Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

2

Pelhřimovští policisté hledají třináctiletou Natalii Šarišskou, která se nevrátila do výchovného ústavu v Senožatech.

Po třináctileté dívce z Humpolce policie pátrá opakovaně. „Dívka má okresním soudem v Pelhřimově nařízenou ústavní výchovu v Dětském domově Senožaty. V úterý 24. října utekla při povolené dovolence v Humpolci. V případě této dívky se jedná o opakovaný útěk,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Dívka je vysoká 163 centimetrů, má štíhlou postavu a vypadá starší. „Má dlouhé černé vlasy červeně probarvené, hnědé oči a používá dioptrické brýle, které údajně při  posledním útěku ztratila, takže není vyloučeno, že brýle nyní nepoužívá,“ upozornila mluvčí.

Dívka na sobě měla v době útěku oblečenou černou mikinu s bílým nápisem NASA, volnější černé džíny s roztrhanými koleny, obuté měla bílé tenisky. „Dívka se pravděpodobně pohybuje na Humpolecku, Pelhřimovsku nebo Havlíčkobrodsku. Pokud by někdo dívku poznal a věděl, kde se aktuálně nachází, ať zavolá na linku 158,“ doplnila Čírtková.

Axl

2 thoughts on “Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stanice Pavlov vydává nástěnný kalendář pro rok 2024

Po Říj 30 , 2023
tanice Pavlov vydává v pořadí druhý nástěnný kalendář. Tentokrát se mohou příznivci této neziskové organizace, jejíž pečovatelé se starají o mláďata a hendikepovaná zvířata, těšit na norka Naksíka, vydry říční Alfonse a Máju, plšíka lískového nebo veverku. Zároveň na stanici spouští nový jednoduchý e-shop, který usnadní komunikaci a objednávky oběma stranám, […]

You May Like

Témata