Stanice Pavlov vydává nástěnný kalendář pro rok 2024

tanice Pavlov vydává v pořadí druhý nástěnný kalendář. Tentokrát se mohou příznivci této neziskové organizace, jejíž pečovatelé se starají o mláďata a hendikepovaná zvířata, těšit na norka Naksíka, vydry říční Alfonse a Máju, plšíka lískového nebo veverku. Zároveň na stanici spouští nový jednoduchý e-shop, který usnadní komunikaci a objednávky oběma stranám, ušetří čas a nabízí vyšší standard komunikace, než tomu bylo v předchozích letech.

Nástěnné kalendáře máme naskladněné a jednoduchý e-shop v provozu. Objednávky kalendáře pro rok 2024 s norkem Naksíkem, vydrami říčními Alfonsem a Májou, plšíkem nebo veverkou můžete zasílat k nám na stanici. Těšíme se na Vaše objednávky a děkujeme za podporu.

Nový nástěnný kalendář nejenže slibuje, že vás udrží na správné cestě v průběhu roku, ale také vám bude přinášet měsíční dávku radosti a inspirace prostřednictvím povedených momentek zvířat, o která pracovníci pavlovské záchranné stanice pečovali nebo ještě stále pečují.

Jedním z hlavních lákadel tohoto kalendáře jsou samozřejmě profesionální fotky od dvorního fotografa stanice Jaroslava Loskota. Každý měsíc se na vás z kalendáře bude dívat jeden (nebo dva) zachráněný hrdina. Každé zvíře má svůj jedinečný příběh a přínos pro ekosystém, a tím pádem i pro nás všechny. „Mlsný Lukáš představuje statečnost a adaptabilitu. Vydry Mája a Alfons nám zase připomínají, jak důležité je zachování čistých vodních ekosystémů a snaha o obnovu jejich populace. Plšík lískový, ale třeba i muflon evropský jsou dalšími hrdiny kalendáře, kteří symbolizují různé aspekty naší přírody a biodiverzity. Každý měsíc přináší nový pohled na krásu a důležitost naší přírody,“ přibližuje ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

Kalendář zakoupíte na našem e-shopu: https://pomaham.stanicepavlov.cz/donate/kalendar-2024?f=2. „Jde o letošní novinku. Věříme, že jsme odchytali všechny technické požadavky, přesto, pokud by se Vám objednávka z jakéhokoliv důvodu nedařila, pište na propagace@stanicepavlov.cz. Děkujeme za trpělivost,“ uvedla Monika Brothánková z marketingového oddělení Stanice Pavlov.

Čtěte dále:   Novinka na náměstí v Pelhřimově: usaďte se do baňky a řekněte sýr

Cena kalendáře zůstává stejná jako loni 399 Kč + poštovné a balné 100 Kč. Zvýhodnění jsou dlouhodobí dárci a podporovatelé stanice.

Každý zakoupený kalendář bude nejen ozdobou vaší stěny, ale také příspěvkem na podporu Stanice Pavlov a jejích obyvatel. Zároveň přispějete na plánovanou výstavbu nového centra péče o zvířata a nových voliér, jejichž stavba vyjde na více než 20 milionů korun. Takže neváhejte a přidejte si tento originální nástěnný kalendář pro rok 2024 od Záchranné stanice Pavlov na svůj seznam vánočních dárků. Budete mít nejen skvělý způsob, jak si udržet přehled o čase, ale také budete moci být součástí většího úsilí o ochranu naší přírody. DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE, MÁ TO SMYSL.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hrad Orlík se s turistickou sezonou loučil ranou z děla. Podívejte se

Po Říj 30 , 2023
Historický šerm, lukostřelba, zábava a soutěže pro malé i velké. Hrad Orlík nad Humpolcem na Pelhřimovsku se v sobotu 28. října rozloučil s letošní turistickou sezonou. Čtěte dále:   Mikádo Market
Na jednu vstupenku na dvě akce v Humpolci

You May Like

Témata