Nová tenisová hala v Humpolci v provozu

8

Od 1.10.2014 bude pro veřejnost otevřena v Humpolci nová tenisová hala s umělým povrchem Rebound Ace se dvěma dvorci.


Povrch je vhodný zvláště pro rekreační hráče, neboť je mírně pomalejší než například antuka. Hala se nachází v ulici Hálkova u rybníka Cihelna. Investorem bylo Město Humpolec a částečně se na spolufinancování podílel tenisový oddíl LTC Humpolec, který bude hlavním uživatelem.

Zájemci o zimní hraní v nové tenisové hale si mohou podat žádosti o dlouhodobé rezervace na e-mailu: libor.novak@gjw-praha.cz

Tenisový oddíl LTC Humpolec nabízí pro zájemce i možnost uspořádání turnajů vč. zajištění občerstvení a případně i ubytování.

Libor Novák

Předseda LTC Humpolec

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Fotbalisté Humpolce bod brali, v Bystřici se hodně zlobili na výkon rozhodčích

myska

8 thoughts on “Nová tenisová hala v Humpolci v provozu

      1. Nejsem proti, ať si řeknou třeba o dva. Ale s tím , že jim je dají naši všemocní radniční vládci z vlastí kapsy. To by se kroutili jak hadi!!!

          1. Nikdo ze zainteresovaných nesmí dopustit aby tenisté dostali jen koruny z městského rozpočtu. Když dostali „darem“ halu za 17 mega, do které ostatně město přes technické služby musí investovat další peníze, je nebetyčná drzost a nestoudnost z jejich strany žádat o další peníz. O prospěšnosti cca 70ti pinkalistů versus několika stovek včelařů,zahrádkářů,chovatelů drobného zvířectva a pod.je přece naprosto nesmysné diskutovat. Ti první nepřinášejí mimo radosti sobě vůbec nic, ti druzí velmi mnoho i pro své spoluobčany za nulové pomoci ze strany města. Problém je, že starosta jde tenistům neustále na ruku a tito pánové jsou svojí nenažraností pověstní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec přivítá závod RacerBuggy

Po Zář 1 , 2014
Humpolecké závodiště Pod Vilémovským lomem patří již několik let k těm nejvytíženějším. Také 13. – 14. září se zde rozezvučí motory závodních speciálů, když se zde o další body do MČR i Poháru sponzorů utkají aktéři RacerBuggy. Čtěte dále:   AFC Humpolec - FC PBS Velká Bíteš 5:0

You May Like

Témata