Nové infocentrum v Humpolci otevřeno

6

Od středy 21. dubna je otevřené nové informační středisko v Humpolci.

Informační středisko v Humpolci existuje již od roku 1999. Původně sídlilo  v budově Městského úřadu na Horním náměstí, v roce 2002 se dočasně přestěhovalo do náhradních prostor v muzeu Dr. Aleše Hrdličky na Horním náměstí a v současné době našlo své místo v přízemí budovy kina, na Havlíčkově náměstí v Humpolci.


Informační středisko bylo otevřeno ve středu 21.4. v 10:00, po slavnostním zahájení byl již odpoledne zajišťován běžný informační a turistický servis.

Nové infocentrum v Humpolci


Nové infocentrum v Humpolci   

Axl

6 thoughts on “Nové infocentrum v Humpolci otevřeno

 1. 🙁 dalsi hospudka meho (naseho) mladi je K.O. Byl jsem u “ noveho“ Jeffa a je to tam vsechno takove neopotrebovane az synteticke…

  P.S. poradny sok lze zazit pri navsteve „NA SCHODECH“ – byvala utulna Kavarna-vinarna :-((

   1. Jo, a zase po me nekdo pujde jak slepice po flusu – ze mu kazim podnikani a umim jen remcat 🙂

    Je fakt, ze schody se promenily z podniku ktery si pamatujem na – Hip hop a spol. hudba, k sipkam pribyl fotbalek, vsudypritomny sladky zavan indickeho konopi …..

    1. no tak na tom nemusi byt jeste nic spatneho. Ja tam teda leta nebyl takze nevim jak to tam ted vypada (a to myslim vizualne), ale proti fotbalku rozhodne nic nemam, prave naopak, myslim, ze je lepsi si zahrat treba ten fotbalek nez sedet v hospe na prdeli, chlastat a plkat, jak to delame my.

     1. Já chci teda plkat a chlastat, když už jednou za čtvrt roku vydím kamarády, tak s nima chci pokecat. Ale pokud chce někdo „smažit“ v knajpě fotbálek, tak proti tomu taky nic nemám.

     2. Je vidět, že na schodech se zalíbilo Erimu a změnil je k obrazu svému ( i mému ), akorát jsem se trochu bála, aby mne nezasáhla nějaká jehla…
      Nicméně je pravdou, že se tamní společnost občas zajímá o indickou kuchyni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Humpolci hoří

Út Dub 27 , 2004
Podle dopoledních informací od očitých svědků, hoří v Humpolci bývalá Kasalova pila (proti Primatexu) ve Lnářské ulici. Lnářská je neprůjezdná a hasiči bojují s ohněm. Prý hoří bývalé silo na piliny. V poslední době v areálu, které by město rádo využilo k nové bytové výstavbě, parkovaly kamiony, které byly vyhnány […]

You May Like

Témata