Petr

14 thoughts on “Obecně závazná vyhláška

  1. Na Rybníčku u garáží vedle Spacecomu ale i na dalších místech se stojí na zeleni dnes a denně ! Nikdo to neřeší a dokonce někde si to občané tak vyjezdili, že ta zeleň už téměř není vidět. Bohužel taktéž není vidět pracovníky MU a Policie ČR, že by to řešili. V Praze jsem stál pouze jednou stranou 10 cm v trávníku a stálo mne to 2 tisíce. V Humpolci je to beztrestné, byť to zakazuje zákon a městská vyhláška to ještě zdvojuje. Takže ……

   1. To je pravda,ale je třeba poznamenat.že tam většinou stojí auta zaměstnanců výše zmíněného Spacecomu…

    1. Snad nejhorsi prasecina je neuklidit hovno po psovi. Je dulezite aby takove veci slusni lide prasatum netolerovali a minimalne ustne je na jejich chovani upozornili. A kdyz to nepomuze tak treba i presustne.

   2. Na tento nešvar jsem poukazoval už několikrát a pracovníkem MU mi bylo zděleno,že to patří k demokracii.Tak už se o podobné věci nezajímám.Přesto si dovolím upozornit jak pana starostu tak i jeho zástupce na fakt,že po (všelijaké)rekonstrukci-nevím jak to jinak nazvat,se jezdí daleko více jak po chodnících tak hlavně po trávě.Panelák 1328 je toho zářným příkladem.Ale ani se nedivím,co se poslední dobou odehrává na tomto sídlišti je možná i návodem pro jiné.Různé firmy tak jako i těžká technika TS se vesele prohánějí po všech plochách jak zpevněných tak i parkových.Udělá se chodník a za týden se rozhodí,rozřeže pracně předělá a tak to tady běží v podstatě už od léta.A ještě jedna připomínka,proč nejsou naváděcí pruhy přes komunikaci pro slepce.Ten opustí chodník a neví kudy na další.Je zajímavé,že v ulici Žižkova tento přechod je takto označen.Když už je na našem sídlišti tolik nepřiznaných přechodů tak by možná stálo za to aby když policie projíždí sídlištěm kontrolovala jestli auta neparkují právě v těch místech protože děti ze školky tak musejí přecházet blátem aby se dostaly z chodníku a to ani nemluvím o jednosměrce,ráno a odpoledne to bývá docela dramatické.Miruna

    1. Parkovat na zeleni se nesmí a zakazuje to i zákon i vyhláška rady města. A jestli to vedení města není schopné ve spolupráci s Policií ČR zabezpečit, tak ať za prvé radši žádné vyhlášky nevydává a za druhé ať zváží svoje funkce, protože pak je tam pro srandu králíkům….

     1. No Chánov tu naštěstí nemáme, ale úředníky co si neplní své povinnosti, těch tu pár máme. Myslím že to ocenění, které úřad dostal a nazývá se snad „Úřad s úsměvem“ by si pan tajemník mohl přejmenovat na : úředníci k smíchu….
      ( určitě ne všichni, aby jsme nekřivdili těm pracovitým )

     2. A na Rybníčku se dál vesele parkuje na zeleni a vedení města je v klidu ! Na co tedy ty vyhlášky vydáváte pane starosto ?

     3. Odtáhnout auto, zaplatit pokutu deset tisíc a už by tam nestál nikdo.
      I v demokracii je třeba bič

     4. Pane starosto, koukám z okna a právě teď na Rybníčku několik aut opět stojí na zeleni. Až půjdete zítra na Mlýnek ( nebo z Mlýnku ) zkuste to vzít přes naše sídliště. Auta tady určitě budou nějaká na veřejné zeleni stát. Ono totiž z oken vaší kanceláře jsem holt asi vidět není,,,,,

 1. Evidentne tady nejakemu jedincovi vadi starosta, tak to rozepise do nekolika prispevku. Ve sve ublizenosti si vzal do hlavy, ze funkce starosty ma mimo jine postih spatne parkujicich ridicu. Kdyz uz ale umi sesmolit takto hodnotny prispevek, urcite zvladne opsat cisla aut a upozornit Policii CR na tento prestupek. Takze smele do toho, usetrite si nervy s opisovanim stejneho textu a zajistite napravu, o coz vam jde dle prispevku predevsim a starostu jiste zminujete z pouhe neznalosti.

  1. To přeci není o osobě starosty,ale o vyhlášce kterou podepsal a bez sankcí je naprosto k ničemu, to dá rozum i malému dítěti.

 2. Celá realita je taková, že tu není nikdo kdo by to kontroloval.
  Příklad u ubytovny na rybníčku stojí zelenej peugeot na trávníku, zadním kole, visí
  na obrubníku a zadkem čumí do silnice, policajti na něj serou.

  Taková vyhláška je cár papíru, protože ji dodrží jen slušní lidé a ostatní si budou dělat dál co je napadne

  a taky se nepodepíšu, je místní zvyk
  xxxx

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Mikulášská nadílka + rozsvícení vánočního stromu.

Po Pro 1 , 2014
Tradiční akce na Horním náměstí, kterou pořádá SVČ při ZŠ Hradská v Humpolci.

You May Like

Témata