OBRAZEM: Motorkáři si dali dostaveníčko v Humpolci

3

Příznivci silných strojů ze všech koutů České republiky si v sobotu dali dostaveníčko v Humpolci. Na motorkáře čekal na srazu pestrý program.

Nejprve jim jejich nablýskané miláčky posvětil kněz, a pak se za slunného dopoledne vydali na spanilou jízdu do Telče. Po návratu na účastníky čekala v humpoleckém Motorkářském doupěti přehlídka stylového oblečení a rockotéka.

Sraz přilákal i řadu obdivovatelů z řad veřejnosti. Impozantní stroje sklízely nadšené pohledy nejen od dospělých, ale i podstatně mladších diváků.

Celou fotogsalerii si můžete prohlédnout zde: http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/20110501pe_motorky.html

Čtěte dále:   Mánesovu ulici v Humpolci čekají změny. Dle místních jen k lepšímu

Axl

3 thoughts on “OBRAZEM: Motorkáři si dali dostaveníčko v Humpolci

  1. Až na to, že některá hovada zkoušela své stroje ve Lnářské ulici během sobotního dopoledne a do 100 km v hodině v obci jim moc nechybělo / jeden tam měl zřejmě i víc / a na chodníku byli lidé s dětmi a báli se přejít. Nemluvím o tom, kdyby se něco přihodilo a takovýto „motorkář“ vletěl mezi lidi na ten chodník. Většina byli slušní řidiči a v pohodě, ale pár pitomců se našlo – bohužel pak kazí renomé všem.

      1. Někde jsem četl, že hovada na motorkách se způsobem jejich jízdy časem vytlučou a bude klid. I když povíkendové statistiky nehod ukazují celkem slibné výsledky, na silnicích mi připadá že jich je čím dál víc.
        Všem slušným motorkářům a čtyřkolkářům co neotravují život ostatním nebezpečnou jízdou a vykrchaným výfukem přeji hodně šťastných km.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

BASKETBALISTÉ HUMPOLCE STÁLE V BOJI O 2.LIGU!

Po Kvě 2 , 2011
Pro humpolecké basketbalisty byl uplynulý „čarodějnický“ víkend veleúspěšný. Čtěte dále:   Mánesovu ulici v Humpolci čekají změny. Dle místních jen k lepšímu

You May Like

Témata