OBRAZEM: Silničáři zahájili opravy v Humpolci. Jezdí se kyvadlově, hrozí kolony

4

Dvě nové opravy odstartovaly tento týden na silnicích Vysočiny. Práce zahájili silničáři na tříkilometrovém úseku silnice I/38 u Želetavy a na silnici I/34 na průtahu Humpolcem. V místech oprav řídí dopravu semafory.

Frézováním stávajících vrstev vozovky odstartovala na začátku týdne oprava silnice I/34 na průtahu Humpolcem. V rámci šesti plánovaných etap opraví silničáři úsek dlouhý 1 351 metrů. „První etapa probíhá v pravém jízdním pruhu ve směru staničení na Havlíčkův Brod. Celkem se opraví 400 metrů mezi okružní křižovatkou se silnicí II/129, včetně její pravé poloviny, a křižovatku s ulicí Hálkovou, která již není omezena,“ doplnil mluvčí.

V rámci první etapy dojde i na sanaci opěrné zdi u okružní křižovatky, opravou projde také její dláždění. Opravená část by měla být v režimu předčasného užívání stavby uvedena do provozu v polovině srpna. Práce se poté přesunou na další úsek. „V pracovním úseku se jezdí kyvadlově jízdním pruhem ve směru k dálnici D1. Při průjezdu Humpolcem po silnici I/34 je tak třeba počítat s tvorbou kolon a zdržením,“ dodal Martin Buček.

Práce začaly i v Humpolci. Foto: ŘSD ČR
Práce začaly i v Humpolci. Foto: ŘSD ČR
Práce začaly i v Humpolci. Foto: ŘSD ČR
Práce začaly i v Humpolci. Foto: ŘSD ČR
Čtěte dále:   Zálesí - podzim 2023

Axl

4 thoughts on “OBRAZEM: Silničáři zahájili opravy v Humpolci. Jezdí se kyvadlově, hrozí kolony

  1. Pan fotograf měl poměrně štěstí, vyfotil stavební stroje a dělníky, kteří něco dělají, v tomto místě oprav je to poměrně vzácnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zůstávají skromní. Také divize bude ve Speřicích pouze za párek a pivo

Pá Čvc 15 , 2022
Žádné zásadní novinky nehlásí před premiérovou divizní sezonou fotbalové Speřice. Nováček D skupiny čtvrté nejvyšší domácí soutěže se připravuje podobně jako v předcházejících letech. Čtěte dále:   Bývalou Jednotu v Hněvkovicích využijí děti. Budovu koupilo město
Fotbalový klub TJ Dálnice Speřice si po triumfu v krajském přeboru zahraje poprvé v historii divizi. |

You May Like

Témata