Odcizení vozidla v Humpolci

Tento týden pelhřimovští policisté evidují již třetí případ odcizení vozidla.

V Humpolci v ulici Mírová neznámý pachatel odcizil z úterý na středu vozidlo Škoda Fabia combi 1,9  rz 2J3 6245. S vozidlem byl odcizen i fotoaparát  a dioptrické brýle. Způsobená škoda byla vyčíslena na 206 500 korun.
Od počátku roku je to již 19. případ odcizení vozidla. Z toho ve dvou případech byly odcizeny traktory, v jednom případě nákladní vozidlo Avia. Dva případy krádeže vozidel z letošního roku se podařilo policistům objasnit.


 


Během prodlouženého víkendu vnikl dosud neznámý pachatel do objektu garáže v areálu vlakového nádraží ČD v Humpolci. Z pracovního stolu zde odcizil volně uloženou nabíječku MB 22 a dále startovací vozík nezjištěného typu a značky. Pachatel tak způsobil škodu ve výši 6.150 korun.


 


O velikonočním víkendu zaúřadoval na silnicích opět alkohol. V okrese Pelhřimov bylo zaznamenáno celkem osm dopravních nehod. Alarmující je, že právě tři z nich byly způsobeny pod vlivem alkoholu.


 


Konec března připravil pro motoristy na území Pelhřimovska vůbec krušné chvilky. Sněhové vánice, námraza, tvoření sněhových jazyků na silnici, s tím vším se musí řidiči nyní potýkat.
V úterý se na Pelhřimovsku staly čtyři dopravní nehody, při kterých byla jedna osoba lehce zraněna.Hmotná škoda byla vyčíslena na 235 tisíc korun. Ve všech případech mezi příčiny dopravních nehod patřila rychlá jízda, nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky, neboť na silnici byl sníh a ledovka. Ve středu policisté vyjížděli ke třem dopravním nehodám. I zde byla příčina nehod rychlost a nepřizpůsobení jízdy na zledovatělé vozovce.  Naštěstí při těchto nehodách nebyl nikdo zraněn, způsobená škoda byla vyčíslena na 155 tisíc korun.


 


(Zdroj: http://www.mvcr.cz/)


 

Čtěte dále:   Žena z Humpolce se opila s přáteli a pak ztropila ostudu. Řádila i před domem

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nabízíte ubytování?

Čt Bře 27 , 2008
Infocentrum Humpolec aktualizuje nabídku ubytovacích kapacit v Humpolci a okolí. Čtěte dále:   Falešný telefonát za tři sta šedesát tisíc. Muž z Pelhřimovska přišel o peníze

You May Like

Témata