Oslavy MDŽ

23

5.3.2018, Humpolec

Pondělí 05.03.2018 15:00

Místo konání: Humpolec, Klub kina

Místní organizace KSČM vás zve na oslavy MDŽ. 
Živá hudba a občerstvení. 

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

23 thoughts on “Oslavy MDŽ

 1. MDŽ, prezident na sjezdu KSČ, to ještě chybí prvomájový průvod a na léto devizový příslib…….

 2. Humpolák si vždy údajně zakládal na apolitičnosti. Nechápu, proč dělá místním komoušům v roce komunálních voleb zadarmo reklamu. To samé platí pro Měkis.

  1. Tu propagandu take dost dobre nechapu.
   Snad jen ticha vzpominka na jeden vtipek z dob
   minulych, presto stale tak moc aktualni.
   Kdy budou mit komunisti pout?
   No preci az se budou vsichni houpat.

   1. Je smutné, co komunismus udělal z prosté oslavy „ženství“! Sprostou ožravačku pro všechny správné kádry.

     1. To ano, ale ta hnusna komouska svoloc z toho udelala symbol hnusu a nevkusu.
      Nase zeny muzeme oslavovat kdykoliv a ne na povel nejakeho bolsana.
      Mdz je dnes po tom co tady bylo urazkou kazde inteligentni zeny.

     2. Jsem rád, že už to nemusíme slavit všichni a jestli má někdo touhu MDŽ slavit, tak jim to přejme. Mnohem horší je zvolení pana Ondráčka do vedení výboru ve sněmovně.

     3. Vis a to je prave ta benevolence pravdolaskaru.
      Komous si dovoli jen to co mu dovoli spolecnost a pak
      to tady vypada jak to vypada.
      30 let jsme se tady nedokazali s komunismem radikalne
      vyporadat, tak se nam to bude vracet porad.

     4. Komunisti se nikdy s nikým nemazlili. Je třeba se začít chovat stejně a zacházet s nimi tak jak si zaslouží – tedy nekompromisně je odstavit od veškeré politické a hospodářské moci a tu zločineckou stranu zrušit, rozpustit a zakázat !!!!!!!

     5. O co jde všem kritikům. Na oslavu přijde pár starých žen a za pronájem Klubu Měkis místní stranická buňka KSČ zaplatí řádný poplatek..O co jde tedy? O nadávky komunistům, o plané plkání…

     6. Kurva vy nechápete vůbec nic. Například můj děda se v roce 1956 oběsil, protože neustál teror KSČ, kdy mu sebrali statek , hospodu a všechny ideály – bylo mu pouhých 51 let a já jsem ho díky tomu nikdy nepoznal,,,,,,,,komunisté jsou svině největšího kalibru……… zničit, zničit a znčiit….

     7. Nejde jen o MDZ. Podivejte co se deje nahore.
      A kdo ze pomaha tomu ze o komousich jeste slysime ?
      Ano je to komousky volic. A tam je treba se zemerit.
      Delat osvetu a domlouvat. A forma domluvy je ciste individualni.

     8. Bohužel i Humpolec má svého „Ondráčka“. Jeden z významných místních podnikatelů v r. 89 oblékal uniformu pořádkového pluku SNB a v helmě a s obuškem v ruce zasahoval při demonstracích ( je to zdokumentováno i na fotkách )………

     9. A co teprve členové lidových milicí . To bylo SS dělnické třídy a pracující inteligence. Ti v listopadu 89 s nabitymi samopaly dychtivě čekali na povel střilet do lidí. Těch se báli i SoNyBojové.

     10. Lidové milice byl spolek pupkatých tatíků, který už v závěru 80.let nikomu neškodil. Srovnávat LM s SS je ubohé. Nastudujte si to trochu, třeba co byla divize Das Reich a pod.
      Jejich jediným prohřeškem byl zásah v roce 1969, jinak prakticky nevystupovali, jen o výročích dělali stafáž.

     11. Buhužel, je to pravda. Stačilo málo aby se tithle pupkatí, po zuby ozbrojení tatíci dostali do akce. S těmi kvéry silní jako býci. A stejně tak inteligentní.
      Do Prahy jich soudruzi lifrovali po stovkách autobusů. Ubytovaní byli po tělocvičnách a sálech a čekali nadržení na pořádnou střilečku v ulicích. Naštěstí, to někdo z Moskvy nechtěl.
      Kdo je nezažil, neví.

     12. Tak se podívejte na videa z 88 a 89 jaká to byla „stafáž“. Jak se pupkatí tatíci snažili..

     13. Členové Lidových milicí byli prověření straníci, kteří byli daleko nebezpečnější než pohotovostní pluk !!! Pokud by dostali rozkaz, tak by i do studentů a kohokoliv dalšího nemilosrdně stříleli v zájmu zachování vlády jedné strany a hlavně také svých výsad a výhod, kterých v těch dobách ve velkém požívali. Oni mohli do Jugoslávie, jejich děti mohli na studia i když na to neměli, oni dostávali přednostně přidělené byty a další a další výhody. A bohužel těmi kvéry by asi ještě víc bránili svoje výsadní postavení, než zájmy strany. Ale to bylo ruku v ruce……

     14. Taky s tím souhlasím, akce byla řízena a stačilo gesto a revoluce by skončila v zapomnění. Byla připravena armáda a milice. To co nakonec nastoupilo bylo pár policajtů v bundoškách s obušky. Dneska jdou policajti v těžkým obleku a řežou do lidí a nic se neděje. Na severu vjížděli koňma do davu kde byly i matky s kočárkama a nesmělo se to ani vysílat v televizi. Trošku pamatuju a myslím, že situace je dnes až moc podobná tomu co se dnes kritizuje. Svoboda slova je tak v hospodě …..

      +++

     15. Je to pravda, je to tak, vládne nám tu estébák, Bureš musí z vlády.
      ++++

     16. To je zajimave. Premier byvaly estebacky praskac, prezident byvaly komous a nastrkuje prdel Putinovi byvalemu estebakovi. Dobra parta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Soví noc na Křemešníku připomene i sýčka

Pá Bře 2 , 2018
Budou letos houkat na Křemešníku sovy? S touto otázkou se znovu vydají na Křemešník účastníci akce Soví noc

You May Like

Témata