Otevíráme své dveře veřejnosti

8

Střední škola SČMSD Humpolec, Hradská se na celý prosinec otevře nejen studentům, ale i široké veřejnosti, které bude chtít představit jak studijní obory a celou školu, tak i výstavu o holocaustu Neztratit víru v člověka… Protektorát očima židovských dětí.

Den otevřených dveří proběhne 7. prosince 2011 od 10.00 do 16.00 hodin. Pod vedením zkušených průvodců z řad studentů cestovního ruchu se můžete zúčastnit okružní jízdy po celém komplexu školy, při kterém se seznámíte nejen se samotnými studenty a učiteli, ale také nakouknete pod pokličku středoškolské výuky a podíváte se, jak se u nás na škole žije. Pokud se budete do našeho dění chtít zapojit i Vy, není nic jednoduššího, než si vyzkoušet práci s interaktivní tabulí nebo osvěžit své počítačové vědomosti v rámci zkušebních ECDL testů.


 


Podrobnější plán našich aktivit naleznete na internetových stránkách www.stredniskola.com  a také ve vestibulu školy.


 


Těšíme se na Vás!


 


 

myska

8 thoughts on “Otevíráme své dveře veřejnosti

 1. Ať tato škola otevře své dveře jak chce, pořád tam budete vidět pouze mizernou výuku a honbu za penězi od státu, díky které všichni kdož neuspěli na jiných školách a pak přešli sem, odmaturovali a někteří dokonce jako premianti ! Ostatně tuto skutečnost potvrzuje i mnoho žáků a dokonce se s tím netají už i učitelský sbor. Jak tato škola může mít dokonce ISO , to už zdravý rozum opravdu nebere. Byla to učňovská škola a tou zústala, ale bohužel může udělovat maturity….

  1. Dovolte mi smělý dotaz: na které škole jste studoval vy? Docela by mě zajímalo, která škola uděluje maturity z českého jazyka, když její absolventi dokáží napsat „zústala“. 🙂

   1. Ano jako učňovka dobré a kdo je trochu soudný tak od ní víc nečeká.
    To že dnešní maturitní zkouška není co bývala víme všichni.
    Hodnotu středoškolského studia dnes suplují například vysoké školy polytechnické.

   2. Samozřejmě,že úroveń celého školství i maturit šla do kopru. Hlavně má na tom zásluhu listopadový převrat v roce 1989, který umožnil vznik přehnaného množství soukromých kol.

    1. To, že jsme za bolševiků měli skvělé školství, byl jen jeden z mýtů, které systém šířil. Zrovna tak jako nejlepší zemědělství, průmysl, tzv. bezplatné zdravotnictví atd.
     Karel

     1. Nejlepší určitě nebylo, o tom diskuse nemá cenu,ale současné není určitě lepší než to minulé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

To je ten pokrok, pokrok, pokrok

Út Lis 29 , 2011
Než před několika lety přišel na poštu do Humpolce pokrok, stačilo otevřít dveře a rozhlédnout se. Viděl jsem, že u složenek jsou dva lidi a u dopisů dlouhá fronta. Zajdu tedy nejdřív zaplatit složenky a potom poslat dopisy, nebo si nejdřív doběhnu nakoupit a pak se uvidí.

You May Like

Témata