Otevření hradu s Pány z Lichtenburka

28

2. 4. 2016 od 10:15 do 15:00

Místo konání:
Hrad Orlík nad Humpolcem – Páni z Lichtenburka a Castrum o.p.s.

Vystoupení skupiny historického šermu Páni z Lichtenburka – ukázky soubojů a zbraní

zdroj a více na: http://www.castrum.cz

Čtěte dále:   Humpolák šiřitel dezinformací?

Petr

28 thoughts on “Otevření hradu s Pány z Lichtenburka

  1. A proč se na to ptáte pod článkem o Orlíku? Humpolák má přece mail, kam lze podobný dotaz napsat! Nehledě k tomu, že by zde byl stejně jen odkaz na stránky města, kde jsou listy na březen zavěšeny. Není tedy lepší podívat se rovnou tam?

   1. Jistě!! Ale rád bych, aby se k tématu březnového Radničníku (zejména ke kapitole financování tenisové haly u Cihelny) otevřela debata, což na stránkách MÚ Humpolec nelze. A nechci psát na mail humpoláku, tak prozradím své jméno a zadělám si na problémy ze strany vedení Města. Jinak zde nechci hanobil článek a správu Orlíku, i když toto je také kapitola „SAMA PRO SEBE“!!

    1. Aha, takže chci , aby se něco stalo, ale jsem srab, tak ať to udělá za mě někdo jiný…:-) Pokud Vám někdo na základě Vašeho názoru bude dělat problémy, jediný způsob, jak se tomu civilizovaně postavit, je použití oficiálních nástrojů běžných v právní společnosti, jako trestní oznámení apod.. Jak jinak z toho ven??? Myslím, že je to perspektivnější, než si anonymně okopávat s protistranou kotníky.

     1. Trestní oznámení už se chystá a bude toho víc………………..

    2. To myslíte vážně? Protože chcete, aby se k něčemu rozběhla debata, tak zde pod několik článků napíšete proč zde nejsou Radniční listy? K čemu by ta anonymní debata byla? I kdyby měla nějaký závěr, tak by byl jen anonymní a tomu se nikdo na městě věnovat nebude. Když chci řešit nějaký problém, znamená to, že se pod něj musím alespoň podepsat. Jestli máte nějaký problém se správou hradu Orlík, budu rád za každý podnět, nebo ještě lépe můžete přiložit ruku k dílu. Práce je na hradě stále dost. Krásný jarní den přeje Pavel Koubek – kastelán na Orlíklu

     1. Anonymní debaty jsou na humpoláku skutečně k ničemu – viz. prodej parkoviště u autobusáku, nový územní plán a pod. Ono je, v tomto městě, na nic i neanonymní sepisování peticí ….. „všichni, kdo netáhnou s námi asi táhnou proti nám“!
      Kasteláne hradu – již jsme ruce přiložili, jako děti jsme v rámci tělocviku nosili na kopec kameny …… teď se při hezkém počasí (mimo sezonu) na hrad ani nedostaneme

     2. Dobře. Snažím se návštěvníkům vycházet vstříc. Tak mi, prosím, poraďte, který den mimo sezonu by mělo být otevřeno? Zda každý víkend s pěkným počasím, nebo jak vybrat pro vás ten správný? Podle mého je 130 dnů v roce, kdy je otevřeno, dostatečnou příležitostí pro návštěvu hradu, ale když si lidi řeknou, že má být otevřeno třeba 20 února, tak se to pokusím zařídit. Vím o tom, že někteří lidé z Humpolce mají pocit, že když na hrad chodili v dětství kdykoliv a zdarma, tak to prostě tak musí být i dnes. Já jsem taky v dětství běhal po louce V Cípku. To přece ale neznamená, že tam dnes s tímto odůvodněním bude běhat lidem po zahradách kolem domků. Podobné je to i s hradem. Pěkný den přeje Pavel Koubek – kastelán na Orlíku.

     3. Vzhledem k tomu, že článek už je na druhé straně, tak už se odpovědi asi nedočkám. Pavel Koubek

   1. To je sice pravda šikulo (odkazy jste se naučil kopírovat dobře, zasloužíte pochvalu). Ale otázkou je, proč ostatní čísla Radničníku na Humpoláku jsou a toto ne??????
    O to jde! Klikat umí každý blbec, debata na humpoláku je sice k ničemu, ale jistě by nad problematikou financování tenisové haly u Cihelny byla zajímavá.
    Tak mě zkuste odpovědět ještě na toto!!

    1. 😀
     Tak jo, hodte mi sem do komentu anonymne (hlavne se pod neco nepodepsat!!) cisla, ktera se vam nezdaji a zdroj, ze ktereho pochazeji.
     A ja Vam zcela neanonymne na Humpolak placnu clanek, pod kterym muzete rozvitet (anonymne, samozrejme) sve teorie.
     Podepisovat se nebudu, zbytecny.
     😀

   2. Vy jste jak zaseklá deska,pořád dokola to samé, Radniční listy, tenisová hala. Stěžujete si dobře ale na špatném místě. Radím Vám, podejte si stížnost na prošetření k orgánům které to ve městě mají ze zákona v kompetenci, Ty Vám pak v daném termínu musí odpovědět. A pokud se bojíte uveřejnit svojí identitu, tak to udělejte přes nějakou organizaci. Když to tak neustále omíláte, tak si určitě poradíte. Tady to nevyřešíte !

    1. Umístění dotazu pod „nesprávným tématem“ je dle vás asi větší prohřešek než veřejné chvástání, že tenisová hala Město nic nestojí. Já si myslím, že Radničník nebyl uveřejněn právě proto, že se zde P.Homolka chlubí, že z městské kasy nejdou do tenisové haly žádné finance. A to není pravda!

     1. Ze vas to porad dokola bavi, venku je krasne, zacina jaro. Jdete radeji nekam na pivo.
      Michal Marek

     2. Konkrétně pan Homolka, ale i další trenéři, kasírují od rodičů dětí nemalé peníze za pronájem haly a za trénování, aniž by komukoli vydali doklad o platbě ! Jak asi jsou tyto peníze evidovány v účetnictví ? A jak asi jsou vykazovány v žádostech o dotace od města ?

     3. Kdyby si to napsal o policajtech, tak se můžou přetrhnout jak by po tobě šli. Oni to tady čtou, ale jen potvrzujou že ani nehnou prstem. Pomáhat a chránit 🙂

     4. Tak co. Bude se pan starosta a spol. zajímat o to, kde končí peníze za pronájem kurtů a trénování dětí i dospělých ? To jim nevadí, že tyto peníze nejsou evidovány a klidně LTC přihrají další a další dotace, ač neměl tento klub dostávat vůbec nic ! ? A kdo bude tedy platit opravu cesty k nové hale ? Doufám, že ne město !!! Ať to platí buď LTC, nebo pan Novák, který dal veřejný slib ! A co na to paní Štěrbová, která slibovala jak v tom udělá pořádek ? A co pan Jirků za ANO, jako šéf kontrolního výboru ? Asi jste všichni měli silné řeči před volbami, ale teď už jste zřejmě v klídku ……. styďte se !!!! Anebo začněte makat a řešte všechnu špínu, které je v našem městě až, až. Vedení to bohužel řešit nechce. To chce v klidu dožít volební období. P.

     5. Bohužel veškerá snaha některých zastupitelů o prosazení jiných názorů, než těch, jež si přeje Vedení města, končí obecnou dehonestací těchto jedinců. V takovém prostředí se těžko prosazují jiné myšlenky, než ty, co valí starosta a jemu věrní či zavázaní. Na všechny neposlušné se najdou nějaké páky a když ne, tak z něj udělají obecního blbce, bílého koně, z lidí podepsaných pod peticí „póvl“, a podobně. ZK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Taneční 2016 v Humpolci

St Bře 30 , 2016
Zápis do podzimních tanečních v Humpolci. Čtěte dále:   10. Ročník FOLK-ROCK-COUNTRY hudebního festivalu Ozvěny Prázdnin

You May Like

Témata