Vše, co jste kdy chtěli vědět o Orlíku, ale báli jste se zeptat

6

O hradu Orlík vychází nová publikace s názvem „Hrad Orlík nad Humpolcem“. Aneb dobrý tip na vánoční dárek.

S novou knihou se můžete blíže seznámit ve čtvrtek 9.12. v 15:30 hod. ve výstavním sále Muzea Dr.Aleše Hrdličky na Dolním náměstí, kde proběhne autogramiáda autorů knihy. Do volného prodeje půjde kniha 10.prosince a budete ji moci zakoupit v humpoleckém informačním centru, Muzeu Dr.A. Hrdličky a v knihkupectví Jana Zábrany. Publikaci si můžete rovněž nechat zaslat poštou na dobírku, objednávku lze provést na telefonním čísle 565 532 479 nebo na e-mailové adrese mekis@humpolec.cz .


Kniha je vázána, formátu A4, na křídovém papíru, doplněna bohatou fotodokumentací.

myska

6 thoughts on “Vše, co jste kdy chtěli vědět o Orlíku, ale báli jste se zeptat

 1. Kniha bude jistě pěkná.
  Ale mrkněte raději jak vypadá Lnářská ulice po prvním sněžení. Tomu zúžení by se divili i ti bývalí páni z Orlíku

  1. koukal jsem.Je zasnezena, ale to ostatni silnice taky. Pro me nic divneho. Ale muj jednorocni syn byl z toho snehu prekvapeny, asi jako Ty…

 2. Jestli bude takhle chumelit týden, tak se přes ty bariéry na zúžených silnicích nikam nedostanem. Bravo tomu kdo to vymyslel. Filip.

  1. Ty negativisto, kritizuj až to tak bude! Zatím si s tím TS poradily dobře a není důvod, aby to tak nebylo dál. Kritizovat bez podstaty to je opravdu hrdinství ….

   1. Opravdu žijeme na planetě, kde má křest knihy vliv na průjezdnost silnic? Jste normální? A nebo chcete, aby si nezávislý pozorovatel tohoto webu, myslel, že Humpoláci jsou imbecilové?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vlekaři si libují. Počasí jim přeje

Út Lis 30 , 2010
Zatímco řidičům se současný stav počasí příliš nezamlouvá, provozovatelé vleků a lyžaři na Pelhřimovsku se z vydatné sněhové nadílky radují.

You May Like

Témata