Otevření Rákosníčkova hřiště

71

Sobota 20.04.2019 10:00 – 17:00

Místo konání: Humpolec, Rákosníčkovo hřiště

Přijďte se podívat na otevření Rákosníčkova hřiště v Humpolci, v ulici Lnářská. Rákosníček pro vás přichystal bohatý program: 
10:00 otevření za účasti zástupců města 
11:00 představení Michala z kouzelné školky 
malování na obličej, na trička, divadelní představení každou hodinu, focení s Rákosníčkem, spousty her a soutěží, bohaté občerstvení. 

Petr

71 thoughts on “Otevření Rákosníčkova hřiště

   1. Aha, ja ho asi vim. Jste z Humpolce vidte.? Protoze tam, alespon jak jsem slysel, vsichni na vsechno vzdycky jen kydaji spinu. Sami sedi se zalozenyma rukama doma, lemtaj pivo od Bernarda a mastnyma prstickama tukaj podobny keci na socialni site. Pekne ukryty za anonymni komentare. Jo, to pry tam v tom Humpolci lidem jde.
    Taky jsem slysel, ze vlastne nezijete vlastni zivoty? Ze se tam pry kazdy stara o ty druhe. A pomlouva se a zavidi se… jo jo
    Tak krasny den

   1. Není kokot – jen napsal pravdu ! LIDL tímto parazituje na obcích a jejich hloupých představitelích a má z toho reklamu, která by ho stála mnohonásobně více a náklady na pozemek a další údržbu jdou za městem ! Obrovský marketingový podvod na občany obcí……. a bohužel, vedení našeho města je z toho ještě unešeno…..

    1. Doufám, že finanční výbor zařídí, aby místní hospodářství řádně evidovalo veškeré náklady na zřízení tohoto hřiště a jeho údržbu a opravy v budoucnu, aby bylo jasně vidět, jak je LIDL vychytralý. Chtěl bych vidět, kdyby přišla místní firma a řekla vedení města ať jí zdarma pronajme pozemek na její reklamu, že si tam něco umístí na čem můžou občané třeba sedět a podobně, ale že město se o to bude starat a platit údržbu. To by asi vedení města neschválilo. A LIDL, který tady ani neodvádí daně , ani nepřispívá místním spolkům na činnost, sport a podobně jako místní firmy, z toho by se naši představitelé pos..ali&.. je to hanba jak primitivně uvažují……

     1. Ohledne dani omyl. Kdybyste byl dusledny/a, vedel/a byste, ze Lidl v lonskem roce dosahl trzeb kolem 50 miliard a zisku 5 miliard. Z nich zaplatil radne dan z prijmu. Jinak fandou hriste uplne nejsem, to ale neznamena, ze uvedu nepravdive informace.

     2. Tato daň ale na rozdíl od místních firem nepřijde do Humpolce víme…..

     3. Já bych řekl, že je to hodně podstatné vzhledem k tomu, že všechny budoucí náklady LIDL přenesl na město. Mimo to nevím o tom, že by se LIDL jakkoli podílel na kulturním a sportovním životě ve městě, tak jako místní firmy, kterým by město takovou šaškárnu asi těžko umožnilo…..

   2. Vážený občane ,je vidět že umíte akorát urážet a ne diskutovat.V té Vaší hlavě je si hodně duto!!

  1. Prosímpěkně – vystupoval jste takhle proti hřišti když běžela kampaň ? Třeba na FB? Nebo jste ten slavný generál po bitvě?

     1. Aha, takže pokud někdo nepodlehne euforii a zachová si chladnou hlavu a reálný pohled na věc, tak je „místní blb“……to jste tedy vy ostatní fakt machři….

     2. Nee. Blb je ten co si o sobe mysli, ze je jeho pohled na vec je realny.
      Slovy klasika: Blbec si mysli, ze vi vsechno, zatimco moudry clovek o sobe stale pochybuje.

     3. Je opravdu zajímavé, jak projekt tohoto hřiště dokázal vzbudit podporu nejen u maminek, ale i v širokém okolí Humpolce. Opravdu obdivuhodné.

      Kéž by i jiné věci, které se v Humpolci budou stavět či vůbec provádět vzbuzovaly podobný zájem a aktivity i diskuse.. Moc by to pomohlo zdejšímu životu. Obávám se však, že to zejména matky budou mlčet a zas bude vládnout ta zmíněná blbá nálada…

     4. Tomu zřejme nejde poručit. Ten zájem a aktivita přicházejí přirozeně.

     5. TAK DĚTSKÉ HŘIŠTĚ JE OTEVŘENÉ,ALE BYL SLIBOVÁN TAKÉ KRYTÝ BAZÉN. O TOM SE JEN MLUVILO,ALE SKUTEK UTEK. V PELHŘIMOVĚ UŽ BUDOU STAVĚT DRUHÝ A ŠKOLNÍ MLÁDEŽ Z HUMPOLCE MUSÍ ZA PLAVÁNÍM JEZDIT DO JINÝCH MĚST.

     6. Verim, ze Hranipex by bazen i klidne zafinancoval. To oproti tomu Bernard nikdy. Skoda. Byl by to pekny odkaz obcanum.

     7. Ano, proč by nemohly děti z humpoleckých škol jezdit do bazénů v okolí, když jsou tu hned tři města z bazény.. Kdo v sliboval v Humpolci krytý bazén to opravdu nevím? Možná KSČM v programu na období 2014-2018..

     8. Lidlovo hriste je dobre z mnoha duvodu. Priklady tahnou a
      vystavba bazenu je vyzva pro mistni tovarniky. Tak uvidime
      kdo se bude chtet predvest jako ten nejlepsi .

     9. a proc ne Racek? Proc ne nekdo jiny? Proc je nekdo horsi protoze nefinancuje stavbu verejneho zajmu? Proc neudelate verejnou sbirku?

     10. a proc ne Racek? Proc ne nekdo jiny? Proc je nekdo horsi protoze nefinancuje stavbu verejneho zajmu? Proc neudelate verejnou sbirku?

     11. a proc ne Racek? Proc ne nekdo jiny? Proc je nekdo horsi protoze nefinancuje stavbu verejneho zajmu? Proc neudelate verejnou sbirku?

     12. Za zapálení autobazaru na Rozkoši a historického zámku v Horním Maršově. Byl hlavou organizované skupiny gaunerů a hrozí mu trest ve výši 15 let.

     13. Jo tak to jeho máma taky všem vypráví, že to není pravda. Ale bohužel to pravda je, nebo spíš bohudík, protože je lepší, když takový člověk, který se neštítí ničeho je izolován od běžné společnosti.

 1. Za Humpolec hlasovala pěkná banda lidí a každý musel uvést svůj mail. Na Humpoláku se tu pak najde ten zbytek co se neumí podepsat nestále někoho kritizují či uráží. Četl jsem pár komentářů a nechápu kde se to v lidech bere, jdu po ulici a tihle lidé tam asi nechodí. V novém parku by mihli zřídit takovou službu, co se vidí v jiných městech. Je tam mikrofon a reproduktor pro lidi co mají chuť vystoupit a říct vlastní názor, schválně jestli by si tam ten anonym stoupl a někoho urážel.

  1. Co nám je po tom, kolik je kde v okolí bazénů. Na otázku proč by nemohly humpolecké děti jezdit do bazénů v blízkém okolí odpovím jednoduše. A proč by sakra měly!!! Jediné, co by nás všechny mělo v první řadě zajímat, je náš vlastní prospěch.
   A místo toho tady musíme donekonečna snášet ty negativisty, uplakánky, rozvraceče a rejpaly , ach jo! Je to přece naprosto přirozené. Co si nevybudujeme, to tady prostě nebude. Jenže tady než se vůbec kopne, už je všechno špatně a petice apod.. A skutečnost? Podívejte na zastávku u mlíčňáku, autobusák, Lnářská, Husova, kruhák u Sokolovny atd, atd.. Vše funguje naprosto bez problémů. Ta hysterie okolo toho, vzpomeňme si na to. To stejné bude v případě výstavby nákupní zóny. A výsledek bude úplně stejný jako u předchozího. Všichni to budou v poklidu a v plné spokojenosti užívat. Být zastupitel našeho města, je fakt naprostá šílenost. Hluboko se před nimi skláním.

   1. Dělat zastupitele v Humpolci zas takový nadlidský úkol není. Komu to snad tak hrozné připadá, má právo vzdát se mandátu.

    A bazén v Humpolci? Sečtěte si klady a zápory..

    1. Předpokládejme, že jestli k tomu někdy v budoucnu dojde, město si ty klady a zápory určitě zodpovědně sečte a pokud vím, tak už se tak v minulosti vícekrát stalo. Já si na to upřímně moc netroufnu, ale velmi zjednodušeně: bazén by měl využití všech školských zařízení ve městě a dobře víte kolik jich je, sportovních oddílů, volnočasových zařízení a konečně široké veřejnosti z města a přilehlého okolí. Zápor vidím “ jen“ u ekonomické náročnosti, protože si asi těžko svým provozem takové zařízení na sebe vydělá. Ale to je problém veškerých sportovních, kulturních aj. podobných zařízení. Taková investice bude vždycky asi trochu vabank. Ať v Humpolci nebo kdekoli jinde. Je to jen o odvaze a progresivním přístupu a ne o přizdisráčství. Z toho jaktěživo nikdy nic nevzešlo.

     1. Mno mozna by si takove zarizeni na svoji rezii i vydelalo. Ale to bychom nesmeli zit tady, kde chce hodne lidi vsechno nejlepe zadarmo. Ze vsechno neco stoji nechteji slyset , ale v praci zadarmo taky nedelaji …

     2. Jsou města,kde na stavbu bazénů proběhla referenda zda vůbec do toho jít. Já tedy pro nehlasuji. Jestliže máme tři města v dosahu s bazény.
      Jestliže musíme jezdit k lékařům do těchto měst, nevidím důvod proč by se nemohlo jezdit i do bazénů, školákům to rozhodně nevadí.

     3. Není to tak dlouho co se hlasovalo o umístění bazenu v Ledči n /S. Nevím jak to dopadlo, ale potom budou ty bazény v okolí 4 🙂

     4. Humpolec bazén opravdu nepotřebuje. Bojíme se nákladů na městskou policii a bazén to je zcela jiná finanční liga. Jednu plaveckou dráhu nemá cenu budovat a o velikost jde v první řadě.
      Už dost stačí fakt, že máme místo nádraží krcálek a dálkové spoje různě po městě. Škoda, že tak podobný počet obyvatel města, který lobboval za hřiště, nefandil nějakému rozumnému kompromisu v otázce nádraží a parkoviště pod ním. Aby ty zabejčené hlavy zastupitelů v minulém období trochu více chápaly…

     5. Už zase nádraží. To už tady dlouho nebylo :))))))))))))))))))

     6. Tak třeba v Drnovicích a Blšanech nebylo o přizdisráčích ani slyšet a jaké tam mají na návsích překrásnéné fotbalové stadiony :D.
      Ty bazény opravdu v dosahu jsou a ještě nám tamní radnice dotují, že se tam jezdíme koupat. Místo toho aby se to všem líbilo, jak nám na to naše plavání pěkně přispívají, tak si postavíme vlastní a pak přijde rozčilování, kolik městského rozpočtu to spolkne.

 2. Jsem pro nová hřiště,ale měl by někdo se o ty hřiště starat.Každý den chodím kolem nedávno otevřeného hřiště v
  ulici Masarykova(mezi paneláky),a vidím ty zmetky ze
  zemědělky jak si z toho dělají kuřárnu,dupou po lavičkách a vše
  potřebují zničit . Po městě se stále montují kamery,tak ať někdo taky sleduje provoz na hřištích.
  Pavel

  1. To ještě nikomu nedošlo, možná až tam bude hrozit úraz, tak to někdo opraví. Příklad je vidět na rybníčku, Plot servaný a děravý, okolo bordel. Došlo tam k poškození chaloupky se skluzavkou a nikdo si toho nevšímal. Pak se o to opřelo dítě a spadlo z metru na budku a bylo to, druhý den přijel servis a klouzačku omotal páskou a proběhla oprava. Možná by to to mělo město přihodit technickým, aby si občas ty hřiště někdo prošel a opravil škody, prostředky na to mají.
   Petr

   1. Proboha jen nechtějte na technických službách aby se staraly o Rákos. hřiště. Vždyť ani nezvládají náležitě uklidit chodníky a ulice. Podívejte se např. do Hornické jak to tam ještě teď vypadá.

 3. Moc krásné hřiště na krásném místě. Děkujeme Lídlu , že to postavil a všem kdo hlasoval pro hřiště. Jinak hřišť od Lídlu je 90 v republice a jsou hojně využívána. Kdo tady vyzdvihuje Rýznera tak asi nepracoval v Hranipexu. Tam by poznal jak krásně slibuje a nic.

  1. ryzner rozhodně co slíbí tak to splní. ono to ani v dlouhodobém podnikání a zaměstnávání jinak nemůže fungovat. po pravdě v humpolci a okolí nenajdete zaměstnavatele, který platí víc než hranipex, to snad nikdo soudny nebude rozporovat.

    1. můžete být konkrétní, o které firmy se jedná, myslim že hodně čtenářů humpoláku uvítá, informace o nejlépe platících firmách na humpolecku

     1. Je demokracie a kazdy si muze zvolit, zda za nabizenou mzdu bude chodit do prace ci nikoli. Je to jen nase volba. Penize nejsou zdaleka vsechno, pracovni prostredi, kolektiv, napln prace atp. Hranipex je firma s presahem do zahranici a lide jsou tam vesmes spokojeni. Vetsina tech, kteri pak blejou spinu neodesla z vlastniho presvedceni.

     2. A co má jako personální problematika Hranipexu společného s R. hřištěm ????

     3. Na humpoláku má přece každý článek něco společného buď s Hranipexem, starostou, p. Rýznerem, ODS, autobusákem a několika dalšími tématy. To už jste asi zjistil :))

     4. Ale zase uznejte, že bazén už tu dlouho nebyl :)))

      frrrr

   1. to je mozne. Plati vic, protoze jinak by tam nikdo delat nesel. Taky kazdy pracuje do vyse sveho platu.

    1. Re: Otevření Rákosníčkova hřiště (Hodnocení: 0)
     Od: Anonymní – Středa, 24.04. 2019 – 12:43:58
     Ale zase uznejte, že bazén už tu dlouho nebyl :)))

     frrrr

     A ten bude přece stavět Hranipex ….. .)

     1. A pan frrrr bude samozrejme proti ponevadz je s ODS a KDU na jedny lodi…

     2. Bude, protože je to je ekonomicky naprostá blbost – dělal totiž krytý bazén v Lukách, který se ucházel o stejný dotační titul/ ve stejnou dobu, jako ten v Humpolci. Dělal ho dokonce ve třech finančních variantách a ani jeden model nevyšel. Když zavítáte do Luk dnes zjistíte, že je tam nový nerezový nekrytý bazén o menší velikosti, než byla původní betonová padesátka, brouzdaliště z fólie a všichni jsou maximálně spokojeni.

      A propo je mi to vlastně zcela „volné“, neb nejsem občanem Humpolce (tzn. i volím zcela jinde a někoho jiného).

      frrrr

     3. Nedává. Už jsem Vám psal dříve pod jinou diskuzí, že jsem zaměstnanec.

      frrrr

     4. Takže dává ! Třebaže prostřednictvím zaměstnavatele.

     5. Tak znovu – doporučuji si nastudovat, jak velká firma jsme a jaký objem zakázek děláme. Rozhodně nás akce v Humpolci „neživí“.

      frrrr

     6. Takže dostáváte od zaměstnavatele provize, když něco přinesete? Protože jinak je to vaše zapálení tam, kde je Vám to „vlastně zcela „volné“, neb nejste občanem Humpolce (tzn. i volíte zcela jinde a někoho jiného,“ naprosto úsměvné. Už toho fakt nechte, hm? Lepší je na rovinu říct, ano, chci být s městem za dobře, protože prachy a je to. Čistý stůl.

     7. Provize. když „něco přinesu“, nedostavám a pro bazén „nehořím“. To, že chci být s městem „zadobře“, protože „prachy“, mi jako zaseklý kolovrátek neustále podsouváte pouze Vy. Já totiž i bez toho ten „čistý stůl“ mám. Je poměrně humorné, že když Vám dojdou relevantní argumenty, automaticky vytáhnete podobné blbosti. Mohu Vás uklidnit, jsou mi stejně „volné“, jako dříve uváděný bazén.
      Vyzvu Vás stejně jako dříve – 1) zkuste se podepsat, 2) předložte mi argumenty/ důkazy, že to, co jsem napsal, není pravda.

      frrrr

     8. Pochopitelne s tucnou dotaci a vstupnym, ktere dava smysl.

     9. prectete si to po sobe… vstupne ktere dava smysl… proste je to hloupost. Bazen je a bude vzdycky ztatovy, nikdy ho soukromnik ze vstupneho neutahne. Ryzner, at uz je jakykoliv, by byl id..t aby do tohdle sel. Nehlede na to ze ma v pacu, co jsem slysel, jinou investici. Spolecne s 8mickou ma hodne financne narocne konicky. Bazen by byl naprosty nesmysl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program 9. schůze rady města

Út Dub 23 , 2019
schůze se bude konat 24.04.2019 od 14:00 hod. ve velké zasedací místnosti MěÚ

You May Like

Témata