Petr

16 thoughts on “Označení občanských nádob na směsný komunální odpad

  1. Přesně tak! Ukazuje to na další neschopnost vedení města – skloubit splatnost složenek pro občany za svoz komunál. odpadu a smlouvu se SOMPO, aby zaměstnanci SOMPO věděli, že občané mají splatnost až koncem dubna a neotravovali se známkami na popelnicích už v březnu !

    1. Rád bych si přečetl tu smlouvu, na kterou se článek odkazuje – je někde k veřejnému nahlédnutí ?!?

     1. Proč to řešíte, vylepte známky a hotovo. Ono vlastně máte zase co komentovat.

     2. Pokud je moznost platit do dubna …..
      A tady je ta chyba. Moc demokracie, moc moznosti.
      Zaplat a nekecej, stejne se tomu nevyhnes a cim driv,
      lip. Alespon nezapomenes.

     3. Nezapomenu, myslím na to skoro denně, ale ještě mi v peněžence nezbylo 3900 Kč, abych zaplatil popelnice za celou rodinu ! A dřív než uhradím ze Všechny, tak mi známku na úřadě stejně nedají !! Sory, ne každý má dost peněz….

     4. Zajímavé by bylo zjistit, k čemu se vedení města ve smlouvě se SOMPO vlastně zavázalo ?!?

    2. Komunální odpad skutečně pro SOMPO smluvně vyvážejí TS Humpolec, ale poplatek platíte Městu Humpolec, které má smlouvu se SOMPO. A aby to nebylo jednoduché, tak podnikatelé si musí udělat smlouvu a také platit přímo SOMPU. Ale i tyto nádoby nakonec vyveze smluvní dopravce SOMPA , tedy TS Humpolec. No a dále si může podnikatel udělat smlouvu s Městem Humpolec na odkládání tříděného odpadu a potom může dávat papír, plasty atd. do jakéhokoli příslušně barevného kontejneru ve městě. No a ty vyváží jak TS, tak i SOMPO .

     1. Nezapomenu, myslím na to skoro denně, ale ještě mi v peněžence nezbylo 3900 Kč, abych zaplatil popelnice za celou rodinu ! A dřív než uhradím ze Všechny, tak mi známku na úřadě stejně nedají !! Sory, ne každý má dost peněz….

      Tak to je bidna situace. Tak hlavne ze zbylo na komp a net.

   1. No na můj vkus naše město stále dotuje odpadové hospodářství více miliony než by bylo vhodné. Všeho co je relativně levné si občané neváží. Takže opravdu se chovat hospodárně donutí občana jedině skutečná a nedotovaná cena. Ušetřené miliony by se daly použít daleko lépe. K tomu je ale třeba, aby vedení města mělo politickou odvahu…..

    1. A co třeba příklad Vyškova?? Tam děti neplatí do 5 let asi a cena nižžší jak u nás. Důvod? Podpora rodiny. Využít se dají peníze různě. To souhlasím, ale jednou z nich je právě likvidace odpadu. Jenom chodníků a fasád se nenajíme, je třeba také něco dělat pro lidi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

S příchodem jara přichází také Čistá Vysočina

Po Bře 18 , 2019
Zimní krajina se během několika dnů díky jarnímu počasí změnila na krajinu jarní. To také znamená, že se nám blíží doba úklidu kolem komunikací, na veřejných prostranstvích a v přírodě obecně. Termín tradiční osvětové akce, kterou již jedenáct let známe pod názvem Čistá Vysočina, připadá v tomto roce na 8. […]

You May Like

Témata