Petr

12 thoughts on “Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

  1. To určitě bude, obecní úřad Vlašim na podobném měření získal těžké miliony.Ještě že jsou bezohlední řidiči..

   1. Teď už řidiči vědí, že to měření funguje a 99 % jezdí ok. Takže jestli to zaplatí všechny náklady, které s tím město bude mít, tak to bude zázrak. To jen náš starosta se naivně těší, že přitečou miliony do rozpočtu a všem o tom vypráví………

     1. No že by to v dnešní době mohlo být pro město ziskové, je totální nesmysl ! Skutečně zaplacené pokuty nepokryjí náklady s úředníky. Do nákladů je totiž třeba počítat vše, tedy cenu kanceláře, vybavení topení, světlo, připojení internetu a podobně, ale i to že něco stojí mzdová účetní, školení, úklid atd. A pokud se započítá opravdu vše, tak už to v této době pokuty nepokryjí, protože se jich moc nevybere. Dnes už jen magor z kterého stejně tu pokutu nikdo nevymačká jede v zúžení rychle.

     2. Zeptejte se ve Vlašimi kolik vybrali.I přes ty náklady…

     3. Bohužel s největší pravděpodobností bude. Ale pokud ministerstvo o měření rozhodlo, tak město to musí zpracovat a vyřídit…….. Je to v jeho správním obvodu……

     4. Porušení pravidel cca 1%, průjezd duben – listopad 5,5 mil vozidel, pokuta 1000,-, průměr výběru od řidičů z EU je 70%….. kolik to vychází?

     5. I kdyby to bylo v minusu, a melo nas to zachranit byt od jednoho jedineho nestestesti, tak to za to stoji. Vsichni mate porad jen prachy a prachy. Je to shnila spolecnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dotace MK na obnovu kulturních památek 2018

Út Úno 13 , 2018
Výzva o poskytnutí dotací MK na obnovu památek v rámci ORP Humpolec pro rok 2018. Příjem žádostí do 28.02.2018

You May Like

Témata