Zastupitelstvo města Humpolec

48

Program na 3. zasedání Zastupitelstva města Humpolec

Aac3rada.JPG

Aac3rada2.JPG

zdroj: www.mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Finanční úřad - výjezdy

Petr

48 thoughts on “Zastupitelstvo města Humpolec

     1. Za které občany Humpolce tady ty bláboly hlásáte? Přečtěte si po sobě co jste napsal za nesmysly ! Jen ta hloupost,že by město mělo areál nádraží koupit a provozovat tam terminál je do nebe volající stupidnost. Budeme mít v Humpolci světovou raritu. Dvě autobusová nádraží 300 metrů od sebe a město bude snad jediné v republice, které bude něco podobného provozovat, a pozor také financovat. Používejte prosím Vás hlavu na přemýšlení a ne na takové fantazmagorie.

  1. Je jisté, že petice CHRAŇME HUMPOLEC SPOLEČNĚ je věcí uvážlivých apolitických občanů a patriotů Humpolce, Humpolecka, nikoliv peticí Anoistů :-))), jak se mylně domnívají na Humpoláku hojně se projevující příznivci starosty Kučery, příznivci kliky ODS.
   Petice CHRAŇME HUMPOLEC SPOLEČNĚ vyvolala u starosty Kučery, i přes jeho značnou soběstřednost i sebevědomí stažení svalových partií, a proto byla stažena z projednávání na zastupitelstvu 25. února 2015. Ale POZOR!
   Přátelé, spoluobčané, petičníci i vy kteří jste dosud petici nepodepsali – ještě není vyhráno, podepisujte petici dál, protože starosta Kučera je ku-lišák. Projednávání prodeje strategického pozemku parkoviště totiž může znovu zařadit na pořad jednání zastupitelstva 25.2.2015 jako mimořádný bod na začátku schůze.
   Udělejte si čas a přijďte 25.2.2015 na veřejnou schůzi zastupitelstva projevit svůj názor a ukázat starostovi i zastupitelům, že společný zájem je opravdový, dlouhodobý, trvalý, že my občané Humpolecka myslíme svoji nespokojenost smrtelně vážně, že nás nic neodradí.
   Říkejme opakovaně, že chceme, aby město strategický pozemek parkoviště nejen neprodalo, ale aby od Icomu vykoupilo celé autobusové nádraží a tuto investici proměnilo ve výnosný dopravní terminál, který budou využívat všechny dopravní společnosti projíždějící Humpolcem ku prospěchu všech našich občanů.

   1. I sbírání politických bodů by mělo mít jakousi úroveň, protože když úroveň chybí, prohrávají se volby…

    frrrr

   2. :-)))). Víc se k tomu nedá dodat. Vykoupit celé autobusové nádraží a tuto investici proměnit ve výnosný dopravní terminál, který budou využívat všechny dopravní společnosti projíždějící Humpolcem ku prospěchu všech našich občanů. Nejlépe to všem nařídit povinně. Napište jak, za kolik, kde jinde město stejné velikosti provozuje podobný projekt a kolik to stojí , atd. Je hezké říci vykoupit a proměnit , ale kouzelný prsten zatím nemáme.

    1. Chtěl bych vyslovat trochu realističtější názor – i když v zásadě s vystavbou nového supermarketu nesouhlasím, v případě, že se tak stane (a zřejmě již je rozhodnuto) mělo by město trvat na spoluúčasti daného supermarketu při budování dopravní obslužnosti, mělo tomu již tak být v případě Billy (křižovatka k Pipkům), Penny (křižovatka směr Želiv, kde bylo možné vybudovat kruhový objezd), v případě nového marketu se nabízí křižovatka u DDL, která je také v děsivém stavu.

    2. Nebylo by lepší přiznat – nejsme toho schopni? a nevymlouvat se na kouzla? Třeba toho někdo jiný schopný bude. Nejdřív ale musí žáby na prameni pryč.

   1. Připadá mi, že příznivci odprodeje pozemku parkoviště a s ním i ODS Humpolec nechce uznat ty stovky podpisů pod peticí, snaží se tu o jejich dohenestování a všemožné ponížení. Je zkrátka potřeba demokraticky uznat, že je tu poměrně silná část obyvatelstva proti prodeji a respektovat to. S tím se nic dělat nedá jiného. ODS má v názvu slovo demokratická, tak by se toho slova měla držet především.

    Dopravní situaci ve městě opravdu přesun nádraží jenom výrazně zkomplikuje a definitivně zahltí prostor před mléčnými lahůdkami a radnice bude muset ze svých zdrojů rozšiřovat tento prostor, bude-li kam vůbec. Co kdyby ICOM tedy přihodil dva tři miliony na toto tzv. rozšíření.?
    Město mělo pod Kučerovým vedením výrazněji plédovat za pelhřimovskou variantu, tedy zmenšení nádraží, pokud je tak neúnosně velké a nikoliv jeho likvidaci a přesun do absolutně skandálně nevhodného prostoru.

     1. Humpolec má našlápnuto jak řekl nejvyší. Vypadá to že na podrážce má ale psí lejno, nějak to tu smrdí.

   2. Humpolec má cca 11000 obyvatel , jen na webu je cca 100 podpisů a něco málo bude na papíře . To má být ta většina obyvatel?

    1. To lze hodnotit až po zveřejnění petičních archů. Příznivci zrušení nádraží a jeho přenesení zatím nesesbírali nic a tak skutečná většina asi mlčí

     1. Pokud vím tak petice není o zrušení nádraží, ale o prodeji parkoviště.

     2. nádraží se přesune každopádně o tom petice není. Petice je o tom, jestli se město posune dále nebo zůstane tam, kde je…

     3. Aha, takže tím, že městu zůstane plácek u autobusáku, tak budeme o krok vepředu. Už tomu rozumím 🙂

     4. třeba to bylo myšleno obráceně – prodat plácek, nechat investora z realizovat výstavbu a tím posunout město dopředu.

    2. Kolik měla utajená petice proti supermarketu na Okružní velde DD? Cípek mohl mít potraviny v edocházkové vzdálenosti.

     1. Cípek je klasický model satelitu, barák na baráku a kde nic tu nic. Stačí sednout do auta a do supermarketu se dojede. Ještě že jim tam město udělalo asfaltku a kanalizaci :-))))

     1. Je to stejné jako v Postřižinách… Pane správče dejte si pozor, protože MY, jsme akcionáři…

      frrrr

     2. Tyhle anonymní internetoví bojovníci mě fakt baví. Na to aby se podepsal má koule málokdo. Jirka Čáp

 1. Pranyrujte me tu jak chcete,ale kdo se boji nesmí do lesa. To zda tu bude či nebude Kaufland asi petice opravdu nevyřeší. Parkoviště u případného obchodu bude zcela jistě ještě větší než dosud a také bez poplatku. Současný stav a vzhled pozemku s nádražím je dost žalostný. Pokud si někdo mysli,ze to odnesou místní živnostníci,tak takový řetězec je hlavně konkurence pro Lidl,Penny a Billu, to vám tak vadí? Za další nevím,jak asi zhoustne doprava,když dotčený objekt ma byt na okružní trase města. Na závěr: Rozhodne si nemyslím,ze další obchod je nezbytně nutný, ale většina místních je spise PRO. Bavte se o tom s lidmi! Lukas Mach

  1. Mě navíc přijde, že za celou hysterií stoji úzká skupina lidí, kteří nekousli porážku ve volbách a teď se snaží za každou cenu dehonestovat současné vedení města. Snaží se tvářit, že jim jde hlavně o bezpečnost našich dětí, babiček a dědečků, přitom jim jde jen o svůj zájem a prospěch – ale ten se prosazuje o něco hůře než ta bezpečnost dětí :D. Celou akci přestavby a výstavby rozhodně neblokovat. Jedná se o soukromé pozemky a soukromou investici. To, že se nádraží posune o 250 m jistě dopravní chování lidí neovlivní, kdo jezdil autobusem bude jezdit dále a naopak. Navíc se může vhodně využít nově vzniklá komunikace podél cihelny, nové tenisové haly, právě k Icomu – možná, tak nádraží bude paradoxně „blíže“ než to staré. Mnoho důvodů proč za každou cenu zakonzervovat současnou podobu okružní ulice opravdu není.

    1. Nazývat lůzou ty, kteří nesouhlasí s prodejem pozemku stávajícího parkoviště je opravdu nedůstojné. Petice je legální forma projevu a tudíž bych si nikdy nedovolil její signatáře kritizovat a každý jednotlivý zastupitel/ka by měl velmi dobře zvážit jak bude hlasovat, nic není černobílé a vždy se vyplatí myslet i do budoucna.
     Zb. Loskot

    1. To je omyl, zadnej Cipek, proda se VDP, koupi ho Bernard a postavi tam megahalu na staceni a expedici piva. Specialne rekonstruovana vozovka se zesilenym podlozim za 18 mega v minulem roce uz s tim pocitala. No a protoze se zvysi vystav i odbyt piva, jeste vic kamionu bude jezdit do sameho stredu mesta Lnarskou, kolem posty, kina a fabrika hotelu. To bude mnamka, kam se hrabe autobusak, ale jsme mesto pro byznys, tak se s tim musi pocitat. At zije starosta a jeho demokraticka strana myslici na obcany.

     1. Pane Machek, alespon se podepisujte, když už ta samá slova píšete na facebook (odhledně prodeje VDP a vše pro Bernarda). Plán na opravu ulice byl zpracováván již před několika lety a zpevnění komunikace na průjezd kamionů vzešel z připomínkování od VDP neb na nejnižším místě byl kdysi rybník a podloží nebylo dostatečně stabilní pro dopravu) a zjistěte si reálné informace místo spekulací, váš příspěvek je přesná ukázka toho jak vznikají fámy. A už přestaňte kolem sebe kopat, volby ANO jste zkazili a ted už to svým štvavým vyřváváním jen doháníte do absurdna a děláte spíš straně medvědí službu. Mám z vás dojem, že pokud by se režim vrátil, budete přesně jako v padesátých letech bezdůvodně ničit životy ostatních lidí, jen proto, že si myslí a chovají jinak, než vy si představujete.

     2. Na tohle vám ale tenhle ANO hrdina neodpoví, to jsou fakta, která se mu nehodí.

     3. Tak nejnovější info je, že Humpolecká kotlina se bude zavážet a na jejím místě vznikne největší dálniční odpočívadlo v Evropě.

   1. Hlasování není sice v programu, ale prý ho jde zařadit během zastupitelstva. Tak pozor na Švédy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Út Úno 17 , 2015
Během jediného dne uložili policisté šest kaucí. Švéd převážel v autě kosovské běžence. Čtěte dále:   Radniční listy

You May Like

Témata