Petr

12 thoughts on “Oznámení – prodej pozemků

   1. Dle zápisu ze 3.schůze Rady se jedná o RC REINVEST – akciovka, která patří 4 lidem – Martin Grunwald (Blansko), Jan Prokop (Přerov), Miloslav Hartman (Jesenice) a Martin Šimek (Habrůvka). Co je to za lidi a jak se k nim Kučera dostal a co má slíbeno, že se neobtěžoval se záměrem „modernizace, rekonstrukce nebo jiného využití pozemků autobusáku, oslovit místní podnikatele a architekty, je neznámou.

    1. Saunu prodal svému zeťovi není-liž pravda, k čemuž se pak velkomužný neznal. On nic, on muzikant.
     Karambistovi město nebylo schopné zkontrolovat ani měřáky se spotřebou, a karambista tak dlouho znepříjemňoval a komplikoval provoz sauny, až ji zavřel proti závazkům a dohodám úplně. Je načase odstoupit!

     1. Když tady píšeš takové nesmysly, určitě mi to jako zmiňované osobě dokážeš zopakovat do očí. Kdy a kde se hrdino potkáme? Slibuji, že tě za ty kecy nebudu žalovat.

     2. Transparentní humpl, jak píšete, je pouze předělaný ANO web “ Nebojme se starostky “ .
      Ten se bude navážet do všeho dokud nebude LÍP . Nejlépe všem pod jednou ANO střechou ..

  1. Protože by se ukázalo, že zájemcem je osoba pracující na městském úřadě, nebo její blízký příbuzný a rázem by to šlo napadnout jako střet zájmů. Tak jako tak je to netransparentní do čehož se začíná navážet ten transparentní humpl.

   1. Pokus o vtip:
    DOTAZ: „Jsou skutečně všichni voliči ČSSD, ODS a TOP v Humpolci pro přestavbu autobusáku pod taktovkou RC reinvest a.s. a prodej městského majetku této firmě?
    ODPOVĚĎ: „Jistě – právě proto tyto strany volili!!“

    Takto nějak si vysvětluji povolební komentář starosty, že by bylo nejefektivnější i vzhledem k předchozí bezproblémové spolupráci, pokračovat ve stejném, nebo podobném složení jako v předchozím období.
    Pěkně pokračuje ve své misi pane Kučero, zástupci za ČSSD a TOP jsou dostatečně loajální, že?! Jen nevěřím, že všichni vaši voliči a voliči koaličních stran sdílí vaše nadšení! Obzvlášť ti dotčení – odkázaní na veřejnou dopravu.

    1. Kde jste vyčetl,že zastupitelé zvoleni za ČSSD schválí prodej parkoviště? Je pravdou,že postoje oné pětice nestraníků z listiny %CSSD jsou prý nejednotné, ale konečné hlasování je až v únoru

     1. Tak to si počkáme a uvidíme! Doufám, že bude zveřejněno, jak kdo hlasoval!! Zuzana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Muzejní vycházka

St Led 21 , 2015
Muzeum dr. A. Hrdličky vás zve na komentovanou procházku městem Humpolec:

Témata