Píšou o Humpolci: Kdyby to šlo, dám vám deset hlasů. Expremiér Babiš s obytňákem zavítal i na Vysočinu, podávaly se koláče

44

Dvoudenní návštěva bývalého premiéra a nynějšího poslance a lídra hnutí ANO 2011 bude pokračovat také ve čtvrtek 9. června, kdy se se svým bílým obytným vozem zastaví v Přibyslavi, Chotěboři, Havlíčkově Brodě, Humpolci, Horní Cerekvi. Svou cestu po Vysočině pak ukončí v Pelhřimově.

Bývalý premiér Andrej Babiš dorazil se svým obytným vozem i na Vysočinu. Svůj středeční program začal v Počátkách, své příznivce pak pozdravil v Batelově, aby krátce po poledni navštívil i krajské město. Setkání tentokrát probíhala klidně, žádné transparenty ani hlasité protesty se nekonaly. Nemohla chybět autogramiáda a rozdávání kšiltovek, Babišových publikací či sladkostí.

Ráno byl v Počátkách na Pelhřimovsku přivítán chlebem a solí. Další jeho zastávkou byl Batelov na Jihlavsku, kam přijel coby samotný řidič krátce po půl 11. V prostoru u místního kulturního domu chvíli před jeho příjezdem netrpělivě čekala zhruba stovka lidí, převážně šlo o seniory. „Já mu tak držím palce. Hezky by navázal na Zemana, kdyby v lednu vyhrál,“ krátí si debatováním čekání na Andreje Babiše dvě jeho příznivkyně. Andrej Babiš v Batelově

Po chvilce se dočkaly, po hlavní silnici přijel ve směru od Jihlavy obytný vůz s Andrejem Babišem osobně za volantem. Ten se po úvodním několikaminutovém proslovu k lidem posadil k připravenému přenosnému stolku a začal s podepisováním svých knih. Andrej Babiš na Vysočině středa, 8. června 2022, 18:00

Řada lidí s ním krátce promluvila. „Pane Babiši, moc vám fandím už řadu let. Bylo by skvělé, kdybyste se stal naším prezidentem. Kdyby to šlo, dám vám deset hlasů,“ vyjádřila Babišovi podporu jedna z jeho fanynek. Tým kolem Babiše mezitím přítomným rozdával kšiltovky a samolepky, k jídlu pak ovocné koláče. Andrej Babiš v Batelově Zhruba po hodině podepisování a focení se Babiš opět posadil za volant a se svým týmem vyjel směr Jihlava, což byla další jeho zastávka. Na Masarykovo náměstí přijel s drobným zpožděním a hned co pečlivě zaparkoval v blízkosti Prioru, hnali se k němu ti nejvěrnější, aby ukořistili fotografii ještě bez davu nebo si s ním třeba jen potřásli rukou.

Čtěte dále:   Novinky z Jihlavy

To už měl nachystanou židli a pultík pro tradiční program – čím dál objemnějšímu hroznu svých voličů a přívrženců se ochotně podepisoval či zapózoval pro památeční fotografii. Během minulé návštěvy v Jihlavě se podávala točená zmrzlina, tentokrát to bylo osvědčené sladké pečivo. Je to nevinný a čestný člověk, znělo náměstím Jen krátce bylo setkání přerušeno hlasem nespokojeného občana, který považoval za nepřípustné, aby člověk s komunistickou minulostí mohl být premiérem a možná se bude ucházet o prezidentský post. „Je to blázen,“ kroutila hlavou postarší paní, která nemá problém ani s trestním stíháním Babiše. „Určitě je nevinný, jen využil blbé zákony a tu dotaci vrátil.“ I další přihlížející měl o svém favoritovi jasno. „Panu Babišovi jsem řekl, že jestli nebude kandidovat na prezidenta, k volbám nepůjdu,“ prohlásil rezolutně. Stejně nekompromisní byl i ohledně vytvoření vládnoucí koalice. „To byl podvod na lidi. Pan Babiš je čestný člověk, jinak by šel do vlády s Okamurou a zůstal premiérem.“ V Jihlavě Andrej Babiš pobyl okolo dvou hodin. Za tu dobu u jeho obytného vozu vystřídalo několik stovek lidí. Svůj středeční program zakončil od 15 hodin ve Žďáře nad Sázavou.

Na Vysočině i ve čtvrtek 

Dvoudenní návštěva bývalého premiéra a nynějšího poslance a lídra hnutí ANO 2011 bude pokračovat také ve čtvrtek 9. června, kdy se se svým bílým obytným vozem zastaví v Přibyslavi, Chotěboři, Havlíčkově Brodě, Humpolci, Horní Cerekvi. Svou cestu po Vysočině pak ukončí v Pelhřimově.

Zdroj: https://jihlavska.drbna.cz/zpravy/spolecnost/17545-kdyby-to-slo-dam-vam-deset-hlasu-expremier-babis-s-obytnym-vozem-zavital-i-na-vysocinu-podavalo-se-sladke-pecivo.html?utm_source=copy

Axl

44 thoughts on “Píšou o Humpolci: Kdyby to šlo, dám vám deset hlasů. Expremiér Babiš s obytňákem zavítal i na Vysočinu, podávaly se koláče

 1. Není náhodou AB placený za to, aby pracoval jako poslanec …….. jeho kampaň nekampaň je výsměch slušným lidem, vzal si na toto cestování neplacené volno a nebo mu jeho výletování po regionech platíme my všichni daňoví poplatníci?

 2. Není náhodou práce politika mj. i to, že se schází s voliči, sděluje jim své politické záměry a vyslechne si jejich názory? Nevím, jen se ptám, ale je mi to mnohem sympatičtější, než politik, který jeví zájem o voliče jen před volbami a po volbách nemá na nic jasný názor, nepřichází s žádnými řešeními a jen vysílá silné a jasné signály.
  PS: Nedělá to Babiš také v době kdy se neschází PS?

  1. Nemá náhodou každý poslanec svou kancelář a v ní hodiny pro veřejnost? Nevím, jen se ptám, ale je mi to mnohem sympatičtější než trestně stíhaný agent StB, podezřelý z mnoha dotačních a daňových podvodů, který nemá na nic jasný názor (kromě toho že šeci kradnů), permanentně lže, nepřichází s žádnými řešeními (krásný příklad je EET, před prvníma volbama zdůrazňoval pravicovost, snížení byrokracie, zjednodušení daní a tak podobně, ale zatímco například ve Finsku je EET navržené tak, že se sice posílají všechny údaje, ale také stát za podnikatele připraví DPH+ daňová přiznání tak u nás nic takového samozřejmě neexistuje vyjma spousty povinností a drakonických pokut a když z toho mohli počítat náhrady běhom covidu, tak ho pro jistotu hned vypli – jak mazané) a jen blábolí o Kalúskovi.

   1. A obsah sdělení? První příspěvek byl o tom, jestli nemá pracovat jako poslanec, reakce na něj že to vlastně dělá. Zřejmě nějaká velká zášť, kterou je potřeba vždy a všude ventilovat.

    1. Ne. První příspěvek byl o tom, že pokud je poslancem má sedět ve sněmovně jako ostatní poslanci, protože je to jeho práce kterou si vybral. Druhý příspěvek se to pokusil zpochybnit bez jakýchkoliv věcných argumentů, pouze dojmologicky konstatoval-jů, to je hezký, mě se to tak líbí. Takže jsem dotyčného upozornil jak vypadá styk s občany politika, který pracuje tak jak má. Jestli ještě nerozumíte, klidně se ptejte, rád vysvětlím.

   1. Seznam zprávy v prvním odkazu přinesly takřka normalizační řezáčovskou žurnalistiku. Hlavně zdůraznit, že „Babiška“ je méněcenná, protože pracovala celý život v kravíně atp. No a skandování „Jebat Babiše“ na koncertu? Kolik z těch jásajících v davu by mu to řeklo do očí, a kolik z nich ví nějaké reálné důvody proč „Jebat Babiše“? Jestli toto někomu stačí ke štěstí… 🙂

    1. Jestli byste na hudebním festivalu, kam se obvykle lidé jezdí dobře pobavit šel v -nácti vyhledat politika abyste mu řekl, že je kokot máte můj obdiv, mě by to za to nestálo. A když jde někdo s Babišem věcně diskutovat protože má nejen reálné důvody, ale i argumenty, dopadá to takhle –

     Jan Škuta

     Čau lidi, tak už i já už jsem měl to „štěstí“ (či neštěstí, jak se to vezme, mně osobně to zkazilo půl dne), a také jsem natrefil na nejslavnějšího agenta StB, dotačního podvodníka, lháře, ekonomického diletanta a daňového podvodníka v jedné osobě, jak se plíží holešovickým Výstavištěm. Navíc v ideální konstelaci, protože se mnou byla i moje máti, a tak jsem expremiérovi mohl názorně na místě demonstrovat, jak vypadá rozdělená rodina, kterou rozeštvává svými reklamními žvásty a propagandou. A vyzval jsem ho před lidmi ke složení poslaneckého mandátu, protože jsem pevně přesvědčen, že Česká republika potřebuje 200 pracujících poslanců, nikoli 199 nebo jiný počet. Slovenský šmelinář na to, co jsem mu řekl, nesmyslně mektal ať prý „poděkuji Fialovi“, a když jsem chtěl vědět, proč a za co mám děkovat panu premiéru Petr Fiala, „urputné hovado, které se nikdy nevzdává, něch si to všeci zapametajú“ zbaběle před věcnou diskusí uteklo.
     Nestihl jsem mu proto už říct, ať si na veletrhu knihy koupí aspoň Ústavu ČR a nějakou slušnou učebnici makroekonomie pro první ročníky vysokých škol ekonomického zaměření, protože za nesmyslné a nepravdivé laické žvásty o inflaci, jimiž plní média a veřejný prostor on i jeho lidé, další ekonomičtí vořežpruti, u nás na fakultě legendární doc. Kadeřábková (která dosud působí na Národohospodářské fakultě VŠE, jak jsem koukal) lidem standardně ukončovala studium tím, že jim prostě zkoušku z makra jednoduše nedala, anebo jim při zkoušce aspoň přivodila psychické zhroucení, čehož jsem byl několikrát očitým svědkem. Tu by měli pustit do debaty s Babišem v televizi, to byste něco viděli!
     Jinak z mého „zážitku“ mám pár pozorování, přinejmenším to první považuji za velmi důležité:
     Za prvé, můj jasný dojem je takový, že Babiš není schopen moc mezi lidmi argumentovat a pokud někdo ukáže, že se ho nebojí konfrontovat takhle napřímo, je velmi vysoká pravděpodobnost, že raději vyklidí pole nebo uteče, což se může při jeho putování po českých obcích v následujících měsících hodit. Doporučuji tedy jednoznačně se ho nebát a jakmile ho někde uvidíte, pusťte se do něj bez jakéhokoli žinýrování a servítků. Pokud začne s tím svým marketingovým blekotáním, rovnou ho vyfakujte s tím, že vás nezajímají básničky a pověsti, které mu připravil (další ekonomický diletant a nedouk) Prchal a požadujte pravdivé a fundované odpovědi na jasné otázky. On evidentně ví, že nemá v argumentaci s připraveným oponentem šanci a raději zdrhne, což je situace, která by se ideálně za mě měla v příštích měsících standardně opakovat pokud možno všude, kam vleze — jestli ho nechcete vidět na Hradě. Za mě je nesmírně důležité, aby si každý uvědomil, že je to fakt jen na nás a podle toho se choval.

     Jestli toto někomu stačí ke štěstí…

     1. No ono bohužel věcná diskuze nevodí ani „těm správným“, v současnosti vládnoucím. Výroky Pekarové a třeba okřikování a umlčování pana Klapa na zasedání našeho slovutného zastupitelstva jsou jen namátkovými důkazy. Pseudopravice, která vládne, má chování velmi podobné jako kritizovaní Babiš a spol. Nestranný člověk si nevybere.

     2. Takže neschopnost expremiéra věcné diskuse s názorovými oponenty a jeho pravidelné usvědčování ze lží (to, že ani neumí náš jazyk velkoryse pominu) je vlastně v pohodě kvůli jakýmsi tajemným výrokům Pekarové, které pro jistotu neuvedete a kvůli chování zastupitelstva v Humpolci. Jste si jistý ?

 3. Je to i o tom, že žádný z dosavadních lídrů pětikoalice nedosáhl takové popularity mezi veřejností jako Babiš, a to jak kladné, tak záporné.. Pekarová s Rakušanem naprosto persony k ničemu, blábolící. Fiala je školomet, který svádí vše na Babiše, je to takový modrý Špidla. Bartoš jakýsi seladón. No, takže pak Babiš je mezi slepými jednooký králem.

   1. Blábolící persony Pekarová, Rakušan, to si děláte srandu ne ?? Ti dokáží alespoň udržet myšlenu a dokončit větu. Rétor Babiš mele páté přes deváté, větu ani myšlenu nedokončí. A že bude hůř ? Však dobře! Jen sklízíme, co Babiš natropil – uplácení svých voličů na dluh všech, hrabi hrabi pro svůj agrofert. Jen ať bída podobným hrabišům zatne tipec!

    1. Tak paní Pekarová dokáže blekotat souvisle, ale z 80ti procent mimo mísu. Pan Rakušan ukázal svojí úroveň, když provolával slávu Ukrajině i na pietní akci k uctění hrdinů atentátu na Heydricha, k tomu myslím už není co dodat.

     1. Historie se stále opakuje! Jen se karta obrátila a nyní rusáci se chovají jak náckové, vraždí civilisty, znásilňují je, bombardují jejich domovy a vypalují, kradou, plení, špiní …… Tak proč nevzpomenout na Ukrajinu ve významný den, když ruští vojáčci provádí v této době stejná, ne-li horší zvěrstva, jako nacisti po atentátu na zastupujícího R.H.. Větší ostuda byl Miloš Zeman kolabující na invalidním křesle během proslovu premiéra Fialy v den výročí konce války ! To mu nemohli jeho ochránci lupnou něco na povzbuzení ?!?

  1. Nejnovější jobovku za 85 mil. Kč (pokuta za střet zájmů A. Babiše) budete také připisovat na vrub nové vládě ??

 4. Vážení kritici A. Babiše zamyslete se raději proč mu lidé na jeho výjezdech tolik fandí než kolovrátkové omílání jaký je to darebák. Příčinou je naprostá neschopnost současné vlády a urážlivá a nejapná vyjádření Pekarové, Síkaly a dalších na adresu tzv. obyčejných lidí.Jak se říká všeho do času a pětikolce ten čas rychle ubývá.

   1. Vzhledem k volebním prefencím mu fandí cca každý čtvrtý občan ČR. o tom si můžeme myslet, co chceme, ale nepředpokládám, že třeba v okruhu Vašich příbuzných a blízkých není nikdo, kdo by ho volil.. Jsme zvědav, zda svým prarodičům apod. říkáte, že jsou debilové.
    Jestli ono není na místě, místo okřikování druhých, se zamyslet, co dohnalo 25% lidí k tomu, že po třiceti letech střídání modré a oranžové volí právě AB.

     1. kdyby bylo 25 % občanů homosexuálních, tak brzy vymřeme, to je fakt….. takhle s 25 % debilů, to na vymírání nevypadá, ba naopak … to je prostě normální historií prověřený stav

     2. Tak hlavně že máte jistotu, ve které skupině se nacházíte.

    1. Ale já jim to říkám ! A myslíte, že to má cenu ? Na budoucnost dětí kašlou, hlavně, že mají na zahraniční dovolenou, módní oblečení, návštěvu restaurace, hory a plnou ledničku !

     1. Plnou ledničku si užijete hned, zato z dětí mohou vyrůst pěkní …… návštěvníci krymu ?!?

  1. Lidi mu fandí, jelikož jsou to hlupáci, kteří myslí jen na sebe a nechají se populisticky uplácet.
   Babiš jede stejný styl jako kdysi na Slovensku dělal Mečiar a po něm Fico. Vyluxoval důchodce a se svým profi PR se pro ně stal hrdinou, i když realita je někde jinde.

    1. Tu snížení daní, tu 5.000 pro důchodce, tu super levné jízdné ve vlacích a autobusech, tu extra valorizovaný důchod, tu zvýšené porodné, tu o 100.000 zvýšený rodičovský příspěvek.
     Nedávno NKÚ prověřil výdaje státu v průběhu Covidu a zjistil, že 75% bylo vyplaceno neúčelově.
     Babiš je stejné zlo jako Orbán, Fico nebo Trump, ale lidé většinou chtějí jednoduchá a líbivá řešení. Bohužel tak to v životě nefunguje, bez práce nejsou koláče.

     A náš Stbák měl jen kliku, že nastoupil v době obrovského ekonomického boomu. Ideální čas k reformám, ale populista to vše s jeho voliči prožral.
     Zaplatíme to všichni

     1. Fér by bylo napsat, že to prožrali všichni, i nevoliči Babiše.
      Myslíte si že bylo lepší uškrcení ekonomiky Kalouskem?
      A co to rozprodání státu za drobné díky vládám ODS a ČSSD?
      To bylo na Nobelovku? Tuneláři a lobisti, to je to pravé?

     2. Zlo je vládní pětikoalice, Orbán je nejlepší politik v EU, zřejmě jste si nevšiml, že má v Maďarsku ústavní většinu.

     3. Největší sekeru do rozpočtu udělalo ANO ve spolupráci s ODS a SPD,když prohlasovali loni zrušení superhrubé mzdy. To byly Fialovi hlasy od Babiše dobré

 5. Orbán je malý Hitler. Uvidíte sám, ten se moci nevzdá a Maďarsko na to doplatí ekonomickým rozvratem.

 6. Vím koho nevolit. Je to hnutí STAN. Viz. aféra na Magistrátu v Praze. A není to první lapsus tohoto spolku. Viz. v lednu pan Farský a jeho snahy udržet si mandát i za pobytu v USA a nyní pan Hlubuček. Takže občan jistě i v komunálu zohlední.

 7. Zase na druhou stranu, nebýt hnutí STAN v našem zastupitelstvu, nikdy bychom nepoznali, co znamená podat návrh a pak proti němu hlasovat…😁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci - iDnes.cz: Humpolec vylepšil přírodní koupání

Čt Čvn 9 , 2022
Venkovní koupaliště, přírodní biotopy i akvaparky na Vysočině se chystají na začátek nové sezony. Velká část z nich plánuje otevřít o tomto víkendu. Letos ale musejí příchozí počítat s růstem cen vstupného. Jak se shodují provozovatelé koupališť, jednoznačným důvodem je zdražování energií. Čtěte dále:   Hygienici zakázali koupání v Sedlici. […]
První letní koupaliště na Vysočině otevřou koncem týdne, když bude pěkné počasí

You May Like

Témata