Píšou o Humpolci: Klokan přiletí v březnu. Nové obchodní centrum v Humpolci nabízí pracovní místa

19

Nové obchodní centrum v Humpolci otevřou už brzy. Developer prozradil přesný termín otevření a název centra. Nyní obchody hledají nové zaměstnance.

Pro řadu obyvatel Humpolce je otevření obchodního centra událost. „Obchodní zóna v Humpolci měla být už dávno,“ prohlásila zdravotní sestra Zdena Hübelbauerová s tím, že na nákupy spotřebního zboží a oblečení jezdí nejraději do Jihlavy. Řidič Jiří Kopic má ale obavu, že otevřením nového obchodního centra s parkovištěm se zhorší dopravní situace v Okružní ulici. „Už teď je problém vyjet na Okružní směrem od pošty nebo od vlakového nádraží. Křižovatka je každou chvíli ucpaná,“ zdůraznil.

Nové obchodní centrum slibuje kromě nových nákupních možností v obchodech značky Teddy, Takko, SuperZoo, Banquet, drogerie DM asi pět desítek nových pracovních míst. Nabídku a poptávku si ale každý obchod řídí sám, do toho developer nezasahuje.

Axl

19 thoughts on “Píšou o Humpolci: Klokan přiletí v březnu. Nové obchodní centrum v Humpolci nabízí pracovní místa

 1. Jako fakt DM? Stále se proslýchá, že TETA. To by byla úplná pecka, poněvadž TETA je snad nejhorší a nejdražší ze všech

    1. 🙂 🙂 Stejně jako ta Vaše. Ještě se taky říká na hloupou otázku, hloupá odpověď 🙂

     1. Jediná otázka v tomto vlákně hloupá nebyla. Hloupá je první odpověď z 9:31 a reakce z 14:26.
      Podle dostupných informací se zdá, že drogerie bude Teta… Ale jde o informace z veřejně dostupných zdrojů.

     2. Vy jste zkrátka neodbytný poloblb. Když je to veřejně dostupná informace, tak proč tady s tím otravujete?
      Nejdřív se hloupě zeptáte jestli to „někdo“ ví a když dostanete ironickou odpověď (kterou jste evidentně nepochopil), že někdo určitě ano, tak otravujete dál, místo abyste si to zjistil např. přímo u provozovatele, když vás to tak hrozně zajímá. Tak teď už to víte a dejte pokoj. Děkuji.

     1. To je asi stejné jako dávat odkaz na předplacený článek, který si také 90% čtenářů nepřečte.

     2. Ad Anonym z 1. 2. 2024 (21:04) Upravit

      Helejte něbuďte drzej! 🙂 To je ale chyba těch lidí a ne redakce, že si ten článek nepřečtou. Nemůžeme tady publikovat celý komerční článek jiného webu. To by už hrozilo nějakými právními kroky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Opilec v kamionu dostal podmínku. Na D1 u Humpolce boural se třemi promile

Čt Úno 1 , 2024
Podmínečný trest vězení a zákaz řízení. Takový trest dostal řidič kamionu, který v pondělí zavinil nehodu na dálnici D1 na Vysočině. Řídil silně opilý – policisté mu při dechové zkoušce naměřili 3,54 promile alkoholu.
Trable na D1 nekončí. V koloně se znovu bouralo

You May Like

Témata