Píšou o Humpolci: Slunce i sníh. Oslava svátků jara v Humpolci byla trochu aprílová

Pojďte se spolu s námi ohlédnout za povedenou akcí Humpolecké Velikonoce, která se konala v neděli 10. dubna na Zichpili.

Bohatý kulturní program, velikonoční jarmark podbarvený hudbou z flašinetu a velké množství návštěvníků, které pranic neodradilo aprílové počasí. Tak vypadala předvelikonoční neděle na Zichpili. Chladné počasí jsme všichni kompenzovali horkým svařákem či čajem, a krátké chumelenice nikoho nevyvedly z míry.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě Humpoleckých Velikonoc podíleli. A také všem, kteří svojí návštěvou akci podpořili. Přidáváme ještě jednu milou příhodu: Při dopoledních přípravách přišly dvě dámy a chtěly se podívat do Napravníkova stavení. Provedli jsme je a ony ukázaly na historickou fotku na zdi, na níž jsou mimo jiné dvě malá děvčátka a pravily: to jsme my. Následovalo milé popovídání o historii domečku.

Celý článek a fotogalerie zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/slunce-i-snih-oslava-svatku-jara-v-humpolci-byla-trochu-aprilova-20220430.html

Čtěte dále:   Humpolecký autokros v televizi

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tasovičtí dlouho těsně vedli nad Humpolcem. Nakonec zvýšili a brali tři body

Po Kvě 2 , 2022
Stačily tři minuty a tasovičtí fotbalisté v nedělním zápase na hřišti Humpolce šli do vedení. Hosté nakonec dvacáté kolo divize D ovládli 2:0. Domácí zatopili Jihomoravanům pouze jednou. Čtěte dále:   Axlovy blitky
Fotbalisté Humpolce v divizi přišli o bod ve Staré Říši až inkasovanou brankou v nastaveném čase

You May Like

Témata