Pivovar Bernard ocenil dopadení zloděje a podporu boje s pašeráky

8

Rodinný pivovar Bernard už sedm let oceňuje férové a slušné lidi Bernardovou cenou.

Tu nyní pivovar předal dvěma mužům – jednomu za dopadení zloděje charitativní sbírky, druhému za pomoc v boji proti pašerákům slonoviny.

Antonín Červeňan

Z penzionu v Hustopečích někdo ukradl kasičku se sbírkou na podporu postižené ženy. Do pátrání po zloději se zapojil pan Antonín Červeňan. Podezřelého muže vyhledal, ten se následně ke krádeži přiznal. Případ převzala policie. (Více zde.)

Marek Hunkař

Chovatel belgických ovčáků malionois Marek Hunkař daroval dvouměsíční fenku pro potřeby projektu Malina pro slona. Ten pomáhá v africkém Kongu v boji s pašeráky slonoviny (zde). A jako profesionální hasič využil svoje znalosti a zkušenosti při záchraně života svého souseda (zde).

 

„Těší nás, že za dobu, co cenu udělujeme, se například ve sportech stalo toto dříve výjimečné konání standardem. Třeba v hokeji se hráči častěji přiznávají, že nebyli faulováni,“ říká spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard.

Oceňování fair play činů ve sportu Rodinný pivovar Bernard rozšířil o další příklady slušného a férového chování. Pivovar ocenil například nález a navrácení vysoké peněžní částky, záchranu života, odvážný policejní zásah, dobrovolnickou činnost apod. Oceněným náleží dar piva Bernard na rok zdarma.

Pivovar ocenil například nález a navrácení vysoké peněžní částky, záchranu života, odvážný policejní zásah, dobrovolnickou činnost apod. Oceněným náleží dar piva Bernard na rok zdarma.

„Bylo nám líto, že je všude tolik špatných zpráv, že slušní lidé stojí bokem zájmu. Tak jsme začali na tyto lidi a jejich skutky upozorňovat. Nemalujeme svět narůžovo, ale kdyby byl opravdový život jen takový, jaký je v novinách, bylo by tu smutno,“ dodává marketingový ředitel pivovaru Tomáš Lipták.

Přehled cen najdete zde.

 

převzato z www.bernard.cz

Petr

8 thoughts on “Pivovar Bernard ocenil dopadení zloděje a podporu boje s pašeráky

 1. A kdy pivovar odmění místní komunální politiky, kteří se snaží dělat slušnou, férovou a transparentní politiku? Vidím hned několik jmen z Huga.

   1. Mnoo nabytek s plastovejma hranama si opravdu, ale opravdu nukupuji.
    Mistni pivecko si ale davam opravdu, ale opravdu rad.

    1. Aby jste se z mistniho pivecka opravdu ale opravu nepo…..je evidentni, ze je to uz dost dlouhou dobu suleno, vareno z buh vi z ceho a ted tomu dal na prdel nezavisly test, ktery navic odhalil v pivu jedy. Pekne, opravdu pekne…

     1. Jen Bůh ví z jakých sraček je váš mikromozeček. Taky na něm bylo hodně šulíno. 🙂

 2. Do not be afraid to be frugal when it comes to a house interior design. There are many options that you can consider when you are looking to make some changes to the interior of your home, but do not want to invest a large amount of money to do so.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tvarůžkové halušky s chalupářskou slaninou a klobáskou

Pá Čvc 10 , 2020
Tento recept jsem objevil náhodou na serveru fresh.iprima.cz. Já tomu říkám strašlivá čuňárna, moje žena to nazývá „československou fúziou“. Každopádně je to nadpozemsky vynikající. Včera bylo k večeři a tak jsem se rozhodl se o recept podělit. Vyzkoušejte. Kdo má rád syrečky a halušky si myslím bude nadšen….. Dobrou chuť!
Tvarůžkové halušky s chalupářskou slaninou

You May Like

Témata