Osm ocenění pro humpolecký pivovar z Londýna

39

Řezaný Jantarový ležák z Rodinného pivovaru Bernard v Humpolci vyhrál svoji kategorii jedné z nejprestižnějších světových degustačních soutěží World Beer Awards 2021 v Londýně. Celkově získala piva z humpoleckého Rodinného pivovaru Bernard v Londýně osm ocenění.

„Jde o velmi významné ocenění, větší už dostat nemůžeme. Máme velkou radost,“ přivítal zprávu o rozhodnutí poroty v kategorii polotmavých ležáků vrchní sládek Josef Vávra. „Jantarový ležák je milovníky řezaného piva oblíbený pro svoji příjemnou hořkost v harmonii s jemnou karamelovou vůní, plnou chutí a také pro jedinečnou barvu. Při stáčení jej obohacujeme o jemné kvasnice, pivo dokváší podruhé přímo v lahvích,“ popisuje vítěze kategorie polotmavých ležáků Josef Vávra. Pivo, které už získalo na čtyři desítky ocenění z celého světa, je na trhu v typických lahvích pivovaru s patentním uzávěrem, do restaurací se dodává v sudech.

Osm ocenění pro humpolecký pivovar z Londýna
Osm ocenění pro humpolecký pivovar z Londýna

Jantarový ležák se do boje o vítězství dostal po úspěchu v prvním kole, kde získal zlatou medaili, a byl označen jako country winner, tedy v dané kategorii nejlepší pivo přihlášené z České republiky. Stejným způsobem uspěly také Bohemian ALE a IPA. Stříbrnými medailemi porotci ocenili Bezlepkový ležák a světlou Dvanáctku, bronzové medaile získaly Černý ležák a nealkoholická Višeň.

World Beer Awards je jedna z nejprestižnějších mezinárodních degustačních soutěží, která porovnává to nejlepší ze všech mezinárodně uznávaných pivních stylů. Nejvyšší ohodnocení z této soutěže má humpolecký Rodinný pivovar Bernard také za Černý ležák (2010) a svrchně kvašené pivo Bohemian Ale (2015).

Axl

39 thoughts on “Osm ocenění pro humpolecký pivovar z Londýna

 1. Pevně věřím ,že nebude nutné ještě doporučovat co má udělat Vilém,Hynek případně Jarmila

 2. Naopak v pivovaru jsou zásadně zvyklý doporučovat, co má kdo ve městě dělat😂😂😂
  Stačí sledovat zastupitelstvo, jak tam Bernardovi loutky skáčou, jak pivovarník píská. OMG

  1. OMG zde znamená Ověřte Moji Gramatiku? Pokud ano, pak správně se píše „jsou zvyklí“ a „Bernardovy loutky“. Jinak – k věci – nezbývá, než gratulovat (byť Bernarda nepiju) a pochválit, stejně jako každého, komu se něco pěkného povede, bez ohledu na osobní nenávisti, trubky v zemi i na humpoláku. Krásné podzimní odpoledne. Ovčan

   1. Musíte u každého příspěvku psát o trubkach a nebo o nejlepších a nepostradatelnych Machkovych?

 3. Bo se v Humpolci krade a to nevim jestli je tak dobrá reprezentace města a jedním z hlavních pouštěčů žilou veřejným financí města, je i Rodinný pivovar Bernard, viz nelegální stavby.
  To se vám to rajzuje po světě, když to platí občané Humpolce ze svých daní

  Tak na zdraví a oslavujte, než to praskne, ale ten den se blíží, Policii nikdo ani světovým pivem, neopije.

  Dobré ráno všem, kdo nejedou v místních klientelistiských levárnách😉

  1. Dobré ráno, Vaše rétorika mne trochu děsí. Jestli se krade nebo ne, o tom tu zatím zaplaťbůh rozhodují určité instituce, ne Vy. Ledaže by samosoud byl součástí toho svěžího větru, co nás čeká po příštích komunálních volbách. Krásný podzimní den všem, kteří v sobě mají alespoň trochu respektu. Ovcan

   1. Jedno staré rčení praví něco v tom smyslu, že způsob, jakým se vyjadřujeme o druhých, říká mnohem více o nás, než o nich. Zkuste o tom chvíli přemýšlet. Pěkný den. Ovčan

 4. Nejdříve vás ignorují, pak se vám smějí, pak s vámi bojují a pak vyhrajete.

  HumpolecGo! chápu, že je to zdlouhavé a únavné, ale děláte to procesně dobře, vydržte!
  Nenechte se otrávit, lidmi co jim zdejší poměry vyhovují a nechtějí, aby se cokoliv vyšetřilo.

  Hezký den všem, co mají respekt a úctu k zákonům České republiky

  1. Kolik Ryzner plati brigadnikum za stvave prispevky proti radnici a obcanum mesta ? Znamymu je to u prdele, shani jen neco na privydelek.

   1. Radnice a Vodak platí tolik, že už tam stojí fronta policajtů.

    Mám pocit, že toto humpolecké letadlo doplachtilo.

    Tak asi brnkněte do Hranipexu, to bude bezpečnější a jistější.

 5. Je vidět, že příznivci vyšetřování jsou netrpěliví a lační nějakého výsledku. Bohužel policejní šetření bude na dlouhé lokty a potáhne se.. Takže se bude vzájemně nadávat celý rok do voleb a ještě po nich, protože vytvoření koalice nebude lehké.. Příkopy jsou vykopány hluboké..

  Myslet si, že jisté sdružení s písmenem H. v názvu vyhraje drtivě jsou spíše iluzí.. Při mizerné volební účasti, která je v Humpolci tradiční a nejen tam, při způsobu volby, kdy neznalí voliči používají pouze způsobu křížkování u jmen a myslí si, že toho kterého kandidáta někam posunou, se opravdu těším na rok 2022 a konec září, kdy volby budou.

  A na závěr, až mě tu zavilí Hugisté a Stanaři nazvou voličem/kou ODS, tak opravdu, ale opravdu nevolím ani ODS, ani lidovce..

 6. Naprosto s vami souhlasím v druhém odstavci.
  Hugo a Stan pokud chtějí vládnout, tak musí ukázat něco víc než TO. Jsem zvědavý na jejich programy a kandidátky včetně lídrů, kteří na sobě musí též máknout, vo tom žádná.

  A jak to uchopí Policie to se uvidi. Pokud přilítne do 6-12 měsíců obvinění, a potvrdí se rozkrádání veřejných financí, tak to bude pro místní ODS a KDU fatální, ale zaslouženě. Jsme na malém městě a voliči by byli hodně nas**ný, že si někdo za přispění politiků či úředníků potají přikrádal. To nevysvětlíte, jsem tak blbej, že jsem to nevěděl. Tak tam nemáš co dělat, když jseš tak blbej.

  Pokud to Policie hodí ze stolu, tak má Hugo i Stan velký problém. Platí to samé, jsme na malém městě a jestli to byla jen šaráda, tak to hodně lidí nevyšlukuje. Asi tak!

  1. Nepodceňujme voliče, když někdo dostane fakturu až po humbuku kontrolních orgánů města s faktickou splatností 6 let, tak si každý kdo platí vodu pomyslí své.

   1. Ale tak k prestupkum dochazi vsude. Proste selhani lidskeho faktoru. Ne ze by se nemely trestat, hlavne je nezvelicovat.

    1. Nemanipulujte!!!

     Policie šetří trestní oznámení ze spáchání 4 trestných činů a sice § 209; § 256; § 220; § 329, kdy poslední § je se sazbou 5-10 let odnětí svobody

     To na přestupky nevypadá!

     Zeptejte se členů FV, tyto informace mají všichni z nich k dispozici a jsem přesvědčen, že i všichni zastupitelé.

     1. Ano policie šetří udání a Hugny už tady odsuzují k smrti. Buď mají skleněné koule nebo mozky.

     2. nemanipuluj!!!!! vsimste si ze mam o 2 vykricniky vic? 🙂
      Policie musi vysetrovat kazdy udani. Neznamena to ale ze vec preda k soudu. Takze to ze si neco prejete neznamena automaticky ze to tak bude.

 7. Myslíte si, že se Rodinný pivovar Bernard taky pochlubí ústy pana Mikuláška na FB nebo na humpoláku, že se kvůli jejich nezákonným aktivitám v našem město, rozběhlo vyšetřování policie?

  Už se těším na to kreativní zpracování?

  Bernard – NEBEZPEČNÁ ZNÁMOST

  1. Tak zákonnost či nezákonnost aktivit asi posoudí někdo jiný, to bych ještě počkal. Bude zajímavé na konci vidět, kdo je Losna a kdo Mažňák a hlavně jestli stálo za to ve jménu touhy po vládnutí spálit všechny mosty a snažit se vykládat svět jako černobílý.

   1. A není to náhodou o tom, že město bylo Rýznerem a Voplakalem několikrát vyzýváno, aby šetřilo a odpověď byla vždy stejná. Dejte trestní oznámení – přehrajte si únorové a dubnové zastupitelstvo, přečtěte si starostovy články v novinách

    Rýzner udělal jen to k čemu ho všichni zastupitelé vyzývali.

    A nepálit mosty, znamená přikrejvat rozkrádačky, jak je v Humpolci zvykem?
    Ruka ruku myje?

    Jsem rád, že to Rýzner dotáhnul do konce, alespoň uvidíme jaký prostředí zde Bernard a spol vybudovali za posledních 20 let!

 8. Pěkné odpoledne, nerozumím tomu, proč každý nesouhlas s osočováním a urážením druhých dezinterpretujete jako „přikrejvání leváren“, ruka ruku myje a podobně. Tohle levičácké kádrování snad mezi dospělé lidi nepatří. Myslím, že by mělo být v zájmu vsech řádně věci vyšetřit, se všemi důsledky, ale s co nejmenším negativním dopadem na fungování města. Pěkný pátek a víkend všem. Ovčan

  1. Problém je, že to zde nikdo nechce z vedení města šetřit.
   Jste velice inteligentní pane Ovčane, zkuste si sám spočítat, kolikrát Hugo navrhovalo prošetření včetně forenzního auditu?

   Je divné, když město se tak zarputile brání, aniž by předložilo jediný důkaz. Nebo jste snad od vedení něco viděl?
   Jen lži a manipulace! Bohužel a to není nic levičáckého, na to jsou důkazy, které najdete na webu města.

   Když něco vypadá jako levárna, tváří se to jako levárna, kamufluje se to jako levárna, tak to asi bude levárna.

   1. Hezký večer, máte pravdu, je to divné a určitě pomůže, když dá někdo (PČR?) po přezkoumání věcí data na stůl. Bez ohledu na výsledek to vyčistí vzduch. Ale – je to také lidsky trochu pochopitelné – kdykoliv a kamkoliv přijdete s něčím novým (byť jen otázkou, požadavkem,..) přichází strach z neznámého a tendence se bránit, někdy hledat za tím útok. Z tohoto pohledu bylo počínání zástupců opozice někdy trochu hrrr a nediplomatické a přes třeba dobrý úmysl zavřelo mnoho dveří, které mohly zůstat otevřeny. Největší chybou je překročit místo, kde už se záležitosti stávají osobními – pak už je těžké řešit s protistranou společně i banální provozní věci. To není kritika, to je má vlastní zkušenost z profesní praxe. Myslím, že tady k tomu došlo, bohužel ke škodě provozu městských institucí a je úplně jedno, kdo za to může. Krásný víkend!
    Ovčan

  1. Rýzner má humpolák u zadele, když potřebuje někoho utřít, řekne to face to face.
   Ať to je Bernard, Kratochvíl nebo naposledy na jeho fb profilu, setřel Bruknera.

   Rýzner se nebojí.
   On je upracuje, kdo ho zná ten ví.

   1. Jojo, na Facebooku je to face to face. Musím říci, že je to vskutku velmi inovativní výklad onoho pojmu.

  2. Je to stejná blbost, jako když řeknu, že Bernard píše štvavý příspěvky proti HUGU!

   Pochopte, že orli mouchy nechytaj!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Africké trhy

St Zář 22 , 2021
Neděle 26.09.2021 09:00 – 15:00, Humpolec

You May Like

Témata