Po stopách Rychlých šípů. Do pátrací hry se mohou zapojit lidé v Humpolci

1

Venkovní pátrací hru na téma Rychlé šípy si mohou užít děti i dospělí ve třiceti městech celého Česka. Humpolec mezi nimi nemohl chybět. Hru si mohou zájemci užít až do konce dubna.

Komiksy s tematikou Rychlých šípů jsou pečlivě rozmístěné po Ledči nad Sázavou i Humpolci. V prvním jmenovaném městě musejí lidé najít patnáct příběhů, pátrat mohou na náměstí a v ulicích Havlíčkova, Poštovní, Nádražní a Komenského.

Hráči mají najít na každém místě plakát s komiksem na téma Rychlých šípů a opsat tajenku. „Sestavená tajenka dokazuje nalezení všech míst, kde se mohly odehrávat příběhy Rychlých šípů. Zapsání tajenky na webových stránkách této hry dá šanci pátračům vyhrát rychlošípácké ceny od Skautské nadace Jaroslava Foglara a nakladatelství Albatros,“ uvedli organizátoři v pravidlech hry.

Podrobná pravidla hry najdou zájemci na těchto webových stránkách.

Skautská nadace Jaroslava Foglara připravila hru u příležitosti 85. výročí prvního kresleného výtisku Rychlých šípů. Do příprav hry se po celé zemi zapojily střediska i oddíly skautů, školy, městské úřady, knihovny či muzea. „Před 85 roky vyšel první kreslený příběh Rychlých šípů. Několik generací čtenářů tak hledá, kde se příběhy odehrávaly,“ komentovali organizátoři na webových stránkách.

Kde na Vysočině se mohou lidé zapojit do hry Zde mohly být Rychlé šípy:

  • Ledeč nad Sázavou: patnáct příběhů, hráči mohou hledat na náměstí a ulicích Havlíčkova, Poštovní, Nádražní, Komenského.
  • Humpolec: deset příběhů, hráči mohou hledat v centru města
Čtěte dále:   Adoptujte si zvíře ze Stanice Pavlov jednoduše přes elektronický formulář

Axl

One thought on “Po stopách Rychlých šípů. Do pátrací hry se mohou zapojit lidé v Humpolci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecké trhy

St Dub 17 , 2024
Zveme Vás na Humpolecké trhy, které se uskuteční v sobotu 20.4. od 9 – 13 hod na Horním náměstí. Těšíme se na Vás! Čtěte dále:   Odemykání dětského potenciálu

You May Like

Témata