Podporujeme 2024

2

Žadatelé o dotaci v oblastech podpory tělovýchovy a sportu, kultury, ostatních zájmových činností a obnovy kulturních památek i v oblasti sociální služby mohou podávat své žádosti pro rok 2024

Žádosti lze podávat od 1. listopadu 2023 do 30. listopadu 2023.
Pravidla pro dotační řízení schválilo Zastupitelstvo města Humpolce na svém zasedání dne 27. září 2023. Požadavky jednotlivých žadatelů posuzují členové schválených komisí, přičemž konkrétní návrhy každé z této komisí definitivně schvaluje Zastupitelstvo města Humpolce. Podporu žadatelů pro rok 2024 schválí na svém zasedání v únoru 2024.

Petr

2 thoughts on “Podporujeme 2024

  1. Takže tohle je Pavlisova práce za rok na radnici? Není to nějak málo, Antone Pavloviči? Kdyže dojde na to jeho odvolání, že bych za veřejnost přišla taky něco říct. Znám ho ještě z MASky kde nedělal lautr nic.

  2. Navíc je i vnitrostranickým vzorem. Dnes jsem slyšel mluvit p. Rakušana na téma kontroly na hranicích a nabyl jsem dojmu, že se STANi podle Pavlise kalibrují…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Městská policie chrání veřejný pořádek a bezpečí

St Říj 4 , 2023
Nad úvahami o zřízení městské policie se pravidelně setkává pracovní skupina. V jaké fázi jsou jednání a co se plánuje dál, jsme se zeptali starostky Aleny Štěrbové.

You May Like

Témata