Porcelánové talíře s motivem Humpolce

2

Pražská firma připravila pro všechny milovníky Humpolce zajímavou sbírku – kolekci šesti porcelánových talířů zdobených motivem Humpolce, který vytvořil umělecký malíř porcelánu Dalibor Novák.


Vybranými motivy jsou: 1) děkanský chrám sv.Mikuláše, 2) městská knihovna, 3) muzeum Dr.Aleše Hrdličky, 4)děkanský úřad, 5) městský úřad, 6) základní umělecká škola.
Na porcelánový talíř o průměru 21cm je s vyjímečnou jemností a zachováním veškerých detailů zobrazen umělecký motiv a kolem pak olemován elegantním zlatým okrajem z 18-ti karátového zlata, vypalovaného při 780 stupních Celsia, což je nezbytné k tomu, aby došlo k dokonalému slití porcelánu a zdobícího materiálu. Jedná se o techniku, která je používána již celá stolet
í a která vyžaduje nejvyšší přesnost.
Na spodní straně každého talíře je pak vytištěno osobní sériové číslo každého odběratele, klientské číslo, jakož i pořadové číslo talíře. Kolekci doprovází certifikát pravosti, který zaručuje, že t
ato kolekce je nabízena v přísně limitované edici (nebude vyrobeno více než 100 kompletních sérií). Certifikát rovněž dotvrzuje záruku, že talíře jsou zdobeny opravdu 18-ti karátovým zlatem.


Kolekce může být vhodným dárkem především pro ty, kteří v Humpolci již nežijí, ale rádi na něj vzpomínají, neboť se zde narodili a vyrostli, případně zde prožili krásnou část svého života.
Cena každého talíře činí částku 449,- Kč včetně DPH. Za balné a poštovné je pak účtováno 70,- Kč. Celou soupravu si můžete objednat najednou, anebo
postupně po jednom či dvou kusech. Termín přijímání objednávek však končí již 17.května 2005. Pokud si tedy budete chtít objednat, či získat více informací, kontaktujte firmu Grafika S. – Klimentská 46, 110 02 Praha 1, tel.222 191 480.

Čtěte dále:   Kardinál Dominik Duka vysvětil zvláštní kapli v polích u Humpolce

myska

2 thoughts on “Porcelánové talíře s motivem Humpolce

    1. Pokud oslovíte zmíněnou firmu, věřím, že vám zašlou jejich čtyřstránkový prospekt, kde jsou talíře barevně vyobrazené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak Paroubek kradl salámy aneb Téměř kádrový posudek předsedy vlády

Po Kvě 2 , 2005
Ross Hedvíček Pro ty, kteří chtějí vědět už dopředu, o čem to bude, předesílám, že na četné výzvy z české kotliny, moravských a slezských rovin a hor jsem se sám nad sebou hluboce zamyslel a rozhodl se napsat článek, který nebude negativní a nebude urážet národnostní cítění obyvatel ČR a […]

You May Like

Témata