POSLEDNÍ KONTROLNÍ DEN

20

Právě dnes se konal poslední kontrolní den stavby na ulici Pražská a Na Kasárnách.

Z důvodu nepříznivého počasí se řeší termín pokládky 💪🚗

Prosíme řidiče o trpělivost 🍀🫶

převzato z: FB Město Humpolec

Čtěte dále:   Špatné počasí nevadilo. Po rybích dobrotách se v Humpolci zaprášilo

Petr

20 thoughts on “POSLEDNÍ KONTROLNÍ DEN

 1. Pavlis MUSÍ na každou fotečku. Bez něj by město nefungovalo. LOL. To se nedivím že není hotovo ani po posledním KD.

 2. Jak posleni KD? Predani stavby ne? Kua tak makame makame. To by bylo revu pred rokem a pred volbama! Tak zadny ulevy a pekne predat. At to muzeme zase za rok, dva komplet rozmidlit.

   1. 🙂 je videt, ze jste nebyl na stavbe. Zalezi na smlouve, ale pokud tam neni predani bez vad a nedodelku, tak se da predavani dila zacit, udelat soupis vad a nedodelku a dat si termin odstraneni – vyhodou byva, ze jakmile oficialne spustite proces predani, nebezi Vam penalta 😉 Takze teoreticky se da prebirat i bez asfaltu :))

    P.s. sr za diakritiku z mobilu

    Frrrr

 3. A proč není na fotce místostarosta, jenž to má v gesci? Je snad nemocnej? Nebo se nevešel do záběru? Zastupuje ho asi místostarosta, co to v gesci nemá? Tady je vidět, jak se maká s rukama v kapse a repre úsměvem. Maminka mě vždycky říkávala, nečum s votevřenou hubou, abys nevypadal, jako debil. A vida, měla pravdu.

  1. Nějak mi tam chybí bezpečnostní vesta pro pohyb na staveništi, ale ta by asi narušovala ten repre úsměv. Nebo že by bylo již předáno?

  2. Protože toto je takzvaná pruserovka, tu nechal Pavlisovi.
   Kdyby se jednalo o super akci v termínu, byl by tam, nebojte.

 4. Není mi úplně jasné, proč by stavbu měl přebírat místostarosta. Myslel jsem, že technickou kvalitu provedení hlídá za stavebníka najímaný TDI (technický dozor investora) + automaticky na veřejné zakázce provádění dle projektu AD (autorský dozor) + pověřený zástupce za investora, v tomto případě předpokládám Odbor investic a správy majetku.

  frrrr

  1. Me zas neni jasne, proc uz to neni hotove. Nebo snad nikdo netusil, ze by mohlo byt hnusne? Mozna zminovany TDI a AD mohli tlacit uz v zari, kdy zacinalo byt jasne, ze terminy jdou kopru.

   1. mimochodem, prevzi a prevzit. Pokud na silnici chybi asfalt tak to neni zavada ale zavada branici uzivani a s tim to opravdu prevezme pouze nekdo, komu na tom nezalezi a nebo hodne zalezi….

 5. Toto je už několikátá podobně zpožděná akce. Není náhodou na městském úřadě placeno několik lidí za řízení těchto akcí? Jak kvalitní je jejich práce, že opakovaně dochází k těmto obřím průtahům? K čemu je tajemník MěÚ, jako šéf všech úředníků? Ozdoba? Je pohodlné to hodit všechno na samosprávu, ale jak kvalitně nám tu vlastně pracuje státní správa?

 6. I ten čurák má koule pro ozdobu, tak snad nečekáte, že tady je to jinak.

  Nikoho nejmenuji, lze aplikovat plošně.

  Hezký ☀den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Peklo v Rozkoši

Čt Lis 30 , 2023
Sobota 02.12.2023 18:00 Čtěte dále:   Humpoleckou základní uměleckou školu vede nová ředitelka

You May Like

Témata