Pozvánka na 18. zasedání Zastupitelstva města Humpolec

Zasedání se bude konat ve středu 24.června od 15:00 hodin ve velké zasedací místnosti městského úřadu. Projednávat se bude mimo jiné udělení pamětních medailí Dr. Aleše Hrdličky, medailí za zásluhy v občanské rovině, způsob prodeje pozemků na rodinné domy v Mírové ulici a dotační programy na příští rok.

Šest vědců se může začít těšit na prestižní ocenění z Humpolce. V rámci zdejšího antropologického kongresu se budou předávat hned dvě sady pamětních medailí předního světového odborníka Aleše Hrdličky. Medaili dostanou Marta Dočkalová z Moravského zemského muzea, polský akademik Marek Grzybiak, dále pak vědec z německého Kielu Michael Hermanussen, polský profesor na tělesnou kulturu Zofía Ignasiak, Rebato Ochoa z baskické univerzity a také Blanka Vacková z katedry antropologie pražské Univerzity Karlovy. Výjezdní zasedání mezinárodní antropologické společnosti se uskuteční začátkem září.


Pozn.


Do konce měsíce června lze navrhovat příslušné změny nebo doplnění do městské kroniky za rok 2008. Nahlédnout do kroniky můžete zde http://www.mesto-humpolec.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=4932&id=218523&p1=951

Čtěte dále:   Program 4. zasedání zastupitelstva města

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec se přihlásil do "soutěže krásy"

Čt Čvn 18 , 2009
Humpolec se přihlásil do soutěže O nejkrásnější město a obec Čech a Moravy. Na regionálním informačním portálu www.czregion.cz můžete dávat našemu městu hlas až do 30. listopadu, a tím Humpolec posunout na přední místa. Výsledky soutěže budou zveřejněny 5. prosince. Čtěte dále:   Navrhněte svůj nápad do 31. 3.

You May Like

Témata