Humpolec se přihlásil do „soutěže krásy“

2

Humpolec se přihlásil do soutěže O nejkrásnější město a obec Čech a Moravy. Na regionálním informačním portálu www.czregion.cz můžete dávat našemu městu hlas až do 30. listopadu, a tím Humpolec posunout na přední místa. Výsledky soutěže budou zveřejněny 5. prosince.

Na regionálním informačním portálu CZREGION probíhá od 1. května do 30. listopadu soutěž o nejkrásnější město a obec Čech a Moravy 2009.


Hlasovat můžete zde

Čtěte dále:   Humpolecký jarmark

myska

2 thoughts on “Humpolec se přihlásil do „soutěže krásy“

  1. Hehehe. Ty stránky jsou nějaké divný. Píše se tam, že rozloha obce Humpolce je 5150 hektarů a u Volar je to 10765 hektarů. Že by byly Volary s polovičním počtem obyvatel rozlohou dvakrát tak velký jak Humpolec???? :)))

    1. Jde o to, jestli do rozlohy města nejsou třeba započítané přilehlé vesnice. A když si vezmeš Volary a ty okolní samoty a vísky roztahané po všech těch loukách a lesích, tak by to mohlo být klidně možné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hledá se nejkrásnější čistá hlava

Pá Čvn 19 , 2009
Chcete se objevit na etiketě piva Bernard? Nebo se snad objevit na billboardu pivovaru produkujícího tento lahodný nápoj? A nebo snad dokonce získat tento lahodný mok – pivo Bernard – ra rok zdarma? Pak není nic jednoduššího. Čtěte dále:   Špatné počasí nevadilo. Po rybích dobrotách se v Humpolci zaprášilo

You May Like

Témata