Petr

33 thoughts on “Pozvánka na 21. zasedání zastupitelstva

 1. Zřídit holičství na novém AN je dobrý nápad. V Rapoticích ho nemáme a jezdíme s hlavou do Německa.

  1. PROČ MĚSTO PRODÁVÁ PARCELU 584/27, k.ú. Humpolec – ORNÁ PŮDA ve prospěch CTP Invest ??? Vždyť v tomto prostoru má dle úz. plánu vymezeny plochy pro zřízení obchvatu ! Starosto, kdo ti zas co slíbil, že jsi tento spekulativní prodej zařadil na program jednání zastupitelstva ?!
   (odkaz na úz. plán: http://www.mesto-humpolec.cz/assets/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=229403
   a odkaz na katastrální mapu http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObjekt.aspx?encrypted=du0pNISja1mN-NDPFYVrDYw8YHAPYvwnoytHY_wLk8XuCYfGDTi3O7-2vnlv-S-kyV_0B5TDVfq_jZtQ3OT-CyAbqBp0rO2sUuIEZP_LnYGO2UE1_jvwpfDO_idGncyS)

   1. A tak proč ne, když už v trase Vámi zmíněného obchvatu má vykoupene pozemky jisty mistni velmi slusny podnikatel a zastupitel v jedne osobě. Na druhou stranu to treba bude ošetřené v kupní smlouvě.

    1. Když to vezmu ze strany prodávaného pozemku v přímém směru k ul. Pražská (tedy cca v trase plánovaného obchvatu) tak navazují parcely ve vlastnictví 580 P. Kratochvílové, pak pozemek 584/19 pánů Bratrů, 668/30 Kutáčová, Němečková, Válková, pak 604 Pýcha, Válková, 668/34 Kutáčová, Němečková, Válková, 668/2 kde je jářku 11 vlastníků.
     TAK TADY NELŽETE, NEMLŽTE A NEOSOČUJTE NEJMENOVANÉ PODNIKATELE, KDYŽ NENÍ Z ČEHO. NAOPAK ODPOVĚZTE NA OTÁZKU, PROČ MĚSTO TUTO PARCELU PRODÁVÁ ?? SNAD JEN ABY LEVNĚ PRODALO A POZDĚJI DRAZE KOUPILO ????

     1. Pozemky mezi rozvodnou a ulicí Pražská (směr Želiv) prodány tuším již v r. 2016, 2015 pivovaru, v územním plánu vyznačeno také jako obchvat.

     2. Presne tak, to si jen pisatel výše neumi prohlednout UP a podivat se na pozemky. A hlavne si neumi vypnout Caps Lock. Jen obvinuje ze lzi.

     3. ESTÉBÁCKÉ METODY, jež tu předvádíte jsou v porovnání se psaním v CAPSLOCK naprosto odporné. Na otázku, proč Město prodává, stačí jednoduchá odpověď, není nutné do toho zatahovat jiné persony, osočovat podnikatele.
      Ale to je vaše oblíbená metoda, jak problém rozpliznou a odvést pozornost někam jinam, že ?

     4. Na rozdíl od Vás s stb metodami zkusenosti nemam, ale vy evidentně víte o čem píšete. Jen jsem chtel poukazat na to, že někdo kupovat může a okolo druhého se tady rozjíždí hysterie. Tomu zkrátka nerozumim.

     5. P. Bernard měl v plánu rozšířit výrobu, zřídit sklady a zároveň mít dobrou dopravní obslužnost – takže tam shledávám jistou logiku. Zato záměr prodeje zmíněné malé parcelky pro CTP jakoukoliv logiku postrádá !!!!!!

     6. No vážně, proč to Město prodává ????? Haló Kučero a Namyslo, proč ??? Jako vedení Města to jistě vysvětlíte jednou větou či souvětím, nejpozději na středečním zastupitelstvu !!

     7. Rozšíření výroby, skladů pivovaru chápu, ale proč na úkor obchvatu? Tím je deklarováno, že záměr vybudování obchvatu, který je v územním plánu, není myšlen vážně.

     8. Pak je zrejme, ze bude schudnejsi varianta obchvatu z druhe strany.
      Tj. smer Brunka, Cejov atd.

     9. Co tady brečíte na Humpoláku. Běžte na zastupitelstvo a tam se zeptejte hrdinové…

     10. ten obchvat je zanesen až za Čejov. Ale kraj začíná s rekonstrukcí krajské silnice prutahem Čejova plus to chce vést okolo čejáku z leva k Humpolci

   1. Ul. „Ládi Hrušky“ by byla 100% lepší – toho zná každý !
    A také by to vypovídalo vše podstatné o „naší zemanovské době“.

    1. jak to tady ctu celej ten slavnej hnujpolak, tema co tema, tak musim humpolecky kluci konstatovat, ze je videt, ze vas osvobodili rumuni – hosi trochu rozumu estli nejakej je

     1. Děkujeme za zpětnou vazbu a pana světáka prosíme o trochu genderové vyváženosti. Píšete hosi (asi myslite hoši), to by mohlo urazit nejen sufražetky, třeba i ženy sem píší… Děkujeme a přejeme hezký oduševnělý večer.

     2. lukasi ser na gendr neb je to hloupost genu rumuna, jinak sem sevetak proto se tomu hnujpolaku smeju neber to osobne a neres to dej 15 piv a snad se to srovna a nebo taky ne ale gen je gen

     3. lukasi ser na gendr neb je to hloupost genu rumuna, jinak sem sevetak proto se tomu hnujpolaku smeju neber to osobne a neres to dej 15 piv a snad se to srovna a nebo taky ne ale gen je gen

     4. lukasi ser na gendr neb je to hloupost genu rumuna, jinak sem sevetak proto se tomu hnujpolaku smeju neber to osobne a neres to dej 15 piv a snad se to srovna a nebo taky ne ale gen je gen

     5. Pokud vím, z Rumunska předky nemám, ale kdo ví…. Píšete 3x, tzn. těch piv pětačtyřicet? Díky!

     6. sory, tedy „podpis“ …… jeje to to zase slíznu ! Ženská a neumí bez chyby napsat ani slovo „podpis“!

     7. Až budu starosta tak to tady zakážu 🙂
      Každej blb se tu naváží do Humpoláků a to je menšina, která vymírá. Humpolákem se už pár desítek nejde narodit – je to samej Pelhřimák.

      +++ nebo jak se to tu podepisuje 🙂

     8. Asi těžko. Kráťa je plešatej, tak ho nepotřebuje……a stejně je doživotně pomatenej, tak co……a za ty stamiliony co si nakradl ho dojdou oholit domu do jeho rezidence……

     9. já rozená humpolačka mám tři děti broďáky, na pelhřimov s.reme, naštest si v dnešní době může člověk vybrat, v PE tam se ani prase nepovedlo….v nemocnici mi tam odpravili babičku i dědu a manželovi tam ukradli před třemi lety doklady. dost bylo opičí rokle !!

     10. No vidíte, a to my zase máme jedno dítě „broďáka“, a druhé, právě po zkušenostech s HB pelhřimáka, a vidíme to opačně. A nejen s porodnicí máme takovou zkušenost. Jako všude, i v nemocnici „ryba smrdí od hlavy“, a oddělení jsou taková, jací jsou jejich šéfové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vysočina hlásí rekordní počet hostů za rok 2017

St Úno 14 , 2018
Meziroční narůst o bezmála 9 % eviduje Vysočina v případě ubytovaných hostů za rok 2017. Hotely, penziony nebo také chaty uvítaly v minulém roce přes 567 tisíc hostů, což představuje desátý nejvyšší narůst ze všech regionů České republiky a nejvyšší počet hostů ve sledovaném období od roku 2000.

You May Like

Témata