V Krajském přeboru dorostenců se hraje : Humpolec – Vrchovina

od 10.00 hodin starší

od 12.15 hodin mladší

ještě k výsledkům v minulém kole :

KP starší dorost Humpolec – Bedřichov 5: 0 I když výkon domácích hlavně v obraně měl k ideálu daleko, přeci jenom oproti minulým zápasům noví hráči v sestavě zvýšili ofenzivní sílu a znovu probuzený kanonýr F. Časar zařídil poločasové tříbrankové vedení, což zápas rozhodlo. Góly: 25., 35., 41. a 77. F. Časar, 55. Alenka. Poločas: 3: 0. Humpolec: L. Časar – Kameš, Vondra, Alenka, Křišta – Chlád (58. J. Vyhnálek), T. Jůzl, Jirák (55. R. Štěpán), Machyán – F. Časar, Paťha. Nejlepší hráči: Jirák, Alenka, F. Časar.

KP mladší dorost Humpolec – Bedřichov 1: 0 Domácí bez absentujícího nemocného tvůrce hry L. Bláhy vstoupili do utkání aktivně, ale po vedoucí brance Smereky přestali hrát. Zejména ve druhém poločase se hráči zbytečně snažili prosadit individuálně a proto už další branka nepadla. Gól: 8. Smereka. Poločas: 1: 0. Humpolec: P. Jůzl – Č. Vyhnálek, Žáček, Martinec, Kopecký – Ehrlich, Klap, Ganobjak, Z. Štěpán – Smereka (41. Pacek), Schmiedl (41. A. Beránek). Nejlepší hráči: A. Beránek, P. Jůzl. (van)

V I.A. třídě se hraje  :  Sokol Čejov  –  Nová Ves

K pozvánce připojujeme ohlasy z minulého kola :

Čejovský trenér Jan Horák přivezl body ze stánku posledního týmu soutěže: „Bylo to pro nás povinné vítězství a to i navzdory tomu, že jsme do Svratky jeli jen v jedenácti. Domácí sice dobře začali, ale když neproměnili tři šance, ovládli jsme hru. Po krásné střele Prchala, která nás dostala do vedení, jsme získali kontrolu nad zápasem.“

V I.B. třídě se hraje :  FK Humpolec B –  Pohled

Soutěž o smolaře víkendu vyhrálo v I. B třídě humpolecké béčko. Dostat gól na hřišti soupeře v poslední minutě a ještě k tomu z penalty, to se často nevidí. „Kluci bojovali a ačkoliv měly Štoky mírnou převahu, v koncovce byli domácí fotbalisté doslova bezzubí. Pro nás je to hodně krutá prohra, remízu bychom si zasloužili. Navíc se neubráním tvrzení, že se penalta vůbec pískat nemusela. Bylo to spíše rameno než ruka,“přidal svůj názor na rozhodující moment zápasu trenér Imrich Brdečka.

Neděle 10.října :

V krajském přeboru se hraje :   FK Humpolec – Ledeč nad Sázavou

V I.A.třídě se hraje :  Dálnice Speřice – Pacov

Trenér kozlů Jaromír Pokorný se takto radoval po návratu z Rozsoch :

„Poučili jsme se z debaklu ve Velké Bíteši a v první půli jsme měli kromě penalty čtyři další šance. I když jsme už další gól nedali a po přestávce nás domácí dostali pod tlak, dá se říci, že jsme si body ohlídali. Do větší šance jsme je nepustili.“

Všechny zápasy tohoto kola začínají v 15.00 hodin .

Čtěte dále:   AFC Humpolec - SFK Vrchovina 2:3

2 thoughts on “Pozvánka na fotbal

1. Až na to,že náš dorost jede zejtra do Žďáru….chytrákustav se v neděli nebo v sobotu na fotbale a řekni si o rozpis zápasů,ať tu nepíšeš nesmysly….

1. Ty údaje jsem poslal axlovi já , a čerpal jsem je z denního tisku . Máš pravdu , že dorost hraje tento týden ve Žďáru , a doma s Vrchovinou až za týden .
      Pokud zveřejněné „nesmysly“ někoho poškodily , tak se mu tímto omlouvám . Jinak jsem rád , že máš takový zájem o humpolecký fotbal , třeba pošleš do redakce ověřené zprávy ze zápasů a nějaké fotografie . Jinak ty rozpisy zápasů mohu mít klidně z http://www.fotbal.cz , ale nenapadlo mě že tisk zveřejňuje takové chyby . V každém případě díky za opravu a Axl se těší na Tvoje příspěvky :-)))) .