Předvánoční prodejní výstava v Humpolci

Předvánoční prodejní výstava Bytů sociální rehabilitace a Astry denního centra pro seniory

Dne 7. 12. 2012 proběhla v Literárním klubu Městské knihovny v Humpolci prodejní výstava výrobků klientů Bytů sociální rehabilitace a Astry – denního centra pro seniory.

Úvodní slovo přednesly vedoucí Bytů sociální rehabilitace Bc. Barbora Nováková a ekonomka Oblastní charity Havlíčkův Brod Bohuslava Zajptová. O speciální hudební vložku se postarali klienti Astry – denního centra pro seniory, kteří za doprovodu kytary Bc. Jany Dománkové zazpívali známé lidové písničky.

Mezi návštěvníky byli kromě veřejnosti také příbuzní a známí klientů obou středisek, zástupci města Humpolec, městské knihovny a také děti ze Základní školy Jiřice.

K vidění byly pletené šály, háčkované čepice, polštáře ve tvaru zvířátek, batikovaná a savovaná trička, šité tašky, náušnice, vánoční ozdoby a svícny, to vše za velmi lidové ceny.

Nechybělo také občerstvení.

Logoeu.JPG

Prodejvystava__1_.jpg

Prodejvystava__2_.jpg

Prodejvystava.jpg

Čtěte dále:   Vánoční jízda na SVČ

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Derby pod koši vyšla Žďáru

Út Pro 11 , 2012
Derby skončila podle očekávání. Favorizovaní basketbalisté Žďáru nad Sázavou si poradili s nováčkem z Humpolce jak venku, tak doma, a poskočili na dělené třetí místo ve II. lize mužů. Čtěte dále:   Šišky s mákem ochutnaly výhru a Ženy ukázaly svoji sílu!

You May Like

Témata