Přes nadějný začátek odjížděli národní házenkáři Jiskry z Brna bez bodu

Na brněnský Draken národní házenkáři humpolecké Jiskry nevyzráli, jejich bodové konto ve druhé lize se nerozrostlo.Porážka znamená pád na předposlední příčku tabulky.

Humpolečtí národní házenkáři v Brně nebodovali.

Přitom úvod zápasu nebyl v podání týmu z Vysočiny vůbec špatný. Jiskra získala dvoubrankové vedení, navrch měla až do sedmnácté minuty. Pak přece jen domácí zabrali a otočili skóre na poločasových 10:9.

Bohužel humpolecký vstup do druhého dějství připomínal zlý sen. Draken rázem vedl o pět branek a výrazný odstup si podržel až do konce. V dresu hostů se střelecky dařilo Brožovi, který skóroval sedmkrát, o zbytek branek se rozdělili M. Krejčí a Zezula.

Další cesta do jihomoravské metropole čeká Jiskru v pondělí. Představí se na hřišti Moravské Slavie Brno.

DRAKEN BRNO – HUMPOLEC 21:15
Branky Humpolce: Brož 7, M. Krejčí 5, Zezula 3. Rozhodčí: Kuchařík. Diváci: 60. Poločas: 10:9. Humpolec: Barták – Koumar – Morava, M. Šidlák, Toman, Lesina – Brož, M. Krejčí, Zezula, Čmok Petr. Ostatní výsledky: Ostopovice – MS Brno 22:18, Pustějov – Vítkovice 17:13, Veselí n. M. – Dobruška 11:16, 1. NH Brno – Osek nad Bečvou 15:23.

Čtěte dále:   Humpolec hrál, tasovičtí dávali góly. Brali třetí domácí výhru.