Prezidentské volby 2023 – Humpolec – 1. kolo

140

Jak volíme v Humpolci? O tomto víkendu nás čeká první kolo prezidentských voleb. Volební místností se otevírají dnes ve 14 hodin. A jak budeme volit v Humpolci? V tomto článku můžete průběžně sledovat aktualizované výsledky prezidentských voleb. Tyto výsledky jsou ale pouze za Humpolec.

 

Prezidentské volby 2023 - Humpolec - 1. kolo
Prezidentské volby 2023 – Humpolec – 1. kolo

Axl

140 thoughts on “Prezidentské volby 2023 – Humpolec – 1. kolo

 1. Je hlavně alarmující, kolika občanům je úplně jedno, že jejich prezidentský kandidát je naduté, prolhané a sprosté hovado. Zejména ale , že vůbec a naprosto neumí česky, protože prostě nebyl, není a nikdy nebude Čech. V podstatě by bylo vhodnější, kdyby mluvil svoji mateřštinou, neboť jeho zprzněná mluva, je urážkou našeho krásného jazyka. Jazyka Vrchlického, Jiráska, Wolkera, Seiferta, Nezvala, Čapka atd.. Kde je naše elementární národní a lidská hrdost? My dovolíme, aby naše děti poslouchaly ta zvěrstva, která vypouští z té své čobolské nevymáchané huby?
  Jak vidno, úpadek našeho národa se stále prohlubuje. A Humpolec , tak ten už snad ani nelze komentovat. Možná snad, že na Ostravsku, Ústecku, Karlovarsku a Mostecku je těch debilů ještě o dost víc. Tak gratuluju a jen tak dál.

  1. Je to ostuda. Zajímalo by mě, jak bychom vysvětlili světu, že jsme si tohoto člověka zvolili za prezidenta. Byli bychom dle mého názoru zdiskreditovaní na dlouhá léta. Ale na radnici asi bouchnou šampáňo.

   1. A jeho povolební projev na úrovni slovního klystýru? To už by mělo snad urážet i bratry Slováky.
    Strašidelný. Ale jedno se mu musí uznat. Ideální nástupce Zemana.

   2. Je smutné, že si inteligentní starostka Štěrbová neuvědomuje, jak šlape po budoucnosti této země, když vládne městu pod „vlajkou ANO“! Ale minimálně děti a vnoučata jí to nezapomenou. Babiško Aleno, seš ztracená, zaslepena vírou ve vlastní neomylnost. Jak si mohla kandidovat za stranu takového hovada a tím ho podpořit, aby se stal prezidentem?

     1. Kratochvíl vládl za Emana, ale nevšiml jsem si,že by kdy kandidoval za ČSSD nebo Emanovce!

 2. JIž nyni je to neakceptovatelná urážka všech obětí komunistické zlovůle. Lidi v čem to žijeme ? Dědo, věřím, že to nevidíš.

  1. To můj děda by byl šťastnej, sám bydlel jako spolehlivý soudruh ve vile, kterou s komouši zabavili továrníkovi a jeho snacha nám tu teď dělá starostku. Kruh se pomalu uzavírá a já si jdu pro hodně hluboký kýbl !

  2. I muj děda a strejda se obracejí v hrobě jeden přišel o vše v komunistické akci Kulak a druhý zas v akci Zelená internacionála. Mučili je stejní mladí rozvědčíci co trénovali jak z lidí dostat vše i to není pravda.

   1. Lzes s vis to! Jestli nekdo nekoho mucil, byli to STBaci! Takovyhle hajzly bych rovnou zaviral za pomluvy.

    1. STB, KSČ a Gumy jsou stejná verbež. Je smutný, že v dnešní době stojí ve finále takový 2 figury. Lidi prostě zapomínají co se tu dělo za komunistů, co lidí přišlo o vše a byli odvlečeni do vězení, nebo vyhnáni do lesa kde museli přežívat prakticky bez prostředků. Prostě pamětníci už vymřeli a mladí věří pohádce o hodném komunistovi.
     Já prostě vidím převlíkače kabátů co pro kariéru obětuje vše. Dopadlo to tak , že k těm finálním volbám nejdu protože tam nezůstal volitelný člověk

 3. 2 277 idiotů, které dokázal Bureš oblbnout nesmysly, lži a dezinformacemi.
  Propaganda a hnůj bude dalších 13 dnů ještě růst.
  Může tady někdo uvést jediný rozumný a pravdivý argument, proč volil zloděje, dotačního podvodníka a StBáka?

  1. Ale no tak. To jsou přesně jeho způsoby, jeho rétorika. Urážet oponenty. To snad nemáte zapotřebí.

   1. Co konkrétně považujete za urážku na jeho účet? Že neumí česky? Že má hulvátský a agresivní projev? Že postrádá jakoukoli důstojnost a noblesu? To není žádná urážka oponenta, vážený. To je holá realita, tak si laskavě ušetřete vaše morální glosy a nerelativizujte vážná fakta.

    1. Konkrétně za urážku považuji to, že označujete 2277 lidí za idioty. To je holý fakt. Přeji vám, aby idiot byl titulem ve vaší knihovně, nikoliv obrazem ve vašem zrcadle.

     1. konkretne je za idioty oznacil kdysi Zeman a tak to bude pravda. Ja mam stejny nazor.

   2. Ale ti lede za to nemohou. Asi jim to prislo jako spravne rozhodnuti a je to zrcadlo mysleni casti naroda ceskeho. Podporili a ztotoznili se s zivotnim prubehem sveho voleneho kandidata. Je to jejich pravo .

     1. „Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.“ – Jára Cimrman.

 4. Je mi stydno, že bydlím ve městě, kde 1. kolo prezidentských voleb vyhrál o parník Stbák, lhář, podvodník a zloděj Bureš.
  Zásadně to mění můj pohled na Vás milí spoluobčané. Je mi jasné, že vám je to jedno, ale to Vy musíte žít se svou hloupostí a pokrytectvím.
  Inu prokázalo se, jaká je Humpolec díra plná blbců…

     1. Většina lidí pochopila jak to v Humpolci s volbami bylo. Že i na lístku bylo vytištěno „ANO 2011 s podporou nezávislých“. Většina kandidátky byli nezávislí občané, jimž není lhostejné dění ve městě. Jiní se podobně do voleb dostali pod hlavičkou jiných politických stran a hnutí. Paní Štěrbová kandidovala jako nezávislá. Protože tu město vedla dlouholetá obdoba národní fronty, museli se lidé toužící po změně zařadit prostě jinam.

     2. Keci. Sterbova je tam za ANO a dotahla tohle svinstvo az k tomuhle vysledku. Jsem si stoprocentne jistej, ze prumer v inteligenci techhle lidi nebude vyssi nez 85

  1. Volit jsem nebyl, ale po těchto blbejch kecech rádoby elity národa jdu hodit v druhým kole Babiše.
   Kdyby totiž někdo pořádně mediálně prověřil vás, tu vaší elitu, tak by bylo v alejích nablito hodně dlouho.

    1. Díky za nálepku debila, to mě motivuje abych nezapomněl jít hodit AB. Jinak bych fakt nešel, ale když umíte tak dobře mobilizovat, tak půjdu.

   1. jdi, aby ses pak mel u televize nad cim ukajet az budes usrkavat starocecha. hlavne at nezaspis na 6 do sichty.

  2. Co jste čekal, když Babiše podporuje i světice Štěrbová?! Měl pravdu V.Havel, když říkal, že komoušů se nezbavíme po několik dalších generací. Bohužel v té době demokraticky smýšlející mladí lidé se za ty roky proměnili v zakuklené bolševicky smýšlející seniory!

   1. To máte jako s Baštou, ten taky podepsal chartu a teď si notuje s populistou Okamurou. Jojo, tělo i duch s věkem ochabují !

 5. Označit 2277 000 voličů za idioty je ještě velmi zdrženlivé. Kolikpak takových měli asi v Německu v předválečném období, že? Volit prolhaného slovenského tlučhubu, je známka spíše totální debility. Už jenom jeho povolební rétorická sračka v čele s tím, že sedmiletý generál Pavel vítal sovětské v roce 1968, svědčí o čem, prosím pěkně? Jeho mrzí, že o něm Nerudová říka, že je zlo, ale sám hlásá, že generál v penzi je válka a on mír. Stbák řve, že je to rozvědčík a srovnává ho s masovým vrahem. To se vám líbí? A tak by se dalo pokračovat donekonečna. A máte vlastně pravdu. “ Návrat idiota “ nám opravdu hrozí, tak si to možná zopákněte, páč je znát, že to potřebujete jako sůl.

  1. Víte, já nemám rád urážení lidí, kteří mají jiné názory. Že je ten počet hlasů Babišovi smutný, je jiná věc.

 6. Kdo je Andrej Babis a co je zac tady nema smysl rozebirat.
  Mne a jiste i mnoho dalsich volicu by ale zajimalo, jaka je motivace pro to, dat AB svuj hlas.

    1. závidíte schopnějším než jste sami a tak se upínáte k všehoschopným! lihoš vám ho zase doporučil a nezbývá než se těšit, až bude soudružka Štěrbová pořádat na radnici banket pro spřátelená sovětská vojska !

     1. Co to meleš? Jaká spřátelená sovětská vojska? Kde byl teď Babiš? V Paříži. U nejbohatšího podnikatele světa a u prezidenta Francie. Štěrbová umí několik světových jazyků, z nich hlavně francoužštinu. Na Rusko (Sovětský svaz) tady v Humpolci byli jiní. Rozhodně.

     2. Štěrbová umí několik cizích jazyků a stejně jako Babiš toho využívala za komoušů, kdy si jezdila do západní Evropy, zatímco ostatní seděli doma na prdeli, jezdili na dovolenou po čr nebo do Jugošky. Ti dva mojí tolik podobného, fuj ! Ta ať nám tu nevykládá, že se máme špatně, ta neví, co to je, mít se špatně !!

     3. Mám obavu, že přehání jen trochu – copak se voliči ANO nerekrutují z řad bývalých voličů KSČM a ČSSD ? Copak ANO nevolí lidé s nižším vzděláním a lidé staršího věku ? Ti by příjezd sovětských vojsk uvítali – konečně by tu byl zase pořádek, hlavně ti mladí by zasloužili přistřihnout křidélka a naučit slušnému chování – zdravit slušně zasloužilé soudruhy, poslouchat příkazy a hlavně nevybočovat z řady?!

 7. Babiš je splachovací a bezpáteřní člověk a ví, co chtějí lidé slyšet. Smůla je v tom, že lidé opravdu věří tomu, že on je zachrání. On to ale dělá z peněz naší země a z půjčených peněz. Chudáci naši děti a vnoučata. Dopadneme jako Řekové a jim podobní.

  1. Tak dopadneme tak jako tak, bez ohledu na to kdo se stane prezidentem.
   Důvod proč lidé volí Babiše, lze hledat v nespokojenosti s aktuální vládou a v AB vidí jistou brzdu vlády PF.

   1. Nespokojenost s vládou PF Babiš nevyřeší. Je evidentní, že si velká část voličů plete prezidentské volby s volbou do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Může proklamovat, že se zasadí o odvolání vlády. Bohužel žádnou páku na to momentalně nemá, skončil by jako pučista a rusofil Bašta. Pokud vyhraje Babiš, bude dělat to, co umí nejlépe – lhát a dál rozdělovat společnost. A to nespokojenost s vládou PF nevyřeší.

    1. Hlavně na rozdíl od nás počítají Ukrajinci s tím, že válka bude dlouhá. Podobně jako válka v Donbasu, kde na sebe stříleli od anexe Krymu. 8 let. Mluvili jsme s několika Ukrajinci v Humpolci a Jihlavě, ti to takto vidí.

     Vládní pomoc třeba není myšlena nezištně, ale jen těžko se nám bude něco vracet. Hospodářství Ukrajiny je v těžkém propadu, před bankrotem ho chrání jen mezinárodní injekce. Hlavně z USA a centrály EU. Ty si je zinkasují prvořadě.

     1. Asi jako poválečný dluh Ruska ?? Ten také stále není splacen !

     2. Vždyť Čěši dostali od starousedlíků nem. národnost (žili zde 500let) celé sudety. Všechny nemovitost a celé vesnice a v pěkném stavu. Nyní bohužel už jenom rozkradené ruiny… :/

     1. Na čerty nevěřím, ale věřím v suverenitu Ukrajiny. At´válka dopadne jakkoliv, vím že stojím na spravné straně. Snad se jednou nebudete muset stydět Vy.

    1. A jak si sám přispěl na Ukrajinu, kolik hygienického materiálu, zdravotnického vybavení či peněz si poslal na pomoc Ukrajině. Kolik uprchlíků si ubytoval, u sebe doma a kolika boji si prošel za suverenitu Ukrajiny a zamezení rozpínavosti Ruska.
     Neberte to zle, já nejsem na straně Ruska, je to z jejich strany bez pochyb agrese a porušení garanci které samo Rusko Ukrajině dalo. Ale stále nechápu proč náš stát se má na úkor jiného státu zadlužovat, notabene když vláda PF, tvrdila jak bude šetřit aby dluh státu eliminovala a jak se zdá tak dluh stále jen navyšuje.
     A zajímá mě tedy i vás názor na syrské uprchlíky, co utíkají před válkou, proč ta pomoc nebyla stejná.
     Dal jste predpriposranej z armády RF a teoretické možnosti, že by nás mohla jak říkáte znovu,, kolonizovat,,. A tak se ptám, čím se budou naše vojska bránit když to co jelo a ještě k tomu střílelo se tam darovalo.

     1. Syrská krize je mi úplně ukradená. Chápu a soucítím, ale pomáhat nebudu. Naše světy a kultury nikdy nebudou žít v souznění. V případě nutnosti mi azyl neposkytnou. Bohužel vina je na straně islámu. Mluvím ze zkušenosti. Ukrajina je jiný případ. Jedná se o Evropu, o Slovany a křesťany. Každý měsíc posílám 1000 KČ za konto 304452700/0300 zřízené v rámci ukrajinského velvyslanectví v ČR na pomoc ukrajinské armádě. Pokud si to budu moci dovolit, vytrvám ve své pomoci až do konce. Jsem věřící, modlím se za Ukrajinu a jeho obyvatelstvo. Ono jen stačí vyzkoušet žít jak se teď momentálně žije na Ukrajině – bez elektřiny, bez tepla, ve strachu z všudypřítomné smrti. Pokud by byla ČR napadena stejným způsobem jako Ukrajina, jistě byste ocenili takovou formu pomoci, kterou poskytuje ČR. Tato válka se nás týka a naše pomoc je investicí do budoucnosti Evropy.

   1. nebude. On jen bude reprezentovat a podle me i uklidnovat. To ale Bures neumi. Ten umi jen hrabat pro sebe. Pro vnoucata musime neco udelat my!!

 8. A vy si vážně myslíte, že se nám to ve finále vrátí? Jo, pár firem tam pojede odklízet trosky, pár lidí na tom vydělá a hodně, ale do státní kasy se už nevrátí ani koruna a ještě k tomu to budou splácet děti našich dětí.

 9. Jednoho Husaka uz jsme tady meli. Nez volit STBacky SloVakuum tak zadrzim dech a jdu do generala. Toho poctu slouhu STBaka Burese bych se zeptal, koho si mysli ze volil generaluv syn? A koho volil Buresuv syn. Tahle uvaha mi staci na to, abych se rozhodnul. Praskace nikdy. Toho at si necha soudruzka z radnice.

   1. STBackej praskac je nejhorsi dno. Jeste k tomu ani neumi poradne cesky a klidne proda svoje deti. S tim mi jdete do pr…. NIKDY!

    1. A to mluvíte o kterém? 😀
     O Babišovi, kterej dělal mezinárodní obchod a proto na něj nejspíš existuje spíš StB nebo o Pavlovi kterej tou dobou musel být ve straně a je si vědom spojitosti s StB ale i KGB a kdo ví co ten chlapec dělal když to prdlo, jestli cinkal klíčema nebo obuškem.

 10. Jeste tesne po komunalnich volbach jsem zde byl osocovan, ze mistni politika s politikou Burese na celostatni urovni nema nic spolecneho….. jeste si to ti kritici mysli? Bures to v HU vyhral! A at chcete nebo ne, Sterbova k tomu pomohla!

   1. Kratochvíl a spol si v Humpolci volby prohráli sami.

    Nehledejte za tím nic hlubokýho. Po jejich předvedeném výkonu a po hádkách s Hugem, se volič rozhodl pro třetího, který se všem vysmál (ANO). Historický výsledek je umocněn osobou paní Štěrbové.

    Komunální volby ve městě tak malém jako Humpolec a do toho ovlivněné gigantickou kampaní Dohody (neustále opakující ať lidi křížkují napříč stranami) neovlivňují celostátní lídři.
    Je to výsledek práce místních politiků.

    Pamatuji jak v celostátní úrovni proběhlo paroubkovo oranžové tsunami, přesto v Humpolci vyhrál Kučera s ODS.

    Jenže Kratochvíl je submisivní, blekotající blb bez jakéhokoli charisma o absenci manažerských schopností ani nemluvě.

    Věřím, že až se místní ODS emancipuje od lidí jako Kratochvíl, Kuktechtová, Bendl budou i jejich výsledky lepší, bohužel zatím to vydím tak, že ješte dno najdou až v příštích volbách. Nezapomínejte, že je opustil Bernard (taška na hlasy a gigantický investor do předvolební kampaně) a přidá se jisto jistě i Kučera. Opoziční bída bude pokračovat.

    1. Ale blbínku, tady už vůbec nejde o Kratochvíla a ODSku, to už nikoho nezajímá, snad jen ty se tím znovu a znovu pokoušíš odvrátit pozornost od nového vedení města. Tady jde o to, jaký je Babiš a co nám přinese jako prezident a jaká je Štěrbová, ta co kandiduje pod hlavičkou jeho stbácké strany a přitom se tváří jako velká demokratka a lidumilka. Přitom oba obyčejnými lidmi opovrhují a doma v obýváku se jim smějí !

     1. Přesně tak, tenhle týden ještě ne, ale ten další už to bude přístupné pro veřejnost a budete se moci přijít i podívat jak se paní starostka v obýváku směje obyčejným lidem. Předpokládaný čas výsměchu bude od 18:30-22:00 každý všední den a víkend se směje nonstop na melodii stejnojmenné písně Michala Davida.
      Pro bližší info neprestavejte sledovat humpolak. cz nebo zumpaplnasracek.com

     1. Díky bohu! Bohužel, Karel si ublížil sám. Nemá cenu jmenovat všechny jeho nedostatky a selhání. Dobrovolně si poškodil svou pověst. Pokud se mu špatně dýchá ať navštíví lékaře nebo se odstěhuje.

   2. Ano, máte pravdu v tom, že Štěrbové Babiš pomohl víc než ona jemu. Ale každý takový občan, který posloužil sobě tak, aby se pod hlavičkou ANO dostal na radnici nebo kraj či do sněmovny nebo senátu, jednoznačně podpořil ANO a nyní hlavně Babiše v prezidentských volbách.

     1. Výjimka potvrzující pravidlo ?? Proč to tedy neudělá Štěrbová a nepodpoří slušného kandidáta ? Protože by se jí, po jejím stranickém turismu, už všichni vysmáli (od ODA přes UNII SVOBODY až po ANO, to je ale veletoč)! Je to hodno člověka pevných zásad, za kterého se vydává ?!

 11. Jak muzete vedet, ze Sterbova nevoli Pavla? Krasa vsech voleb je, ze jsou tajne. A neni nici povinnosti se sverovat verejnosti, koho volim.

  Mimochodem co politicti turisti Bernard a Mikulasek, Jirku, Dvorakova a Kostricova nebo krajsky tajemnik a humpolecky obcan Zdenek Kadlec.

  Prosim uz se smirte, ze komunalni voby dopadly jak dopadly a ODS bude v opozici. A jestli chcete kydat spinu na vsechny ANOidy, tak vcetne i minule reprezentace a vcetne humpolecke ODS a KDU, kteri s nima uzavreli koalicni smlouvu 2018-3022 a tim padem dopomohly k historickemu vysledku v lonskych volbach

  Videno vasi optikou, diku Karlu Kratochvilovi dnes vladne Sterbova

  1. Ve výčtu vašich politických přeběhlíků mě zásadně chybí čerstvě zapálený Pirát Žaloudek. Tak na něj nezapomínejte. Velmi vzácný charakter.

  2. minulé anofertisty tady vyrobila Štěrbová a že jí, kvůli diktatornímu chování její sekty, zdrhli je věc lokální politiky. že pak prasecky zneužila celostátní politiku stbáka k proniknutí do funkce nemá s Kratochvílem a lokálem nic společného. zdar kobliho

   1. Kdo ted sedi na radnici? ANO. Kdo tam sedel jako dulezitej koalicni partner minuly 4 roky? ANO. Neni rozdil.

  1. Ano. Protože „Pávek“, narozdíl od Bureše, nemá nic společného s lidmi typu Mrázek, Jonák a spol. Takže už jenom kvůli tomu.

   frrrr

 12. Dotační kauza Čapí hnízdo je u konce, Babiš odešel a rozsudek zní nevinen.
  Panu Babišovi tato kauza hodně pošramotila jméno a celé to mohlo být jen účelové, tak aby mu to sebralo politické kredity. Se podívejte na bývalé zastupitelstvo, výsledek jejich konání ještě není znám, ale šetří to PČR a jim to rozhodně na důvěryhodnosti nepřidává a i kdyby je soud pak zprostil viny, tak po dobu co bude probíhat proces jsou s nálepkou lupič, zloděj, kriminálník a jak se ukazuje ve společnosti, tak ta nálepka jim zůstane i po výroku ,,Nevinen,,.
  Generál Petr Pavel je pro mě politickou nulou, absolutně bez zkušeností v politice, bez kontaktů, bez ekonomického vzdělání, tudíž si myslím, že on bude pouze tváří hradu a politiku za něj budou dělat poradci, třeba Danuše bude radit za ekonomiku, vždyť tý už to mezi řeči přislíbil. Tak by pak mohl i hrad trošku prokouknout, starej Neruda by si tam vydělal nějakou zlatku a hrad by dostal novej kabát. Pavel je pro euro, tak chleba za 3€ bude luxus, kterej si budem dávat v neděli na oběd i s máslem za 4 éčka a vejplata bude to co vám chodí děleno 27+ růst cen za všechno jak to nyní vidíme u Chorvatů.

  1. Dotační kauza Čapí hnízdo rozhodně není u konce. Rozsudek je nepravomocný, tzn. že státní zástupce se může proti výsledku odvolat. Vzhledem k tomu, že výsledek pobouřil značnou část obyvatelstva i zahraničí, lze předpokládat, že k odvolání dojde. Pro Babiše tím nic nekončí. Ba naopak začíná další etapa této „účelové kampaně“ jak ji Babiš rád nazývá. Držte si klobouk, bude to jízda.

   1. varianta generál?
    – zelená guma, KSČ, ruská GRU
    – fotřík prokazatelně taky zelená guma, KSČ + STB, s vazbami na vysoko postavený generály
    – manželka generála lampasačka zelená guma
    – proto je hoch tak úspornej v informacích

    díky za takovou super nabídku

 13. Nemůžete přeci srovnávat kauzu Čapí hnízdo s humpoleckým trestním oznámením.

  Vůbec netušíme na koho to trestní oznámení dopadne, pokud tedy bude někdo obviněn. Zatím víme, že to PČR prověřuje cca 2 roky.

  A z vyjádření pana Rýznera, tušíme, že se jedná o podezření z rozkrádání veřejných financí v době kdy zde vládlo trio Kratochvíl, Kukrechtová, Brukner. To ovšem neznamená, že tato “trojka” něco rozkrádala.

  Doporučuji všem v klidu vyčkat závěrů policie, do té doby zbytečně nevířit.

 14. Sorry jako historii osoby Estebana Buritose by si měli nastudovat fšeci koblihári. Fšechno. Čau lidi.

  1. Vysíláš signály že je lepší než tvůj fotr, nebo kmotr? I když u vás demokradů je fuk jeslti fotr neno kmotr, páč všichni jste kmotr.

    1. Jak, že se země ocitá v krizi? Ceny benzínu a plynu padají, ruSSák se na Ukrajině zasekl, pokles inflace je jen otázkou času.
     Jediná aktuální hrozba pro ČR je akorát ta, že by se prezidentem mohl stát slovenský STBák, to by pak krize teprve nastala.

     1. bu-bu-bu 🙂

      Zažil jsem husákovu normalizaci, může být hůř? Fakt?

     2. Může, co by nemohlo. Padne současná vláda a budeme tu mít agroprezidenta, který si bude úkolovat svého premiéra a ještě se bude culit za svou imunitou. Pak se dotaci 100 míčů na zbytečný tousťák (ještě furt to nevrátil, kluk jeden ušatá) budeme jen smát, jaký to byly drobný co si začne přihrávat jako malou domů.

     3. Ano, hrozné to domyslet. Ještě by jezdil za svým kamarádem Orbanem. Přestala by se podporovat Ukrajina, vystoupili by z EU a opět se staneme vazalem Ruska…

     4. 18. 1. 2023 (18:19)

      A proč bych to nesrovnaval? Za Husaka jsme byli v exkrementech po krk, Babiš nás tam stihnul zatáhnout zatím po pás. Ale směr udal jasný.
      Myslíte, že až bude zvolen prezidentem přestane lhát, urážet své oponenty a rozdělovat společnost co nejvíc? Ne, bude v tom pokračovat jen aby si udržel moc a penezovody. Nic jiného ho nezajímá.

     5. Zase bu-bu-bu. Husák vydržel na hradě skoro 15 let. A přežili jsme to i s atmosférou tvrdý normalizace, vyhazovů, profesní diskriminace, udavačství, estébáků, SNB….Babiš straší válkou, ty strašíš něčím co nikdy nenastane. Jděte se strašením oba do p..i

    2. Typický ANOfertista, každou druhou větou si protiřečí. Otázkou je, zda je tak blbej, že si to neuvědomuje a nebo vědomě lže – jako Babiš, aby se zalíbil všem.

     1. Bakalova média ti to vysvětlí

      „Praha a láska musí zvítězit nad vsí a nenávistí,“ tweetovali krátce po sobě novinář Jan Tuna a stand-up komik Luděk Staněk. „Proti nám, západně a svobodomyslně orientovaným lidem, povstala vesnice se svými socialistickými a východními sklony,“ dal nahlédnout do svého uvažování i šéfredaktor serveru Forum24 Pavel Šafr. Ve stejném komentáři následně oznámil, že nechá vytisknout zvláštní vydání svých novin, které pak rozešle do 2,5 milionu českých domácností, aby jim vysvětlil, že potřebujeme „důstojného prezidenta“.

 15. Je smutné, že jsme se od roku 1989 nedokázali vypořádat s komunistickou minulostí.
  A ještě více smutné je, mezi kým se nyní rozhodujeme volit prezidenta naší České republiky.
  Osoby, která má především reprezentovat českou národní hrdost, vlastenectví, tradice a kulturu.
  Přesto jako životní optimista věřím, že tyto hodnoty nám cizí nejsou a že si je dokážeme uvědomit.

 16. Humpolec v roce 2018: 1 kolo – Zeman 2321 hlasu x Drahos 1344. Druhe kolo – Zeman 3437 a Drahos 2649. Tj. Drahos dohanel skoro 1000 hlasu. Stahnul ve druhem kole cca 200. Pavel letos musi v Humpolci dohnat cca 500 hlasu. Takze je pred nim v Humpolci do 2 volby spousta, spousta prace.

  1. mimochodem volebni ucast cca 67%. Tj. podobna. Jedine pozitivum je, ze Babis ma hned v 1. kole o 50 hlasu mene nez mel v 2018 Zeman. Jine tam nevidim.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pondělní koncert Chantal Poullain se přesouvá

Pá Led 13 , 2023
S politováním oznamujeme, že z důvodu nemoci neproběhne pondělní (16. 1.) koncert Chantal Poullain v Návštěvnickém centru Bernard. Hudební večer proběhne v náhradním termínu 31. ledna 2023 (úterý) v 19 hodin. Již zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti. Omlouváme se, a naší milé Chantal přejeme brzké uzdravení.
Pondělní koncert Chantal Poullain se přesouvá

You May Like

Témata