Video: Jiří Huška – člen podnikatelského klubu Business for Breakfast v Humpolci

Rozhovor o motivaci být v podnikatelském klubu. Představení našeho humpoleckého člena. Obor reality (nemovitosti a bunkry 😮). Jirku najdete na domamakleri.cz/makler/jiri-huska/, pak taky na LinkedINu a Facebooku.

Business for Breakfast Vysočina jsou podnikatelské kluby, kde se scházejí oborově různorodí podnikatelé. Jedno je společné. Dává nám smysl předávat si ověřené kontakty na dodavatele a klienty, radit si v oblastech rozvoje našich různě velkých firem. Jsme rádi v komunitě podnikatelů, kteří dokáží každých 14 dní investovat svůj čas, abychom se znali, rozuměli si a dokázali se tak vzájemně inspirovat. Informace o našem klubu najdete na Facebooku i LinkedINu pod Business for Breakfast Vysočina nebo na www.bforb.cz Můžete přijít jako host. Pokud Váš obor není obsazen, můžete se stát členem klubu. Pokud váš obor je obsazen, ale chcete využívat výhod klubu, můžeme spolu klub založit. O kluby a manažery klubů na Vysočině pečuje Regina Vondrová. Najdete na LinkedINu i Facebook – vlastní značka je Chápání.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Bezpečně do školy

Pá Srp 25 , 2023
Začátek září je každoročně významným obdobím pro všechny děti, které zahajují povinnou školní docházku, ale i pro ty, které se po prázdninách do školních lavic vracejí. Cesty do škol s sebou ale přinášejí i některá rizika, a to jak na začátku školního roku, tak i v jeho průběhu. Proto je […]

You May Like

Témata