Při včerejší nehodě pěti vozidel na 97. km D1 směrem na Brno byli dva lehce ranění

Auta místem projíždějí levým jízdním pruhem, vytvořila se tam kolona. Vozovka byla po sněžení kluzká. Okolnosti nehody policie dál zjišťuje, uvedla její mluvčí Stanislava Rázlová.

„Na místě události jsme ošetřili dvě lehce zraněné osoby, které jsme následně transportovali do nemocnic v Jihlavě a v Pelhřimově,“ sdělil ČTK Petr Janáček, mluvčí zdravotnické záchranné služby kraje.

Auta havarovala okolo 18:30 mezi dálničními sjezdy na 90. kilometru v Humpolci a 104. kilometru u Větrného Jeníkova. Dechové zkoušky na alkohol u řidičů havarovaných aut byly podle policie negativní.

Na části Vysočiny byly později odpoledne sněhové přeháňky, nejvíc na Pelhřimovsku, Havlíčkobrodsku a na Žďársku. Podle dispečinku krajských silničářů v Humpolci napadly asi dva centimetry sněhu. V některých místech vyjely sypače.

Čtěte dále:   Dny otevřených dveří - Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou na netu - NOVINYKRAJE.CZ: Klášter Želiv s kostelem i vlastním pivovarem stojí za návštěvu

Út Led 18 , 2022
Poznejte národní kulturní památku Klášter Želiv, který nabízí nejen poutavé prohlídky konventu a kostela Narození Panny Marie a ubytování ve starobylém křídle kláštera, ale také exkurzi do pivovaru s ochutnávkou zlatavého moku. Premonstrátský klášter, který je dnes duchovním i kulturním centrem, a nebylo tomu tak vždycky, najdete v malé obci […]
Darujte už dnes společný čas, relax, dobré pivo, zážitky a kulturu…

You May Like

Témata