Přijďte se naučit cizí jazyk

Všem zájemcům o studium cizích jazyků nabízí Střední škola SČMSD v Humpolci jedinečnou příležitost – od října 2009 otevírá Jazykové centrum pro každou věkovou kategorii.

 

Kurzy anglického a německého jazyka jsou určeny pro děti ve věku od 3 do 5 let (dopoledne), přičemž výuky se budou moci aktivně zúčastnit i rodiče. Lekce budou probíhat formou her, jejichž náplní bude seznámení se s daným jazykem a získání základních komunikačních dovedností. Školu hrou Jana Ámose Komenského zatím nikdo nepřekonal!

V odpoledních hodinách bychom se rádi věnovali starším dětem od 6 do 8 let. Kurzy budou zaměřeny především na rozvoj jazykových a tvůrčích schopností.

Ve večerních hodinách bude jazykové vzdělávání určeno široké veřejnosti, věková hranice není omezena. Nabídka kurzů bude navíc rozšířena o výuku češtiny pro cizince.

Jazykové centrum bude poskytovat moderní způsob výuky s interaktivními pomůckami vhodnými pro každou věkovou kategorii pod vedením zkušených a kvalifikovaných lektorů.

Podrobnější informace získáte na www.stredniskola.com, v budově školy každý pracovní den od 7:30 – 15:00 hod., případně na tel.: 775 154 168

Plakát jazykova škola

Plakát jazykova škola

Čtěte dále:   Stanice Pavlov vydává nástěnný kalendář pro rok 2024

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

KAMENÍCI NA SVĚTELSKU

Čt Čvn 18 , 2009
Pozvánka na zajímavou expozici…. Více info v článku …. Čtěte dále:   ŘSD nechá rozšířit dálniční odpočívku u Humpolce, přibudou parkovací místa

You May Like

Témata