Petr

89 thoughts on “Program 28.RM

 1. Tak sem dneska sledovala schůzi našich zastupitelů. Zvuk byl přes roušky teda dost špatnej ale zaujali mně dvě skutečnosti, jedna pozitivní a jedna hoodně negativní. Tak nejdřív to plus, sem ráda, že starosta Karel K otevřeně přiznal jak jsou ve vedení a v radě nekompetentní. Plus má za tu pravdu, jen je škoda že na tu jejich neschopnost doplácíme všici. Tak a teď ta negativní, je to fakt tak že pivovar dostal stavební povolení na svoje centrum v rozporu se zákonem když neměl vůbec vyřešený parkování?? Jak tohle mohl řiditel Hrbek zajistit??

   1. Ta trapárna od vedení města a prohnilé ODS s ANO na začátku zasedání byla zralá na rozpuštění zastupitelstva. Kdyby to samé navrhl Standa, tak se všichni v čele s Kratochvílem pose..ou a okamžitě by to zařadili do programu. Ale že to navrhlo HUGO a je v tom angažován Rýzner, tak to shodili ze stolu. Vedení by mělo jásat, že v této době se lidi dají dohromady a chtějí něco dělat. Všichni kdo hlasovali proti, tak jsou fakt ubožáci…… Kdyby se takhle chovali v roce 2004 Kučera s Křišťanem, tak by nikdy akce nových varhan a opravy kostela, kdy humpolečtí podnikatelé na to věnovali téměř 2 miliony korun nikdy nevznikla. A tehdy o tom pak informovala celostátní média a Humpolec byl slavný po celé republice….. a dokonce všechny aktéry tehdy za odměnu pozval tehdejší ministr zahraničí do Černínského paláce na koncert pro VIP osobnosti a humpolečtí seděli v první řadě a celebrity a miliardáři seděli až za nimi. A podobnou akci dnes naše ubohé zastupitelstvo zadupalo do země jen proto, že to nevymyslel pivovar a ODS…..hanba všem kdo poklonkoval Kratochvílovi, který poslechl chlapce z pivovaru a trapnými řečmi znemožnil i samotnou prezentaci akce……….

    1. Nemáš pravdu Jestli jsem správně viděl na záznamu tak S. Bernard zařazení bodu hlasem podpořil. To jen pro úplnost.

     1. Myslíte toho S Bernarda, co ho dnes načapali Hugny a arch Ryzner, že má stavební povolení v rozporu se zákonem?

      Člen nadačního fondu proti korupci?

      Výsměch a ostuda pro celý Humpolec.

     2. Nerikejte mne ze by cisty Standa a jeho pivovar postavily navstevni center na zaklade stavebniho povoleni ktere nebylo vydano opravnene!

     3. Ale neni problem Bernarda jestli bylo nebo nebylo povoleni vydano nezakonne, ze? To je problem uradu. Bernard ho ma a tedy stavi. Nezakonnost neni na jeho posuzovani.

 2. Co to tam ten brepta starosta zase dneska pokoktával? Akurát potvrdil svoju nekompetentnost, o které vášnivě povídal. Ach jo, to je bída. :-(( Se divim, že tam zastupitelé vůbec 2 a půl hodiny vydrží ho posluchať.

 3. Chachá to sem se zas pobavila. Starosta plete Humpolec v dějinách a dějiny Humpolce To je skor jako starosta na baterky verzus energií nabytej starosta

  1. No nevím co jste viděli Vy , ale já jsem viděl člověka co se mimo program zastupitelstva snažil, ve stylu marketingu pana Babiše, propagovat megalomanský nesmysl. V době kdy celý svět řeší krizi a jak šetřit,Humpolec bude stavět další mega koupaliště. Nápad bez rozpočtu bez financování bez informací co si
   například o tom myslí lidé co zde bydlí. Další „tradiční obecní problem“, pokud někdo tvrdí , že Bernard staví bez povolení tak to má hned řešit , od toho tady jsou jasné zákony a ne si honit triko na zastupitelstvu, aby v televizi vypadal jako Robin Hood.

   1. Hele já teda nevím, ale dyt´ Hugny hovořili o komunitním budování koupaliště a o tom že město první kroky nebude stát nic. Asi něco jako akce Z, když jsme budovali autobusák. A k povolení – zase nevim jestli jsem dobře na videu viděl ale teprve včera bylo z úst Stanislava vyřčíno že projekt parkování vůbec neřešil. Jak teda mihl kdo reagovat dřív ? Poradíš mi? A já pak Hugná ráda napíšu

    1. Jaká komunita to bude, bude to i provozovat? Platit náklady? Vykupovat pozemky? První kroky nebudou stát nic? A ty další kroky? Stavební povolení vydává státní správa a to je stavební úřad, ne město. Existuje přece možnost podání trestního oznámení.

     1. to uz neni popularni nazor toto. Tady se dsti sira, tady se nepostupuje dle rozumu!

   2. Však pivovar povolení má. Jen bylo asi nezákoně vydáno stavebním úřadem v Humplu. A kdo tohlo může zjistit, keď není účastníkem řízení ? Možná jen vy z ODsky.

    1. asi? Bud bylo nebo nebylo. Jestli si nekdo neni jisty (viz slovo asi) tak bych to radeji ani nikde nekomentoval, nez si budu jisty. Pak to smrdi pomluvou a stihanim.

   3. Evidentně vám vůbec nevadí, že město chtělo vykupovat v první fázi pozemky pod tírnou za 3 mil czk a pokračovat v dalším nákupu a budování rybníka na koupání. Hugny to chtěli vysvětlit a chtěli znát rozpočet celé této taškařice, pusťte si ZM z prosince.
    Dvorák je existující rybník kde se můžete začít koupat ihned.

    Bohužel díky aroganci vedení města jsme neměli možnost slyšet jak si to Hugny představují

    Ale rozhodně byli lépe připravený než vedení, když představovalo svůj záměr vybudování rybníku, dodnes jsem od města nic neviděl nebo vy snad ano?

    Hugo záměr je alespoň transparentně vyvěšen na jejich FB

    Bude fajn, když se vedení města zamyslí kolikrát jim někdo přinese svázanou prezentaci až pod nos a oni se do ní ani nepodívají. To též o něčem svědčí

    Hugny se snaží, to se jim musí nechat

    Jsem zvědavý jak celá akce Dvorák bude pokračovat

    1. Dvorák, který je rybářského svazu je připravený na koupání? Děláte si srandu? Byl jste tam někdy. Pokud se naskytne koupě pozemků v okolí města tak se o to nemá město pokusit? Vámi jmenované Hugny ať si proboha dělají co chtěj.

     1. Zaplať pán bůh, že pozemky pod tírnou vykoupil spekulant a ušetřil městu 3 mil kč

      Znáte kolik mělo město za výkup pozemků a vybudování rybníku celkově zaplatit?

      Pochybuji, že by jim 10 mil kč stačilo.

      Gratuluji Hugo ke krásné studii a jsem rád, že se snaží i když jim vedení města hází klacky pod nohy.

      HUGO – nezapominejte na to, že cesta na vrchol vede drobnými krůčky, včera jste opět jich pár udělali.

      Držím palce

     2. ja vidim jen projekt na zbytecny kryty bazen. A Hugo projekty mi pripadaj takovy ty placnuti, ktery stejne ani realizovat nechtej. Jako Babis, hlavne marketing. Kdyz neco nesplnim, muze za to nekdo jiny. V tomto pripade MeU Humpolec.

 4. Jak je možné, že projekt a řízení o stavebním povolení neřešili parkování návštěvníků a autobusů ?
  A zajímavé je, že to prý řeší projekt o zjednosměrnění Jihlavské ulice se zálivem pro autobusy a vozidla…… to je výsměch vedení města a pivovaru běžnému občanovi do tváře zblízka…….

  1. Vedení města Kukrechtová, Kratochvíl, Brukner, jsou zamindrákovaní arogantní patolízalové, kterým vůbec o město nejde

   To i ten Standa Bernard, když zjistil, že to nebude nic stát a prezentace zabere 10 minut, tak si to chtěl poslechnout.

   Škoda, že máme ve vedení takový nuly, doplácíme na to všichni

   1. Tak, tak stydím se když slyším od vedení města na zastupitelstvu, zme nemají čas si vyslechnout prezentaci ohledně rybníku Dvorák. Nota bene od lidí, kteří zde již pro město řadu projektů dělají

    Řekneme někdo z vás co konkrétně vedení města ve svém volném čase udělalo nebo dělá pro město?
    V tom nesahají lidem z HUGA ani pod kotníky, je vidět že se nám na radnici těžce nedostává úcta a respekt k občanské aktivitě

     1. A mě zas připadá, že vy jste to pověstné schnilé jablko, které svým hnise infikuje okolí

      Kdo nic nedělá nic nezkazí, podívejte se kolem co lidi z Huga dělají pro Humpolec

   2. TAK je nevolte..Pokud mají tolik hlasů, že tam sedí tři a více období, tak je asi voliči chtějí..Už to pochopte..

    1. Myslím si, že toto je poslední volební období pro současné vyžilé komunální političky a politiky.

     Fakt je ten, že do doby nežbse tu objevilo Hugo to bylo úplně jedno koho volit a proto to je vidět i na volební účasti jen 45% voličů v posledních volbách

     Nejsem sám a to vidím a slyším ve svém okolí, kdo již ODS volit nebude, jelikož HUGO je budoucnost Humpolce: mladí, schopní, chytří a pracovití; já mám jasno .

     Uvidíte, že HUGO příští volby vyhraje, kdo je znal v posledních volbách? a myslím že všechny jejich výsledek 4 zastupitelů překvapil. A rozhodně se mi zdá, kdyby volby byly zítra, že by HUGO s přehledem vyhrálo.

     1. a ja za sebe rikam jen at Hugo vyhraje i kdyz jsem si jistej ze je to spolek kasparu za jednim tahounem urvanym. Uplne mi to evokuje Babise. Pak budou muset makat a zjistej ze ne vsechno co si vymyslej se da prosadit a furt nad nima je damokluv mec opozice, udani, byrokracie a vyberovych rizeni. Jsem si jistej ze hodne lidi bude zklamanych, protoze vysledky odlisne od soucasne situace nijak vyznamne nebudou. Ale uvidime po volbach.

     2. Jen najít lídra pro starostu bude alfou a omegou celé jejich další kariéry.

      To není jednoduchý post a obávám se,že ani jeden z čtveřice současných mužů a ženy zvolených za HUGO to nevezme.

      Není jistota, že uskupení bude kandidovat v tomto složení znovu. Do voleb je daleko a i když se snaží, to neznamená jasné vítězství v roce 2022. Je nutné získat nejméně 5 mandátů.

      No a bude důležité, kolik mladé krve vůbec bude chtít kandidovat a posílit stávající strany či hnutí. Nebo mohou i vzniknout nová. Hnutí Trikolora už má pobočku v Pelhřimově, ale obávám se, že založit ji v Humpolci nedokáží. Tady lidé nikam vstoupit nechtějí. A když kandidují tak hezky za bukem jako nezávislí.

     3. A víte, že se těm čtyřem zastupitelům HUGO už ani nedivím. Odpovězte si upřímně, vy sám byste chtěl(a) sedět namísto nich po boku ostatních zastupitelů, když vidíte, jak kdo reaguje, pracuje, je (ne)aktivní?

 5. Jedinej kdo tady ovládá kouzelnou píšťalu je Bernard a vedení města je ochotné kludně i tolerovat porušování stavebního zákona

  Je smutné vidět včerejší zastupitelstvo, když se na pivovar provalí, že porišil zákon a kromě huga všichni sedí jak zmoklý slepice a mlčí, jelikož se vlivu Bernard bojí

  Jo abych nezapomněl mluvil ještě Brukner, ale ten se snažil do tý Bernardovi řiti vlézt celý a dokázat svému páníčkovi nejvyšší loajalitu, určitě večer dostal cukříček, prostě černoprdelník do slova a do písmene

   1. policiii??? 😀 ten byl dobrej 😀 😀 😀 a oni budou vyšetřovat úředníky městský ? 😀 😀

     1. To si nemyslím. Skoro bych řekl, že autor příspěvku míří tam, že jde o správní oblast práva a ne trestní.

     2. nadřazenost a velikost policie bych si nedovolil zpochybňovat, Vy snad ano?

 6. Správně má být, že zákon porušil úředník ze stavebního úřadu, který mu vydal stavební povolení. S tím můžete klidně jít na policii.

   1. Nespoléhejte ve všem jen na Rýznera, občanská společnost je záležitost týkající se nás všech, základ je být aktivní, mimochodem mohli jste včera vidět, že Bernardovi vůbec nebylo do zpěvu, když mu ta kdosi řekl, že vydání povolení bylo v rozporu se zákonem.
    Čím víc se budeme zajímat o své okolí a klást otázky, tím méně si politici, úředníci a podnikatelé dovolí, pokud to půjde proti zájmům občanům.
    Jsem rád, že se HUGO snaží být správnou aktivní opozicí. Bylo to již potřeba a je vidět, že na to vedení města není vůbec zvyklý, a dostávají se ve svých odpovědích pod tlak – a v tom Karel Kratochvíl je hodně slaboulinkej,

 7. Není nutné se trápit návštěvnickým centrem. Stačí zakázat vjezd autobusů na náměstí a přilehlé ulice. Vizitace pivovaru lze navštívit a parkovat klidně u bývalé tírny.. Aspoň jim to drahé pivo bude chutnat víc

   1. Ale kvůli pivovaru budeme všichni jak trotli neustále objíždět půl města, když mu město vyhoví a Jihlavskou zjednosměrní. Vždyť to už je do nebe volající zhýralost, co si tady pivovar diktuje, aby to pak mohl ještě za dráž celé prodat belgičanům a ti si tu pak tuplem budou dělat co budou chtít a ty všechny kroky včetně zdrojů pramenité vody už budou nevratné ! Lidi proberte se !
    Kratochvíl jim zobe z ruky jak sýkorka v krmítku…….

 8. Volila jsem HUGO a budu volit HUGO, protože pro naše město jsou duležitější aktivní lidé, třeba bez zkušeností – ale co hlavně chtějí něco dělat, než zkorumpovaní zoufalci, hlídající si svoje prebendy, zalezlí a vystrašení. Toto zasedání bylo opět bizarní. Hugo chtěl prezentovat návrh koupaliště – PROBOHA !!! AKTIVITA!!! TO SE MUSÍ ZARAZIT !!!! Co si to kdo dovoluje? Dávat návrhy !!! Ptát se!!! Veřejně se ptát na Bernardovy aktivity? NA TO NENI ČAS! MY, VEDENÍ MĚSTA MÁME TOLIK PRACE !!!!Prosím lidi, nakopejme jim zadky v dalších volbách. Nevolte Bernarda – on je tam jen aby si pohlídal svojí kasičku. A už si jí naplnil dost (vcetně pramenité vody co měla být pro všechny).

   1. Ta pramenitá voda co měla být pro všechny bude v budoucnu jeden z největších problémů našeho města. Všichni můžeme za to poděkovat Kučerovi a ODS, ale to už bude bohužel pozdě…..s naší pramenitou a kvalitní vodou se myjí sudy a my musíme pít chemickou z přehrady……a hydrogeolog Kotlík před tím varovat už někdy v roce 2009 a jasně řekl, že to vedení města nesmí dopustit. A ejhle , dopustilo……

    1. U dálnice pod skladama Bernarda směrem na Jiřice je rybník,tam je vody dost,.tím si Bernard může mýt sudy. A co takhle to znárodnit? Jsem pro!!!!!!

     1. bernard ma u dalnice sklady? kde? si zjisti fakta a pak placej troubo. znarodnit – teda tohle bych snad ani nechtel jako volice.

  1. Nevolila jsem HUGO a budu volit HUGO! A jo a jo ajo. Dnešní kroky radnice a výlevy vedení města na fejsu jejichž příprava zabrala těm třem hlavounům tak půl dne kdy mohly konečně pracovat pro občany a ukázat jak všechny ty svoje studie uváděj v život, jsou už jen fakt k smíchu.

    1. HUGO je sdružení poskládaný ze silných a schopných individualit, které pro město Humpolec potažmo obyvatele dělají spousty aktivit.

     sportovní akce, foodmanie, letní platforma, 8smička, divadlo za komínem, Se sice numusí líbit všem, ale rozhodně rozvoji města to víc než pomáhá a tuto aktivitu nenajdete u žádné jiné místní strany nebo hnutí

     Proto budu volit HUGO opět, tedy jestli se na ten hnůj co tady předvádí vedení města nevykašlou!!!

     1. Přesně divím se lidem z Huga, že tam ještě jsou, asi každý rozumně uvažující člověk vídí jaká hrůza vede naše město.

      Ty nejsou zvyklý na samostatnou aktivitu a vlastní myšlenky, na radnici se zásadně jede podle not, které se píší v pivovaru a proto je důležité hledat vlezdoprdelky, kteří se rádi schrbí a přizpůsobí a to Kukrechtová, Kratochvíl a Brukner splňují na 100% procent.

     2. hugo nejsou zadny individuality. Hugo jsou prachy ryznera a jeho vymysly. Bez nej by hugo ani lidi v nem neudelali ani kulovy. jedinej kdo to tlaci silou je ryzner. ostatni az dojde na lamani strcej hlavu do pisku.

   1. Teče, ale chemicky upravená z řeky, namísto čisté pramenité, které bylo v katastru města pod zemí dost pro všechny a nyní je jen pro jednu firmu……..

  2. Bohužel Bernard jen dělá pro sebe, a každého kdo na to upozorní ihned jeho přisluhovači onálepkují na závistivce. Stando, nikdo ti nic nezávidí. Ale přestaň nám už lhát, jak vše děláš pro blaho lidí z Humpolce. Není to pravda. Pohrdáš možností dělat starostu, přesto že ti tolik lidí věřilo a dalo hlas. Rád se posloucháš, ale namísto tvého snu o ‚kultovnív pivu‘ to vypadá na ‚pivo vychcánka‘. Bohužel. Zklamal si tu hodně moc lidí.

 9. Volit HUGO nebo i jinou stranu, hnutí znamená volit celou kandidátku, tedy velkým křížkem. Pokud si někdo myslí, že křížkováním jednotlivých jmen napříč kandidátkami někoho takhle zvolí, tak se mýlí. Nejví ce pomáhá volit celou kandidátku. Ale to voliči v Humpolci nechápou. Ovšem nic proti, systém volby napříč je regulérní varianta.

  1. ODS má Bernarda, HUGO má Rýznera.

   Jen s těma nápadama je vidět, že jich má Hugo podstatně víc a ještě jdou směrem pro obyvatele Humpolce.
   U ODS je to převážně o tom co to přinese pivovaru.

   Tzn. je to o přístupu a chuti něco dělat pro Humpolec

   Rozhodně je vidět, že to není jen o penězích, jelikož Hugo lidi jsou zvyklý být hodně aktivní, viz výše již někdo psal co všechno v Humpolci dělají

   Rozdíl je evidentní ve prospěch HUGA, ale to je dobře tomu se říká politická konkurence, tak jako ve všem ostatním, konkurence aktivuje, ať se ODS zamyslí a přijde též s něčím super zajímavým, obyvatelé Humpolce budou jen skutečně rádi.

   Zaplať pán bůh za aktivní HUGO a každého dalšího kdo bude chtít vstoupit do komunální politiky. Už mám dost těch jalovejch zastupitelů viz. Arnotová, Balnohová, Hrdlička, Jirků, Bendl, Kostřicová, Mácha: ty Humpolec nikam nepopostrčí, na to je potřeba energir, aktivita, inteligence, pracovitost a nápady a to vidím, ať se vám to líbí nebo ne jen u HUGA

   1. Nápady HUGA pro lidi? Hlavní nápad je diskreditovat Bernarda, protože přináší nejvíc preferenčních hlasů. Babiš má taky spoustu nápadů pro lidi dokonce je napsal do knihy papír snese všechno. Jedna věc jsou jarmarky, koupaliště apod. a druhá je standartní chod města. Je zajímavé, že při povolebních jednánách se ti mladí aktivní lidé zrovna na uvolněná místa nehrnuli.

    1. Pokud někdo využívá až zneužívá svého postavení v Humpolci, jako je tomu u Bernarda, tak jsem rád, že se tady konečně našli odvážní mlaďoši, kteří tyto Bernardovi škraloupy veřejně otvírají; padni komu padni, však kdyby ODS měla něco na Rýznera tak by to ihned vytáhla.

     Líbí se mi i to, že HUGO získává zkušenosti v opozici, je mi sympatické, že se ihned nehrnou ke korytům, vše má svůj čas

     Držím jim palce, jsou to sympaťáci a čerstvý svěží vítr, který již byl v Humpolci potřeba

     1. ad1 – podle sebe soudim sebe. Treba se jenom opozice vic snazi o dialog a hugo o konflikty a vytahovani skraloupu. takhle se na to asi ale koukat nechces,co?
      ad2 – nic jinyho jim nezbyva – na vladnuti nemeli hlasy a na koalici potencial. Vsechny akorat pomluvili.
      ad3 – tady neni co rict, jen prat aby ti to vydrzelo. znam spoustu lidi, kteri tohle nesdili.

     2. „vsechny akorat pomluvili“ – Můžeš rozvést? Protože si žádný takový přístup nepamatuju. Abys nepomlouval jen ty teď a tady.

     3. Nikdo neni bez viny a na kazdeho lze nejaky skraloup vytahnout. ( kdyz se chce )

    2. bat. ani nebudou. prece si nebudou nechavat nadavat nejakejma nulama jako jsme my anonymove tady za neco co stejne nemuzou ovlivnit.

   2. tak ten posledni bod me dostava….tesim se na povolebni aktivitu „nasi jednadvacitky“ – viz hugo stranky. Jsem si 100% jista ze 2/3 z uvedenych ve fotogalerii se nijak nelisi od Vami pomlouvanych.

  2. ANO má Babiše
   HUGO má Rýznera
   …… ani jeden z nich není charakter, abych si ho mohl vážit… Bohužel.

    1. Jen ČSSD nemá v Humpolci nikoho. A přesto ji lidé zvolili jen dva lidi a ještě ty, kteří už v minulosti zklamali.

    2. Nojo, ale Bureš krade a dělá si co chce a Stenly je čistý jak lilie, protože je ve správní radě protikorupčního fondu………

  1. Z Ryznera nesmí být nikdo podělaný, stejně jako z kohokoliv jiného, to je součást nebo by měla být součást každého kriticky uvažující jedince.

   Zároveň nazvat Rýznera mluvkou, to je výtečný protimluv. Neznám v Humpolci jiného člověka, který toho vybudoval a dále buduje, více než Rýzner. Nebudu polemizovat o jeho egu, natolik dobře ho neznám, ale jeho podnikatelsko mecenášské kroky jsou nezpochybnitelné.

   1. Souhlasím komu jinému v Humpolci naslouchat než lidem, kteří v životě něco nebo něčeho dosáhli. A to pro mě rozhodně nejsou lidé jako Kratochvíl, Brukner, Kukrechtová, Mikulášek to jsou jen loutky.

    Rád si poslechnu bratry Rýznerovi, Voplakala, Machka, Bernarda, bývávaloKučeru nebo Štěrbovou to jsou alespoň osobnosti!
    Je mi jedno, když se neshodnou a mezi nimi to zajiskří, ale mají názor, inteligenci a dokážou své myšlenky veřejně přednést a prezentovat.

    Nezapomínejte na to, že díky Rýznerovi tady máme i to HUGO a to je dost důležité pro další rozvoj Humpolce.

    1. Je pravda, že od určité skupiny lidí spojené s vedením radnice, občan Humpolce žádné myšlenky neslyší, jelikož je ani nemají. Tak slabé vedení města, doufám že již nikdy nebudeme mít.

     1. Vidět spásu jen v uskupení HUGO není řešením. Uvidíte, že se můžou znelíbit hned jak hypoteticky obsadí post starosty..A pak se tu dočteme,jak jsou všichni z nich ubozí a zklamali.

      A pořád nevidím u nich lídra,který by práskl do stolu a nebál se vzít starostu

     2. Zatím kandidát na starostu v Hugu asi není. Ale on se někdo vhodný objeví. Já těm holkám a klukům držím palce. Ono ,bojovat, se starýma strukturama, co na radnici sedí přes 20 roků musí stát nemalé úsilí. A to všechno navíc dělají ve volném čase. Klobouček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Přijďte se nadechnout!

Po Kvě 11 , 2020
Pro lačné příznivce kvalitní hudby a sběratele neopakovatelných zážitků chystáme vysoce energetickou dávku muziky, kterou je po dlouhé době ticha nutno doplnit!

You May Like

Témata