Axl

6 thoughts on “Program 4. zasedání zastupitelstva města

  1. Nové vedení města dává schůzím styl. Konečně se dá na přenosy přes YT zase dívat. Jsem jako učitel ze ZŠ rád, že na radnici nastala po letech bídy a zhoršování změna. Paní Štěrbové fandím, učila mě kdysi fráninu. Mladá krev v podobě pirátů a Hugo taky skvělá. Určitě vydrží delší dobu, než 4 roky.

    1. jestli ses ucitel ZS a jeste k tomu ze ZS z Humpolce, tak bych se tim nechlubil. Pokud nejsi prijmenim Tocik. Ostatni je bida a des.

  2. Zatím moc výsledků nevidím. Možná myšlenka dvou pochodujících MP co si budou celé dopoledne vydělávat vybíráním pokut aby se vůbec vyplatily. Odpoledne už nebudou a tak budou jen na výběr parkovného na náměstí a okolí v době kdy tam parkují pracující lidé a studenti ze školy

    1. Když budou parkovat špatně,tak prostě pokuta bude. Nedá se nic dělat. Tyhle kecy jsou k ničemu. A také nikdo neřekl definitivně,že MP bude.

      1. To na vybírání pokut nestačí státní policie? Jestli bude MP stejně aktivní jak již zde působící státní, tak jí není potřeba ani zřizovat. Např. pokud je někde i nově osazená značka zákaz stání a auta tam stejně stojí, policejní auto kolem jen projede a nic nevidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

A.F.C. Humpolec - Sokol Lanžhot 0:3

Út Dub 18 , 2023
V osmnáctém kole fotbalové divize D Humpolec podlehl na domácím hřišti soupeři z břeclavkého okresu.
Divizní fotbalisté Humpolce (v pruhovaném) doma v sobotu remizovali s Břeclaví (v tmavém) 1:1. Dál tak zůstávají v tabulce poslední.

You May Like

Témata