A.F.C. Humpolec – Sokol Lanžhot 0:3

32

V osmnáctém kole fotbalové divize D Humpolec podlehl na domácím hřišti soupeři z břeclavkého okresu.

V tabulce tak zůstává na posledním sestupovím místě.

Čtěte dále:   Fotbalisté Humpolce na jaře vůbec nezáří. Potřebujeme impuls, říká trenér Veselý

Axl

32 thoughts on “A.F.C. Humpolec – Sokol Lanžhot 0:3

  1. Jasně, lůzr z Vyšehradu kontra humpolecká šlechta a dokonalý lidský výkvět.
   Urážet kde jakou „naplaveninu“ , to je to správné slovo, že? Tak to by vám šlo.
   Učíte své ratolesti fandit Spartě, Slavii, Chelsea, Realu a Barceloně apod., takže většina z nich vůbec netuší, že se v Humpolci hraje fotbal, Jen proto, že nemáte kouska hrdosti a sebevědomí,. Za všechno ale může cizácká verbež,. Jděte už s tím laskavě někam, praprahumpoláci. A nebo humpolečané? Ani v tom nemáte jasno., co?

   1. Krásně napsáno, paní starostko ! Jde o to , že jste nám sem dotáhla křiváka, který bez kámošů Stbáků Berbrů a Rogozů nikdy nic nedokázal. Celoživotní línej lempl co umí hezky povídat. A o tom že máme v Humpolci fotbal samozřejmě víme, o čemž svědčí 2,5 mega z veřejného rozpočtu a setrvalá sebechvála ,,prezidenta“! Jó, kapříci si rybník nevypustí ! Obzvláště trapně pak působí snaha spojovat sebevědomí s fotbalem a urážení všech občanů co jim je fotbal ukradenej ! ANO, dojte ušlechtile dál !

    1. Trošku se laskavě zklidněte. Připomínáte dost onu potrefenou husu. Starrrostka ?
     Nepřipadám si tak, ale jak myslíte.:-) Nikdo neuráží ty, kterým je humpolecký fotbal ukradený. Nepodsouvejte prosím. Nebo spíš nelžete, protože nic takového tam není.
     Jen si myslím, že je naprosto ubohé, házet veškerou špínu na cizího nepřítele, poněvadž my jsme prostě bez chyb. Zameťte si proto raději před vlastním prahem, než se pustíte do sprostého a primitivního napadání přivandrovalců. Koneckonců jste sem všichni tak nějak přivandrovali, nebo ne?

     1. ale v původním příspěvku jsem o přivandrovalcích nic nenašel… to začal tahat až afektivní oponent, co neuzná kritiku nebo cizí názor. Zkuste projít vlákno a reakce? Kdo je na sklidnění? Nedaří se, ale to neznamená, že budem vzteklí. A je jedno jestli reaguje starostka Humpolce nebo starosta Kejžlice….

     2. Divizi hraje Humpolec s kádrem místních hráčů. Ti, co byli lepší, v mládí vybrala Jihlava a Brod. Reálně je to na hru o udržení, na víc ne. No a co?

     3. ,, Za všechno ale může cizácká verbež,. Jděte už s tím laskavě někam, praprahumpoláci. A nebo humpolečané? Ani v tom nemáte jasno., co? “
      Přesně, jsem fotbalista a kdo je víc ! Tak to vy nesebevědomí burani koukejte bezmyšlenkovitě cálovat nebo uvidíte !

   2. Drahoušku, já jsem na fotbale skoro každý domácí zápas. Včetně B týmu a někdy i Cčka. Proto píšu nedostali jsme…. mám fotbal v Humpolci rád. Ale teď mě baví snad jen to Bčko. Hlavní je mít jasno, co?

    1. Nebylo by lepší promluvit si s hráči než tady zvracet? Nebo se bojíš že by ti sami hráči nakopali prdel? Novináři z Deníku, co sledují divizi se shodli, že herní projev týmu je na jaře výrazně lepší. Že tam zatím jen nepadají góly, ale šance jsou. Také upozorňují na těžký los Humpolce na začátku jara. Jenže největší pravdu má chytrák na humpoláku 🙂

  1. no to je pravda, to je ale psano presne v tom gardu – co je trenuje…. tj. kdosi kdo na fotbal pravdepodobne vubec nechodil a nechodi….

   1. tak nám tady kabelko vysvětli, jak jste k tomu zázraku přišli, když jste vyhazovali Lukáše Staňka ?!? já tvrdím, že ho přivedli štěrbovi na tréning ,,Céčka“ , jestli by si prej chlapeček nemohl taky kopnout !

 1. Jsem smutný z toho jak se vedení AFC postavilo k historii předchůdců Jiskry Humpolec a FK Humpolec. Nikde nic. Jako kdyby se tady fotbal desetiletí nehrál.

   1. Jako je svatá pravda, že Hugo dělá pro město hodně. Ale řešit k tomu všemu ještě fotbal? Kdy by to ta omladina stíhala? Má na práci ožehavější témata. Jediný Machek je uvolněný, všichni ostatní pracujou pro město ve volném času.

    1. Nepodceňujte je. Jakou to špičkoví manažeři, time management mají skvěle zvládnutý. Jejich výkony budou enormní.

  1. No nevim. Mám kámoše na radnici a v technickejch a prej do toho Hugo hodně pěkně šlape. Věci co minulý roky stály teď nabraly jinej spád. Na radě to prej není jen o třech lidech ale o pěti. Atd. atd.

 2. Ja teda na hokej nechodim, jen vim ze nas nejlepsi brankar je Niki Lauda. Ale proc jste tady na sebe tak zli ???

  1. Místostarosta Machek (hugo) pracuje velice tvrdě. Na úřaďě zůstává jako poslední. Je běžně, že ještě v šest večer se v jeho kanceláři pracuje.

   1. To neznamená že pracuje tvrde, spíš je to lempl co nestíhá a tak si tam honí tvrde saska do vecera

 3. Tak samochvála jim jde dlouhodobě. Mají se totiž hoooodně rádi. Sebestřednost a samožerství těžkého kalibru. Bohužel to pak v praxi vypadá úplně jinak. V kolik chodí Machek domů a jak si ho všichni chválí, co s ním přišli do styku? To je fakt téma jak stehno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koncert posluchačů konzervatoří

Út Dub 18 , 2023
Čtvrtek 20.04.2023 19:00 Čtěte dále:   Krajská liga. Hokejisté Světlé se před svátky zasekli, o víkendu Humpolec v souboji lídrů

You May Like

Témata