Naděje na záchranu ligy už je jen teoretická

V případě národních házenkářů bude druholigová kapitola trvat zřejmě jen jeden rok.

Po remíze s posledním Vracovem si Jiskra téměř podepsala sestupový ortel. Zlikvidovat tříbodovou ztrátu na Albrechtičky v posledních dvou kolech se jeví jako nereálný počin, protože sok Jiskry v boji o udržení má dobrý los.

HUMPOLEC – VRACOV 16:16
Jiskra začala špatně a v prvním poločase prakticky pořád dotahovala náskok soupeře. To se jí povedlo chvíli před odchodem do kabin.
Po změně stran si před poměrně vysokou diváckou návštěvou vypracovali domácí slibný náskok, deset minut před koncem vedli 12:9. Pak došlo k dalšímu obratu v zápase a dvě minuty před koncem vedl Vracov 15:14. Jiskra sice vzápětí strhla vedení na svou stranu, ale na vyrovnání Jihomoravanů už odpověď kvůli nedostatku času nenalezla.

Branky Humpolce:
Strádal 8, Kovář 5, P. Čmok 2, Rafaj. Rozhodčí: Schmidt. Diváci: 150. Poločas: 8:8. Humpolec: Barták, F. Čmok – Koumar – Petřík, Dolejš, Herman – Kovář, Strádal, Rafaj, P. Čmok, Archalous, Brabec, Brož.

Ostatní výsledky:
Vítkovice – Osek nad Bečvou 19:12, Pustějov – Albrechtičky 11:14, Draken Brno – Rokytnice 16:18, Podhorní Újezd – Veselí nad Moravou 24:20, MS Brno – Jihlava 18:12.

Víkendový program – 21. kolo:
Jihlava – Vítkovice, Moravská Slavia Brno – Pustějov, Osek nad Bečvou – Veselí nad Moravou, Albrechtičky – Vracov, Draken Brno – Podhorní Újezd, Rokytnice – Humpolec, 22. kolo: Moravská Slavia Brno – Vítkovice, Jihlava – Pustějov, Albrechtičky – Veselí nad Moravou, Osek nad Bečvou – Vracov, Rokytnice – Podhorní Újezd, Draken Brno – Humpolec – 6. 

Zdroj: http://www.jiskrahumpolec.hys.cz/

Čtěte dále:   Krajská liga. Hokejisté Světlé se před svátky zasekli, o víkendu Humpolec v souboji lídrů

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

U jihlavského špitálu vyroste nákupní zóna s hobbymarketem

Ne Čvn 3 , 2012
Hobbymarket s dalšími obchody, restaurace i autosalon s opravnou. To vše vznikne na ploše nedaleko jihlavské nemocnice. Už příští rok v dubnu by se v blízkosti heliportu na straně jedné a městského obchvatu na straně druhé měly nové provozovny otevírat. Čtěte dále:   Krajská liga. Hokejisté Světlé se před svátky […]

You May Like

Témata