Program 45. schůze rady města, 13. 3. 2013

32

Program zasedání Rady města

Program1.JPG

Program2.JPG

Program3.JPG

www.mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Konec komplikací. Pražskou ulicí se řidiči v Humpolci projedou už brzy

Petr

32 thoughts on “Program 45. schůze rady města, 13. 3. 2013

 1. Zná někdo způsob, jak město přimět, aby o tenisovém areálu vyhlásilo diskuzi např. na stránkách http://www.vas-nazor.cz, které jinak využívá i pro takové štěky, jako bylo lanové centrum? Tenisový areál v podstatně vyšší ceně chce postavit zcela bez debaty.

  1. Tenisový areál je již schválen,město na tuto podivnost pro tak max.50 lidí dá 16 milionů.Bohužel se to udělalo tak,aby to příliš na veřejnost neproniklo.Zeptejte se hlavně zastupitelů za ODS a ČSSD,ti to nejvíce prosazovali.Snad budou mít na městě natolik soudnosti a nezničí hromadné pohřebiště za Cihelnou na kterém mělo stát parkoviště pro tuto halu.Ale dosti vážně pochybuji že jim pieta a úcta k historii něco říká,bohužel.

   1. Bohužel, humpolečtí tenisté jdou přes mrtvoly a to v tomto případě doslova. Jsou to „magoři“ , kterým je vše jedno. za svoje vyžití bojují všemi prostředky a tak jak si podmanili zastupitele doteď, budou pokračovat dál i u parkoviště. Hlavně občané sledujte, kolik tato „sranda“ bude celkem stát. To bude milionů navíc…. a další potom na provoz ! A to vše z daní nás všech obyvatel města ! Dnes už se v celé ČR staví tenisové a golfové areály zásadně ze soukromých pěněz !
    P.S. tenisová hala „Hradská“ měla stát 4,5 mega. Doteď už do toho město dalo 12 mega a pořád je to málo a hlavně je to paskvil !

    1. Ví někdo jak který ten zastupitel hlasoval? Jestli to víte a nesouhlasíte s jeho postojem,tak je příští rok nevolte…

  1. Teď je třeba přijít 18. března diskutovat o novém obchvatu města.Od 15 hodin se bude probírat varianta, kdy se má zničit les v Cípku a vodní zdroje na Jihlvské a postavit mostrozní most od Jihlavské až k Vilémovu. A za tuto neskutečnou krávovinu už naši páni radní zaplatili 300 tisíc za studii a chtějí touto stavbou navždy a nevratně zničit naše krásné město. Tomu je třeba všemi prostředky zabránit a tak občané přijďte uchránit naše město a přírodu před pomatenými úředníky a zastupiteli !!!!

   1. To je blbost. Vse, co melo vest „horem“ – tj. lokalita Jihlavska s napojenim pred Rozkosi je uz mimo uvazovani. Nerealne, drahe a nesmyslne (vest obchvat mesta tak, ze vyusti pred Rozkosi..) Soucastna varianta resi jen napojeni Cejovske a uvazovany sjezd/najez z D1 u Jiric.

   1. Jo, ale pokud nepřijde dost občanů protestovat, tak tu hrůzu odsouhlasí a na sto let je Humpolec zničen !!!!!!

     1. Bohužel existují i jiné MAPY, které plánují další silnice. Pokud vidíte, jak se plánuje tenisová hala, nemůžete zveřejněné plány brát příliš vážně.

     2. Tak sem s mapkami a jinymi podklady. Ja nic nenasel, ale treba jsem spatne koukal.

      Ano, existoval plan na obchvat od stavajiciho sjezdu z D1, pres jihlavskou, s velkym mostem a napojenim pred Rozkosi. Podle posledniho zastupitelstva uz dale nepokracuje.

      Chce to vice cist a mene sirit neoverene povidani.

 2. Prosím, jaký je důvod pronajímat městskou zemědělskou půdu z 99% pouze Školnímu statku za 500 kč, Když tržní nájemné se pohybuje od 2000 kč????

  1. Neznám detaily. Jakými důkazy můžete podpořit, že se Školnímu statku pronajímají pozemky levně, zatímco „tržní“ nájemné je násobně vyšší? Jste schopen předložit konkrétní smlouvy aj.? Děkuji.

    1. Když chci něco pronajmou, tak se musím starat. Nikdy město nedalo na úřední desku možnost pronájmu zem. půdy. Potom ať si to dá komu chce, ale bylo by to aspoň transparentní a košér. Když budu pronajímat byt, tak dám aspoň inzerát. Jasně výše nájemného je vždy o konkurenci a kvality pole BPEJ. V okolí Pardubic se třeba platí i 6000 za ha…O zahraničí ani nemluvím.Tak si myslím, že tady na Vysočině 2000 za ha není přehnané.

     1. Trendem dnešních tzv.farmářů je pouze kasírovat mastné dotace za pastviny,to znamemá,že pronajmou pozemek,ten zatravní a za to berou těžké dotace z kterých žijí.Žádná jiná výroba za nimi vidět není.Veškeré dotace na pastviny by měly být zrušeny.Zemědělsou výrobu si představuji jako pěstování plodin nebo zvířat.
      Takovému dnešnímu farmáři bych nepronajmul ani metr.

     2. Řekl(a) jste A, ale chybí B – proč tomu tak je? Protože jim nic jiného nezbývá. Cokoliv budou pěstovat, či chovat, je v rámci EU limitováno kusy a hektary. Ceny, které jim odběratelé nabízejí, neumožňují téměř ani přežití, natož zisk, neřkuli investice. Dovozu ze zemí jako je Polsko a pod. (brambory z Egyptači Izraele? – to se svět opravdu zbláznil…), které jsou dotovány dumpingem unie a domácích vlád, nelze cenově konkurovat. Cestu kvality my Češi majoritně odmítáme – chceme hlavně levně, Levně, LEVNĚ!!! -kde jinde v Evropě je tolik marketů? Tak čemu se divíte?

     3. Co máte proti pastvinám? Na Vysočině se vždy páslo. Ono se těžko konkuruje ve pšenici nebo ječmenu úrodné Hané nebo polabí.Do přírody zvířata patří a o maso je taky zájem.Musí se prostě hospodařit s co nejmenšími náklady.To, že jsou dotace na šetrné hospodaření je v Evropě normální, doufám že z Vás nemluví závist…hospodařit může opravdu každý. Pořád lepší než pěstovat GMO kukuřici do BPS a drancovat pole pro příští generace a přitom si znehodnocovat vodu ve studních. Jinak si myslím, že žijeme ve svobodné době a žádný hladomor nečeká….

     4. Nejsem proti pastvinám jako takovým,ale omezil bych dotace na pastvu.Pokud někdo chce at si pase,ale bez štědrého dotování. Vyhnání dobytka ven a ohrazení pozemku,ale lidé si za dotace pořizují traktory a žijí jen z těchto dotací. A do stáda se investuje minimálně

     5. Nechápu, co znamená, že do stáda investuje minimálně? Co by měl jako víc investovat, stačí když je dobrý hospodář. Ostatní jsou jenom keci.

     6. „Investovat do stáda“ dává to smysl, i když to nechápete. To máte jako ve sportu: buďto si koupíte divizní tým, nebo Real Madrid – to je o počáteční investici do stáda, jak kvalitní ks koupíte. Buďto budou mít týden přípravu ve vesničce střediskové, nebo tři týdny na Mallorce – to je o podmínkách, jaké jim dáte. Atd. Na tom pak záleží, jestli máte šanci něco vyhrát. I tohle je o konkurenci.

     7. Náš děda říkal:1/3 úspěchu je v krmivu, 2/3 v prevenci nemocí a 3/3 je vybrání dobrého plemene do svých podmínek. Ale je to všechno marný, když Vás na jatkách stejně oberou…

     8. Pastviny vám vadí? Hlavně,že jsou vidět jiné „zemědělské společnosti“,které jejich produkci vozí do bioplynky. Smutné.

     9. Spočítejte si kolik kasírujou tzv.zemědělské společnosti se stovkami hektarů a dotacemi vyběhanými na vše co jde.Taky jsem pro,zrušit všechny dotace na všechno a všem!

     10. Nevíte někdo, co bylo včera 18.3. projednáváno na městském úřadě? Minule někdo psal, že se má jednat o tenisové hale a obchvatu města.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Papež povolil mnichům postní pivo. V Želivě navázali na tradici

Pá Bře 8 , 2013
Želiv – Želivský klášterní pivovar připravil speciálně na postní dobu šestnáctistupňové polotmavé pivo z pěti druhů sladů. Navázal tak na tradici ze 17. století, kdy mniši řádu sv. Františka z Pauoly v klášteře Neudeck ob de Au v Mnichově vařili zvlášť silné sladové pivo, kterému se přezdívalo tekutý chléb. Čtěte […]

You May Like

Témata