Petr

103 thoughts on “Program 6. schůze rady města

 1. Dobrá zpráva – záměr prodeje lanového centra !! Město na této atrakci velice finančně tratilo (každoroční údržba), zájem obyvatel nulový. Pokud se dílo podaří prodat, tak to bude jen dobře. V uvolněném prostoru můžeme zbudovat to rákosníčkovo hřiště, pokud to maminkám vyjde, a finance za údržbu využít na jinde !

  Špatná zpráva – investice do rekonstrukce sklepních prostor SVČ. Kdosi prosadil před pár lety koupi této nemovitosti a tvrdil, že je po celkové rekonstrukci a provoz tedy nebude vykazovat žádné vícenáklady na opravy, budova byla poměrně drahá ! Asi se tedy mýlil ?! Smůla pro nás všechny. Doufejme, že nové vedení bude lépe prověřovat nemovitosti i věci, které pro město a občany kupuje !

  1. Prosadil to tehdy Kučera, který všechny přesvědčoval, že cena je sice vyšší, ale že pan Racek dal budovu do perfektního stavu…&&..
   Lze to dohledat i na záznamu zastupitelstva. Jděte se tam dnes podívat jak ty perfektní prostory vypadají – a to nejen ve sklepě.

   1. Naopak, cena 15 milionů, pokud si dobře pamatuji, za tuto nemovitost a navazující pozemky byla pro město velice výhodná. Navíc zde našlo konečně kvalitní zázemí Středisko volného času a Medou. Máte pravdu, každý by se měl nejdřív dojít podívat v jakém perfektním stavu uvedené prostory jsou a jak jsou využívané. Sklepy jsou holt zatím jenom sklepy a pokud je kdokoli chce smysluplně využívat, tak je holt musí k tomu účelu upravit. Ale protože vy jste tam asi nebyl, tak můžete klidně pindat takové nesmysly!

    1. Ta cena byla v té době silně přemrštěná a kromě města by ji nikdo jiný nedal, protože zcela jednoznačně neodpovídala tehdejší reálné hodnotě ! Starosta a spol. byli na toto upozorňováni, nicméně si tento nákup prosadili nátlakem !

  1. Jo jo, byla jsem tam. A musim vam rict stalo to za to ! Koalice musela celit vecnym argumentum Huginu, to se jim nikdy nestavalo. Na radu dotazu nebyli ani vrcholovi predstavitele mesta schopni odpovedet. Hugo byli pripraveny o hodne lip nez kdokoliv z pritomnych. Drzim jim palce, at se jim dari. Kdyz mesto nezachrani oni, tak uz nikdo. Nikoho z ODS, KDU, ANO totoz netrapi, ze se pri vypoctu pokuty za Stromovku zapomelo treba na pokuty za zelen. Des bes !

   1. Des Běs ? Asi jsme koukali na jiné zastupitelstvo. Zastupitelé dostávají podklady dostatečně předem, aby mohli komunikovat s vedením a s odbory a vyjasnit si některé otázky. Vaše tzv. věcné argumenty ukazovali na neznalost některých věcí a na snahu se ukázat před kamerami. Výsledek je o něco delší jednání nic jiného.

    1. Hele, vždyť oni řekli, že chtěli diskutovat určité věci předem, ale vedení jim nevyšlo termínově naproti nebo na maily nereagovalo. Poslouchal/a jste kolenem? Hugo jedeeee. Jsou dobří.

     1. Ing. Voplakal to tam solidně solil. Ono to teda ani neni takový problém, když vidíte, jak tam ostatní sedí a čumí jak gumy, teda kromě starosty. Ten tam jen koktá. Ale ta pokuta odpuštěná! A kecy že stromovku bylo potřeba přebrat, to už je opravdu výsměch. Hugo pěkně. Myslím že jste opotili pár čelíček.

     2. I komunalni politici by meli umet vcas odejit. To plati pro vsech nasich 14 kadru, kteri v zastupitelstvu sedi min. podruhe v rade. O mesto jim nejde, jak je videt. Nejhorsi je ten jejich nezajem. Video jsem videla a dost me teda nazvedlo, kdyz se clovek z ust pi. Kostricove verejne dozvi, ze mestska rada ma o penale ciste svedomi, ackoliv smlouvu na upravy parku cetli jenom 3 z nich !! A to mam jeste podezreni ze pan Macha ruku zvedl, aby nebyl za tulpase. A nejlepsi pivovarnik kterej nahlas rekl, ze by dilo v tomhle stavu neprevzal ale svym ODSackym oveckam za mesto v prevzeti nijak nebranil.

     3. Zajimavy Bernard: kdyby to bylo u me v pivovaru tak to nepřeberu, ale tady na městě chápu, že to město převzalo!!!

     4. Na jednu stranu schazí 100 tisíce na podporu spolků ve městě, na druhé straně se lajdácký stavební firmě 100 tisíce odpouštějí

     5. Naprosto nepochopitelné – proč se pokuta promíjí ? Někdo z toho něco má ? Nebo někdo někoho vydírá ? Nic jiného v tom nemůže být ?!?

     6. On nic nesolil. On reagoval standardně jako informovaný zastupitel, což by měla bejt zcela běžná věc i pro všechny ostatní volené členy vedení města. Bohužel se onen standard za léta Kučery vytratil a nikdo o takové věci nemá zájem – jenom zvedá ruku jak se mu řekne. To je neštěstí. Hugo kultivuje místní politickou scénu. A protože koalice opravdu ze středečního zasedání vyšla jako břídilové, doufám aspoň že se poučila a příště bude jednat už konečně také informovaně.

     7. Takova prikladna ukazka porekadla, ze jednooky je mezi slepymi kralem. :-)))

     8. je patrná jeho bohatá profesní zkušenost z Big4, ač se může někomu jevit jako mladý klouček…

  2. Víte, co udivuje mi? Ten střet zájmů u dotací. Kolik zastupitelů zvedlo ruku ? 5 nebo 6 ? Hrůza ! A přiznali snad Mácha nebo Arnotová střet zájmů v minulých letech, když jako staronoví zastupitelé jednali o stejných bodech ? Nikdy ! Až letos na výzvu paní Bartákové. To je úroveň. Porušení jednacích podmínek nikoho netrápilo. To chceme ?

   1. Smutný je, že jen 4 zastupitelé za HUGO, bojují za město, obrovský zklamání Hrala za STAN, který je ve vleku koalice. Děs běs!

    1. Aktivní a duchapřítomně reagující zastupitelé: Voplakal, Machek
     Mimoňové: Bernard, Bendl, Brukner a král jeliman Kratochvíl

     1. Nevite zda uz je k dispozici video zaznam z tohoto zastupitelstva?
      Dekuji

     2. Záznam je na youtube, zaroven kdo nechce sledovat 3 hodiny, naprosto doporučuji si pustit video od2h23min28 s. Je to bod jednání k parku Stromovka. Velice dobrý návod pro představu kdo je kdo v našem zastupitelstvu.

     3. Vedení města i všichni ostatní zastupitelé, kromě hnutí HUGo, předvádí humanismus naruby – prosperující firma zde má přednost před prostým občanem – těm klidně zvedneme platby za popelnice, seškrtáme žádosti o podporu zájmovým spolkům, … ale že jsem mohli ušetřit a získat skoro 1 mil. Kč na pokutě za chyby stavební firmy ? Proč firma nestihla zakázku včas – vždyť loňské počasí bez srážek bylo pro stavaře ideální !!!!

     4. Obzvlášť mě zaráží, že to odhlasovali jinak rozumní lidé Kostřicová, Dvořáková, Jirků…..no jo, ale oni jsou ve svých profesích závislí na vedení města ….školy jsou zřizovány městem a p. doktorka také nemá ordinaci v soukromém vlastnictví. U těchto osob mě to mrzí nejvíce ! Takový Bernard, Mácha, Brukner, Kratochvíl, Vystrčil, Namyšlo, Balnohová a další…. o těch si iluze již dávno nedělám. HANBA VEDENÍ MĚSTA A ZASTUPITELŮM JEŽ NÁS ZBYTEČNĚ PŘIPRAVILI O 1 MIL KČ!!

     5. Mělo Město na stavbu stanovený technický dozor – ze zákona musí být ? Město jedná na základě rady právničky, která nemá žádné znalosti stavebního směru . Stran města – amaterismus, stran právničky poškození dobré pověsti právní komory – zastupovat město ve sporu, ve které nejsem odborně znalá, je ubohé !

     6. Ne o milion. Ale o 4!! Protože tím, že to převzali předčasně a bude to dokončeno až v květnu, tak město mohlo požadovat další 3 miliony!!!! Trestný čin!!! Smrrrááááád.

     1. Tde jsem dokoukal video ohledně Stromovky. Musím upřímně uznat, že Voplakal udělal z celé koalice malé kluky. Hold musí si zvyknout chlapci z vedení, že od příště se budou muset výrazně lépe připravit. Tleskám HUGU!

     2. To by byl první polistopadový starosta, na kterého bych byl pyšný

     3. Voplakal starostou samozřejmě nebude,na to má HUGO málo zastupitelů. Navíc HUGO již nevystupuje jako celek,ale každý ze zvolených zastupitelů za toto uskupení sám za sebe. To také ukazuje jaký to byl a je podivný spolek. Že Kratochvíl je slabota a Bernard si honí jen svoje triko je pravdou, ale nikdo lepší tam z ODS není, bohužel. Dobrým starostou byl Honza Koten a měl v radě také schopné radní.

     4. Hugo vystupovalo, vystupuje a vystupovat bude jako celek. Je jedno, že je to sdružení nezávislých kandidátů. Jejich tah na branku je rozhodně větší než u všech ostatních stran.

     5. HUGO bude vystupovat tak jak mu napíše majitel HUGA noty…

     6. Asi nechápete, že inteligentní lidé jako Voplakal nebo Machek, nepotřebují žádné noty. To oni udávají směr kam se bude diskuze ubírat. Podívejte se na zaznam, nehledejte za tím něco co tam není. Buďte rád, že v zastupitelstvu jsou samostatní inteligentní lidi s vlastním názorem a kritickým myšlením, normálně se to nazývá, konstruktivní opozice.

     7. Jen představitel humpolecké ODSky nebo KDU bude neustále házet na HUGO špínu. Normálni občan je rád, že tam je někdo kdo tu mašinérii alespoň trošku vyvažuje.

     8. Koalice se prostě HUGA bojí, nic jinýho za tím není.

     9. Je velká škoda, že se jich bojí. Měla by je vzít jako partnery. Mohli by městu dát potřebnou energii mladé generace. Tu bohužel od jiných čekat nelze – nejen s ohledem na věk.

     10. Honza Koten jen seděl zavřený ve své kanceláři a nedělal téměř nic. Tomu říkáte dobrý starosta ? Ale je pravda, že to odpovídá pořekadlu – Kdo nic nedělá, tak nic nezkazí….takže vlastně byl „dobrým“ starostou…

 2. Konkurzy by měly bejt na všechny školy. Už dávno !!!
  Hradská to potřebuje jako sůl a u ZUŠ ani nemluvě.

 3. Bernard by chtěl zastavit 8 ha orné půdy na průmyslovou výrobu ? A pokládá to za ochranu životního prostředí ! Jsme v šoku, že mu nestačí 50 % z této plochy.

  1. A to chce stavět na půdě tř. cohrany II, kde lze umístit pouze veřejně prospěšné stavby ?

   1. No jo – fabrikant. Hlavně aby měl zaměstnance do své nové výroby, a ti aby měli kde bydlet….

   2. Nejlepší zemědělské pozemky směrem k dálnici by měly být zastavěny !?! Hanba pivovarníku hanba …. i ten chmel musel někde vyrůst, nejsme chmelařská oblast, ale na půdě tř. ochrany I. a II bys vážně průmyslovou halu stavět neměl !!!!

    1. TAKÉ JSEM TO SLYŠELA,MÁ KOUPENÉ TY NEJLEPŠÍ POZEMKY PŘED ROZVODNOU K MĚSTU.DŘÍVE SI LIDÉ VÁŽILI KAŽDÉHO KOUSKU ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY.K ČEMU JE ÚZEMNÍ PLÁN MĚSTA?

     1. Proč tam vy chytrolíni pořád tedy volíte ty samé Namysly, Bernardy, Kratochvíly a jiné. Dostali důvěru? Dostali, možná bohužel, pro někoho, pro jiné bohudík.. Respektujte vůli voličů..
      Lidé volí kantory, doktory, velkoprůmyslníky..Tak už to je. Sebešikovnějšího chlapa z dílny nebo nějakého malíře nezvolíte. Tak tady nebrečte nad tím, že zájmy soukromého kapitálu jsou dnes nade vše. To je realita dneška

     2. Navrátit zemědělské plochy v lokalitě pod dálnicí výlučně do „ploch zemědělských“ je jediné rozumné řešení !! Prostudujte si průmyslovou koncepci města a zjistíte, že plánovaná výstavba fabrik a skladů v této lokalitě přivede do Humpolce 7000 nových pracovníků. To vážně chceme ?

     3. Já volil HUGO a jsem na to hrdý. Doufám, že všichni zastupitelé za HUGO budou odvážní a erudovaní jako T. Voplakal a P. Machek !!

     4. Ano chceme, proč by se město nemělo rozrůstat, když k tomu máme předpoklady. Stejně se jedná o pole s nadmořskou výškou nad 500m a je to samé kamení. Humpolec má výhodu svého postavení, protože stojí na křižovatce D1 a státní silnice 34.

     5. Souhlasím taky by se mi Voplakal – starosta, líbil víc než to koktající individuum co tam je nyní

     6. Hugo do toho!! Držíme palce, nevzdávejte se, škoda, že vás přehlasovali, alespoň se ukázalo kdo hájí čí zájmy.

     7. Tady všichni fandíte uskupení Hugo, ale nechápete jednu věc. HUGO nevyhrálo volby, bohužel měly pouhé 4 mandáty a tudíž vítěz voleb ODS složil koalici. Dokud bude mít ODS v Humpolci vždy 5 a více mandátů, nikdy z vedení města nezmizí. O tom to je.

     8. ODS je prohnilá už dávno. A prosazení zájmů gaunera Kratochvíla z ICOMU, který je nevyléčitelně nemocný a nemůže chápat soudní řízení, ale může řídit auto a firmu je něco strašného. Na této podpoře od ODS vydělal mnoho milionů a ODS znemožnila do budoucna konkurenci v autobusové dopravě. A zničení ČOV a kanalizace a ukradená pramenitá voda občanům města, to je další velké zvěrstvo ! HUGO toto vše je třeba otevřít a zveřejnit občanům, protože to většina z nich vůbec netuší, co se v našem městě děje. HUGO do toho !

     9. VIDELA JSEM TAKY TEN ZAZNAM. A VUBEC POPRVE JSEM SLYSELA ZE PREDSEDA VYBORU VYZVAL I OBCANY KE KONTROLNIM PODNETUM. TO TU NEBYVALO. A JE MOC DOBRE ZE SE S HUGEM TAHLE SITUACE MODERNE MENI. SNAD BUDE DOBRY A TAK PROGRESIVNI I HRALA VE FINANCNIM VYBORU.

     10. 4 mandáty, díky bohu za ně. Ještě před rokem nikdo neměl ani tušení, že se tady formuje nový uskupení. A dnes jsou mlaďoši příslibem pro budoucnost Humpolce. Pokud budou pokračovat v tomhle stylu, nebojím se, že příští volby hugo vyhraje.

     11. TAKŽE VŠECHNA POLE NAD 500 M VYBOMBARDOVAT, POSTAVIT HALY A NAHNAT RUMUNY, BULHARY A DALŠÍ PRACANTY – AŤ MAKAJÍ A MY MÁME NA DRAHÉ ZAHRANIČNÍ DOVOLENÉ ??? a KDE JE UBYTUJEŠ – U SEBE NA ZAHRADĚ ?

 4. Tak toto je nas novy starosta? Tak toto tam ted bude 4 roky predvadet se zastupitelstvem? Tak to je strasny! Takhle kuňká decko na zakladni skole, kdyz nevi latku u tabule, ale starosta mesta? Osobnost, kterou maji mit vsichni za vzor? Za vzor pracovitosti, nestrannosti, charakteru a píle?
  Tak to nam pomahej panbuh.
  Panum z hnuti Hugo jde o mesto vic, nez vsem tem staronovym strukturam, ktere maji momentalne v čele kašpárka a z ostudy ušitý kabát…..
  Smutno je mi, ale mame nadeji, nadeji v uskupeni Hugo!
  Drzte se a pracujte tak, jak pracujete, protoze to delate proste dobře.

  1. Tak toho kašpárka lidé neměli volit ! A pánové a dámy z Huga měli dokázat přesvědčit občany města, že volit ODS je prostě špatně. To ve svém důsledku nedokázali/stejně jako ANO v roce 2014/takže je i jejich vina, že tam kašpárek sedí. Navíc úplně propadli při povolebním vyjednávání, tak bych je tak nechválil. Za čtyři roky tady už Hugo nemusí vůbec existovat, takových sdružení na jedno použití bylo již habaděj.

   1. A opravdu propadli , když jednání hlavně bezdůvodně zaseklo KDU, jak se tehdá vědělo ?? A opravdu propadli, když dneska určití kandidáti dnešní koalice otevřeně přiznávají, že šanci neměli od začátku a bylo to hraný ze strany Odsky a Kdu jen naoko kvůli voličům ?? hugo, hugo, do toho !!

    1. KDU to asi bezdůvodně nezaseklo, když ex manželka kašpárka spí s myslivcem z KDU. Taková malá, humpolácká reality šou.

   2. Je to určitý druh politické evoluce. Před rokem o hugu nikdo neslyšem, nyní mají 4 mandáty, věřme, že za 4 roky nejen že tu budou, ale budou i silnější a pro velkou část humpoleckých občanů známější. Zároveň sledujme jak se bude vyvíjet situace v ANO a STAN, jelikož tyto dvě humpolecká uskupení jsou naprosto vyčpělá. HUGO má velkou výhodu proti všem stranám a hnutím v Humpolci, zajímavý lidi, kteří pro Humpolec a jeho občany již leccos dělají, kdo chce ten to vidí. Držme HUGU palce ať jim jejich chuť, energie a nápady vydrží, neboť na tom Humpolec může jen vydělat.

    1. Před volbama se dělá z Humpolce Chánov a vyrábějí se „kauzy“. Když volby nedopadnou podle přání zoufalců zde píšících tak zase začíná doba temna. Kdysi bylo guru ANO s pani Štěrbovu a dnes je to HUGO. Výhodou opozice na zastupitelstvu je, že si může plácat co chce a tvrdit kde jakou odborně podanou pravdu. Nemá totiž žádnou odpovědnost. K povolebnímu vyjednávání, pokud se v jeden den s někým domluvíte a druhý den voláte ostatním, aby jste toho prvního podrazili tak to o Vás dost vypovídá a přímo vybízí k další spolupráci. Jinak je zajímavé , že se ti odborníci do uvolněných funkcí zrovna nehrnuli.

     1. Pusťte si záznam ze zastupitelstva ohledně parku Stromovka, myslím že je docela dost dobře vidět, kdo tam plácá a kdo se snaží pro město něco udělat. Pokud vám přijde normální na jedné straně místním spolkům škrtat peníze a na druhé straně za 500 tisíc dovybavit budoucímu nájemci interier kavárny, nebo odpustí stavební firmě , která vydělává 80 mil CZK ročně, penále ve výši 250 tisic, tak to budete muset být asi ortodoxní obhájce sloganu: Humpolec, město pro byznys. Bohužel pak Humpoleckým zůstávají jen oči pro pláč, znechucení roste a je velice těžké lidi přesvědčit, že mají chodit k volbám a zkusit něco změnit. Realisticky je dobře, že tady Hugo je, je to aktivní a připravená opozice, která bude silnou protiváhou vládnoucí koalice. Držme Hugu palce, je to v zájmu nás všech.

     2. Tak jestli jsem viděl stejný záznam, o kterém se tady mluví, viděl jsem bezprecedentní rytí, rytí a zase jen rytí šašků z Huga. A protože není šašek jako šašek, tak tohle byl výborně přiravený šašek. Byť připravený, stále jen šašek. Myslím, že každému je jasné, jak bude vypadat každé další zasedání zastupitelstva. Nebyli vůbec připravení předložit konkrétní protinávrh a na poslední chvíli pak zaimprovizovali, Byli připraveni rejt a destruovat . Tak gratuluju a ať žijou!!! Páč vidět šašky naživo, každého rozveselí.

     3. Díky Vlastimile Bruknere za tvůj názor. Nic jinýho si napsat ani nemohl. Tak se prosím příště připrav aspoň tak dobře jako ten šašek ať mu dokážeš odpovědít na jeho zcela kardinální dotazy.

     4. Tak kazdy podle sveho, ze jo. Nekdo vidi jen ryti a sasky a nekdo prozrelou konstruktivni opozici s vybornou pripravou – navic ve volnem case a oproti vedeni mesta za minimalni penize. Neb podle sebe soudim tebe. No jo no, to je to nase malomesto.

     5. Pletete si pojmy z dojmy! Jediný šašek, který na záznamu vystupoval, tak je náš současný starosta. Bohužel není k smíchu, ale k pláči. Šaškárny k pláči předvádí celá rada, když rozhodují o parku Stromovka za cca 55 mil Czk a starosta Kratochvíl, místostarostka Kukrechtová, radní Bendl a Mikulášek si nepřečtou ani smlouvu o dílo a přesto bujují v jednom šiku s celou koalicí za ponížení penále pro stavební firmu. A vy je obhajujete? Čeho se ještě v Humpolci dočkáme? A proč je HUGO očerňováno, když kladlo vlastně jen dotazy a nastavovalo zrcadlo reality jak vedení města tak jeho občanům?

     6. Však jo, řečník bavil. V jeden moment smíchy vybouchl i starosta, když se diskutoval výtěžek ze ,,psů,,. A veselo má být, hlavně nesmí býti smutno, natož aby se brečelo. Jinak by zasedání byla nuda.

     7. Jsem na noční šichtě tak koukám na video ze zastupitelstva. Vážně se bavím. Hugo jasně navrch. Hezky pěkně. A co se týče zmíněnýho rytí není to pravda. I sám starosta na konci děkuje na věcný připomínky. Takže ste, občane, mimo. Čau

 5. Machek a Voplakal se měli stát radními, i kdyby měli třeba v radě zastávat opoziční roli. Nadhled a přehled některým nynějším radním chybí. Pak se dějou tyhle boty ohledně penále nebo pravidel prodeje pozemků – oba materiály prošly schválením rady, ale kvalita mizerná.

   1. A taky hnidopich Bernard, který by penále za město odpustil, ale ve svojí firmě nikoliv. Gratuluji za toto chováni.

   2. Hele, zase odsud podsud. Urážky p. starosty nejsou vůbec na místě. Karel je náhodou dobrý člověk – oproti jiným z ODS či KDU. Vyjadřujte se k věci, ale ne urážlivě. Nebo se podepište.

     1. Diskuze vyčerpána, co říci závěrem; v hlasování vládnoucí koalice vyhrála, ovšem morálním vítězem středečního zastupitelstva je HUMPOLECGO!

     2. Naprosto nesouhlasím. Zvítězil zdravý rozum a dobrý kompromis. I když to holt bude něco stát. Nevím proč by mělo být Hugo jakýmsi vítězem. Vítězem jaké morálky? Té Vaší? Je to jen Váš názor a nedělejte tady prosím nějaký obecný závěr jen podle Vašich subjektivních pocitů.

     3. Hugny uklidnete se. Pokud ma vas cas prijit, tak urcite prijde.
      Pristi nebo prespristi volby …. S porazkou v minulych volbach
      je jiz ale potreba se vyrovnat.

     4. Ještě k HUGO.Zastupitelkou je i paní Žaloudková. Nic proti ní. Je to milá holka,ale pamětníci jistě ví, že v minulosti kandidovala za ODS. Nyní za HUGO. A podobných politických turistů bylo v Humpolci víc.

     5. Jak rika sam velky Milos. Jen debil nemeni sve nazory .)

     6. Vam opravdu prijde, zeHugo prohralo volby? Tak to jste byl asi v jinem meste. Ano, nebylo prvni, ale volby prohrali spise jine, klasicke, strany. Hugo, jako zbrusu nove uskupeni ziskalo 4 mandaty a bylo na delenem 2 miste. To mi jako prohra opravdu neprijde…

     7. Zbytečný diskus. Hugo uspělo tak jak uspělo, tudíž nic moc.A hlavně nemá na další čtyři roky žádnou sílu cokoliv v zastupitelstvu prosadit, takže jasné
      minus. Pokud budou vystupovat jen a jen s kritikou, tak se žádného úspěchu nedočkají. Někdy se holt musí jít s takovým „úspěchem“ na kompromisy, to by si ti mladí, schopní a bohatí měli zavčas uvědomit.

     8. Není kritika jako kritika. Věcná kritika je přínosná. A já ve středu na vlastní oči viděla teda opravdu jen věcnou kritiku. Žádná zbytečná slova, žádné domněnky, žádné nadávky.

     9. Jenže ti fanatici utlučou každého, kdo nesouhlasí. I kdyby měl 100x pravdu a oni jen lhali.

     10. Necítím z příspěvků zde že by zrovna Hugny cítily nějakou hořkost z voleb který nakonec proběhly už dávno zpátky. Naopak, Hugo předvádí to co tomuhle městu ve vedení už dlouho chybělo. Je jen škoda že za Ano nenandidovala už Štěrbová. Koalice a opozice by mohly vypadat úplně jinak.

     1. Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Vše ukáže až delší čas, jedno poštěkávání a taky vlaštovka jaro nedělá .-) Je to běh na hoooodně dlouhou trať.

     2. Delší čas, to jako že mají počkat desítky let až vypadne tahle prohnilá garnitura co tu zprivatizovala město? Jděte už do háje, čím dřív tím líp.

     3. Jojo, pęknę po bolševicku s nimi zatočit … Kurva tomu rikam retro . Je mi blivno.

     4. HUGO! Stejně obstojí nevadí, že až v příštích volbách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Út Úno 26 , 2019
na obsazení pracovní pozice úředník/úřednice pro zajišťování výkonu správních činností při přestupkovém řízení ve věci pořádku ve státní správě, pořádku v územní samosprávě, veřejného pořádku, občanského soužití a majetku, v rámci Odboru tajemníka MěÚ Humpolec.

Témata