Program humpoleckého kina na SRPEN 2009

Sobota 18.8 – neděle 2.8. 20:00 hod. PŘÍPAD NEVĚRNÉ KLÁRY


Miloval Kláru. Miloval ji opravdově, hluboce a šíleně. A z jeho šílené lásky se zrodila žárlivost. Zbytečná, nekonečná a hlavně nebezpečná. Už popáté se objeví v kinech film podle jednoho z bestsellerů asi nejpopulárnějšího českého spisovatele současnosti, Michala Viewegha.


Mladý talentovaný italský hudebník Luca (Claudio Santamaria) žije v Praze se svou krásnou přítelkyní, studentkou Klárou (Laura Chiatti). Asi by jim nic nescházelo, kdyby Luca na Kláru chorobně nežárlil. Touha odhalit Klářinu nevěru s jejím lektorem (Miroslav Šimůnek) přivede Lucu až do detektivní kanceláře, kterou vede jeho naprostý protipól Denis (Ian Glen).


Hrají: Laura Chiatti, Ian Glen, Claudio Santamaria, Miroslav Šimůnek, Pavlína Němcová, Anna Geislerová, …


Vstupné: 70,-Kč                                                                                                       


 


Úterý 48. – středa 5.8. 20:00 hod. HOME   filmový tip


Když Yann ArthusBertrand, mezinárodně uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, potkal producenta Luca Bessona, dohodli se ti dva na vytvoření dokumentárního projektu o planetě Zemi.


Cesta po 50 zemích světa je ódou na krásy a jemnou harmonii naší planety. S optimistickým přístupem a aktuálními tématy se snímek zaměřuje na vzrůstající povědomí veřejnosti o současných sociálních problémech a problémech životního prostředí.


Film Home vypráví příběh Země. V českém znění Zdeněk Svěrák. Režie: Yann ArthusBertrand.


Vstupné: 70,-Kč                


 


Sobota 8.8. – neděle 9.8. 20:00 hod.  WRESTLER


Na konci 80. let zaplňoval Randy „The Ram“ Robinson, profesionální wrestler, titulní stránky novin. Nyní, o dvacet let později, se těžko protlouká životem.


Své dceři se odcizil a není schopen si udržet skutečný vztah. Randy žije pro vzrušení z show a pro obdiv svých fanoušků. Nicméně infarkt ho donutil odejít do důchodu. Pomalu si začíná zvykat na novou situaci a oceňovat stav svého života –  snaží se znovu spojit se svou dcerou a rozvinout vztah se stárnoucí striptérkou.


Nic z toho se však nedokáže vyrovnat lákání ringu a wrestlingové vášni, které hrozí, že ho opět pohltí.


Hrají: Mickey Rourke, Marisa Tomei, Evan Rachel Wood


Vstupné: 70,-Kč                                                                                                         


 


Úterý 11.8. – středa 12.8. 20:00 hod.  TRANSFORMERS-POMSTA PORAŽENÝCH


Puberťák Sam Witwicky (Shia LaBeouf) objeví úlomek matérie, o kterou spolu Autoboti a Deceptikoni tolik bojovali v jedničce, a získá z něj pro obě strany drahocenné informace, začnou po něm jít mechaničtí gauneři z celé galaxie. A že jich tu je. Podle trikových specialistů ze studia ILM se ve filmu objeví kolem šedesáti různých robotů. Sama proto brzy začne pálit univerzitní půda pod nohama a v doprovodu Mikaley, věrného Autobota přezdívaného Bumblebee, který se dokáže přetransformovat v nadupaný Chevrolet, a bohužel i za asistence rodičů, před nimi prchá cestou necestou. Příběh, na který rodiče nebudou mít problém vzít i úplně malé kluky.


Vstupné: 70,-Kč   ČESKÝ DABING                                                                        


 


Sobota 15.8. 17:30, 20:00 hod. – neděle 16.8. 20:00 hod.  DOBA LEDOVÁ 3: ÚSVIT DINOSAURŮ


Nová “doba ledová” zavede hlavní hrdiny i diváky do ohromného podzemního světa dinosaurů. Je to barevná krajina plná bujné vegetace. Je to země nebezpečí, ohromných tvorů, rostlin pojídajících mamuty, země plná tajemných míst.


Věčný smolař, prehistorický krysoveverčák Scrat má před sebou osudové setkání s krysoveverkou Scratte. Mamuti Manny a Ellie očekávají první přírůstek do rodiny. Lenochod Sid se zase dostane do problémů poté, co si založí vlastní rodinu s nalezenými dinosauřími vajíčky. Šavlozubý tygr Diego řeší dilema, jestli se z něj po boku kamarádů nestává příliš velký měkota. Navíc, když se objeví dinosauři, Manny přestává být „králem džungle“. A také se všichni seznámí s jednookým lasičákem Buckem, který neúnavně loví dinosaury.


Vstupné: 70,-Kč  ČESKÝ DABING          


 


Úterý 18.8. – středa 19.8. 20:00 hod. PŘEDČÍTAČ


Kam až zajdete, abyste uchránili tajemství?


Příběh filmu Předčítač začíná v poválečném Německu. Teenagerovi Michaelovi Bergovi (David Kross a později Ralph Fiennes) se udělá špatně a domů mu pomůže neznámá třicátnice Hanna (Kate Winslet). Michael se uzdraví a Hannu najde, aby jí poděkoval. Rychle mezi nimi vznikne vášnivý, ale utajený vztah. Michael zjistí, že Hanna má ráda, když jí někdo předčítá knihy. I přes intenzitu vzájemných citů ale Hanna jednoho dne záhadně zmizí. O osm let později se Michael jakožto student práv, který přihlíží soudům s válečnými zločinci, s Hannou znovu s úžasem setkává – potká ji na lavici obžalovaných. Když se dozvídá o její minulosti, odhaluje tajemství, které zcela změní jejich životy.


Předčítač je mrazivý příběh o pravdě a odpuštění, o tom, jak se jedna generace vypořádává se zločiny té předešlé.


Hrají: Kate Winslet, Ralph Fiennes, David Kross, Lena Olin, Bruno Ganz


Vstupné: 70,-Kč          


 


Sobota 22.8. – neděle 23.8. 20:00 hod. JMÉNEM KRÁLE         


Píše se 13. století. Království českému a markrabství moravskému vládne Přemysl Otakar II. Na zásnuby, které mají usmířit dva znesvářené rody odjíždí Oldřich z Chlumu. Cestou na hrad narazí na mrtvolu oloupeného a přepadeného kupce. Během slavnostní hostiny, pořádané na jeho počet, je zavražděn purkrabí. Kdo stojí za podivnými vraždami a jaká je mezi nimi souvislost?


Hrají: Karel Roden, Klára Issová, Jan Kanyza, David Prachař, Lukáš Vaculík, Markéra Hrubešová, Martin Štěpánek, Jan Dolanský, David Matásek, Karel Dobrý, Miloš Vávra, Saša Rašilov, Sandra Pogodová, Jiří Dvořák, Jaromír Dulava a další. Režie: Petr Nikolaev


Vstupné: 70,-Kč                                                                                                                         


Úterý 25.8. – středa 26.8. – čtvrtek 27.8. 20:00 hod.


Sobota 29.8. 17:30, 20:00 hod. – neděle 30.8. 20:00 hod. HARRY POTTER A PRINC DVOJÍ KRVE


Harry začíná již 6 rok v Bradavicích a do rukou se mu dostává stará kniha, která je velmi zvláštně označena – „Tato kniha je majetkem Prince dvojí krve“. Zároveň se dozvídá další střípky z Voldemortovy temné minulosti.


Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Michael Gambon, Maggie Smith, Helena Bonham Carter, Maggie Smith.


Vstupné: 70,-Kč  ČESKÝ DABING 


 


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Letní kino pana Čáslavského

Po Srp 3 , 2009
V termínu od 7. do 14.srpna můžete v Hotelu na Kocandě v Želivě navštívit letní kino. Najdete zde přesně to, co ke správnému letnímu kinu neodmyslitelně patří – pestré občerstvení a příjemné posezení v malebném prostředí hotelové zahrady.

Témata