Program kina Humpolec – červenec 2004

5

I v červenci bude v Humpolci kino v provozu. Tentokrát obohaceno o program „letňáku“ na Horním náměstí.


LETNÍ KINO V HUMPOLCI NA HORNÍM NÁMĚSTÍ


Přehlídka nejúspěšnějších českých filmů poslední doby.


PŘEDPOKLÁDANÉ ZAČÁTKY PŘEDSTAVENÍ VE 21:30HOD


středa 30.6. ŽELARY


čtvrtek 1.7. PUPENDO


pátek 2.7. MAZANÝ FILIP


sobota 3.7. NUDA V BRNĚ


neděle 4.7. KAMEŇÁK

Program KINA HUMPOLEC – červenec 2004středa 7.7. 20:00hod, čtvrtek 8.7. 20:00hod MAMBO ITALIANO

Docela povedená kanadská komedie ve stylu Moje tlustá řecká svatba o dvou homosexuálech, kteří jsou Italové a mají typicky ulítlé italské rodiče, kteří po nich nechtějí, aby byli gay… Angelo je syn italských emigrantů, kteří se náhodou usadili v Kanadě namísto v USA. Angelovi rodiče jsou zděšení, když se Angelo rozhodne odstěhovat z domu bez toho, aby se oženil a založil rodinu, jak se na slušného Itala patří. Angelo však trvá na svém a do bytu se stěhuje se svým přítelem z mládí Ninem. Rodičům obou chlapců se to ale vůbec nelíbí a proto použijou veškerých nástrah, aby dostali “děti” zpět domů. Vstupné: 60,-Kč do 12 let nevhodné KANADA 86min


sobota 10.7. 20:00hod, neděle 11.7. 20:00hod DEN POTÉ


Globální oteplování posunulo planetu na pokraj nové doby ledové, která nastane během jedné globální superbouře.. Zatímco Jack varuje Bílý dům před blížící se klimatickou změnou, jeho sedmnáctiletý syn Sam (Jake Gyllenhaal) uvízl v New Yorku. Obyvatelstvo je evakuováno na jih, avšak Jack míří na sever zachránit Sama. Ale ani Jack není připraven na to, co se stane – jemu, jeho synovi a jeho planetě.


„Je to výpravný příběh o přežití a hrdinství s neustálou akcí a výbornými vizuálními efekty. Rozhodně má tu ráznost, kterou obecenstvo od Rolanda Emmericha očekává,“ říká producent Mark Gordon. Filmu nechybí ani lidský prvek. „Je to stále lidské drama bez ohledu na efekty,“ říká Emmerich. Postavy otce a syna jsou zranitelné, rozporné a milující a to dělá jejich boj proti nesmírné síle přírody tak vzrušující. Jde o obecný boj Člověka proti Přírodě. Odolnost a nakonec vítězství lidského ducha.


Vstupné: 60,-Kč do 12 let nevhodné USA 130min


úterý 13.7. 20:00hod, středa 14.7. 20:00hod o STARSKY AND HUTCH

Film Starsky & Hutch, zábavná detektivka ve stylu 70. let, pobaví mládež i pamětníky inteligentním humorem a navodí příjemný pocit odlehčení.“ David Starsky (Ben Stiller) je poctivý polda prudké povahy, který bere svou práci příliš vážně, střídá parťáky jako ponožky a trpí komplexem vůči své zesnulé matce, nejlepší policistce v historii Bay City. Policista Ken „Hutch“ Hutchinson (Owen Wilson) vypadá jak blonďatý „andílek“, který přesně neví, na kterou stranu zákona se postavit, proto tu a tam přepadává s lupiči obchody a „vykrádá“ mrtvolám peněženky. Jejich průšvihy a krajně nespokojený policejní kapitán Dobey (Fred Williamson) je nakonec svedou dohromady a stanou se postrachem lumpů kalifornského Bay City. Navzájem se neberou příliš vážně, ale snaží se osobitým a vtipným způsobem řešit kriminální případy. Akční komedie.


Vstupné: 60,-Kč USA 100min


sobota 17.7. 20:00hod, neděle 18.7. 20:00hod MISTŘI


Česká komedie na tenkém ledě, ze které mrazí.Mistři jsou film o iluzích. Film o lidech, kteří po něčem touží, milují se a podvádějí a občas uvěří nesmyslům. Hospodský Karel věří, že má hospodu a milující ženu Zdenu. Ta věří, že ji miluje autobusák Milan, který se už vidí na lince k moři. Josef věří, že má kamarády a není Cikán. Spolu s Karlem věří místnímu alkoholikovi Bohoušovi, že svými vizemi spasí jejich finanční situaci. Zatímco životem zklamaný Jarda už nevěří vůbec ničemu. To však nikomu z nich nebrání upnout všechny své naděje na urputné boje naší hokejové reprezentace na mistrovství světa, což nejlépe vystihuje právě přijíždějící chatař Pavelec slovy: „Fandit si musíme sami, Švédové nám fandit nebudou“.


Čtěte dále:   Program kina na duben

Vstupné: 60,-Kč do 12 let nevhodné ČR 85min


úterý 20.7. 20:00hod, středa 21.7. 20:00hod o HARRY POTTER A VĚZEŇ Z AZKABANU


Třináctiletý Harry Potter znovu nerad tráví své další prázdniny u rodiny Dursleyových, letos navíc se zlou tetou Marge. I přes přísný zákaz používání kouzel jí Harry promění v obrovský balón a v noci uteče záchranným autobusem do hospody Děravý kotel. Zde se setká s ministrem kouzel Korneliem Popletalem, který ho překvapivě za jeho provinění nepotrestá. Je to proto, že z vězení v Azkabanu uprchl nebezpečný čaroděj Sirius Černý, který podle legend přivedl lorda Voldemorta k Harryho rodičům a je tak zodpovědný za jejich smrt. Nyní Voldemort usiluje také o zabití Harryho. A aby nebyl všem hrůzám konec, hostí Bradavická škola hrozivé azkabanské stráže, zvané mozkomoři. Ti mají za úkol ochraňovat Harryho a další studenty před černým čarodějem. Střetnutí mezi Harrym a záhadným vězněm Siriem Černým se zdá být nevyhnutelné. Harry Potter bude potřebovat veškerou možnou kuráž, kouzla a podporu, aby dokázal odhalit pravdu a vazby na tajemnou minulost…


Vstupné: 70,-Kč ČESKÝ DABING USA150min


 sobota 24.7. 20:00hod, neděle 25.7. 20:00hod + POST COITUM


Sex, který funguje jako podání ruky. Vztahy, ze kterých se láska nevytratila, protože tam nikdy nebyla. Dvacet mini epizod, odehrávajících se „post coitum“, které vytvářejí příběh s nečekaným koncem.


Devět herců v hlavních rolích (Mahulena Bočanová, Eva Elsnerová, Beata Grenecheová, Sandra Pogodová, Lucie Vondráčková, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Mira Nosek) a mezi nimi hvězda světového formátu, herec s uhrančivě modrým pohledem – Franco Nero. Kontroverzní film bez servítků. Obžaloba morálky nebo komedie?


Vstupné: 60,-Kč ČR 100min


úterý 27.7. 20:00hod, středa 28.7. 20:00hod, čtvrtek 29.7. 20:00hod TRÓJA


Od Řecka na východ, přes Egejské moře, se nachází pobřežní město Troja, obehnané téměř nedobitnými hradbami. Díky tomu se zatím nestalo terčem Řeků. Staly se však události, které racionální uvažování válečníků odsunuly na druhou kolej boj o jednu ženu se stal důvodem k válce o Troju.


Vstupné: 70,-Kč do 12 let nevhodné USA 160min


sobota 31.7. 20:00hod, neděle 1.8. 20:00hod o 50x A STÁLE POPRVÉ


Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry má svou budoucnost důkladně naplánovanou. Ve chvílích, kdy zrovna nepečuje o mořská zvířata v havajském Sea Life parku, láme srdce turistek a pokouší se navázat krátkodobou romanci. Osud jej však zavede do místní kavárny, kde se setkává s mladou a krásnou Lucy, jejíž šarm mu ihned učaruje. Když následující den navštíví kavárnu znovu, Lucy nemá nejmenší tušení, kdo Henry je. A Henry si pomalu uvědomuje, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života… Hrají Adam Sandler , Drew Barrymore. Komedie.


Vstupné: 60,-Kč USA 99min


V SRPNU UVIDÍTE: 50x A STÁLE POPRVÉ (1.), RISKNI TO S POLLY (3.,4.), ZLODĚJ ŽIVOTŮ (7.,8.), ČESKÝ SEN (10.,11.), SPIDER MAN 2 (14.,15.), DVANÁCT DO TUCTU (17.,18.), STŘEDOVĚK V EVROPSKÉM FILMU (21.,22.), OUT OF TIME (24.,25.), UMUČENÍ KRISTA (28.,29.), HARRY POTTER A VĚZEŇ Z AZKABANU (31., 1.a 2.září)

kapik

5 thoughts on “Program kina Humpolec – červenec 2004

 1. Den poté.

  Už jsem o něm psal v diskuzním fóru, ale kdyby ho náhodou někdo nečetl. 🙂

  Hmmmm. Tak o weekendu jsem se byl podívat na tenhleten filmeček. Už jsem tady o něm jednou referoval, davál odkazy na ukázky a trailery a Kapík ho tady sepsul že to bude pěkná blbost, přesně v americkém duchu.

  No já jsme se na to přesto šel podívat, protože ty ukázky se mi fakt moc líbily. A jak jsem byl spokojenej?

  Moc!!!!!!! Ano je to opravdu pěkná blbost, přesně v americkém duchu. Příběh filmu vás nijak moc nepřekvapí (až na pár maličkosti), najdete tu lásku, odvahu, hrdinství a samozřejmě happy end. Zde nic nového, nic extra a nic kvůli čemu bych ten film měl zařadit na seznam stojících za vidění. Ale bože můj ty efekty jsou skvělý. Jestliže Kapík píše, že „efekty a triky už nemůžou moc překvapit“, tak musím těžce nesouhlasit. Ty jsou totiž v tomhle filmu velice stěžejní, a jsou naprosto dokonalé a skvělé. Takové, jaké jsem ještě asi neviděl. A nejde tady jen o tu Fukou zmiňovanou vlnu (která je fakt boží a asi opravdu nejlepší), ale i o další efekty. Tornáda v Los Angeles, sněhová bouře nad Skotskem, Tsunami ničící New York – to je ta vlna) a další záběry jsou fakt úžasný. Předtím než jsem šel na ten film, tak jsem někde četl, že ty efekty jsou krátký a vlastně jsme je všeechny viděli už v těch ukázkách. IMHO to není pravda, ve filmu je jich mnoho a mno více. Vlastně prostupují celým filmem a kromě pár okamžiků, který prostě nějakému tomu dialogu musíte věnovat jsou skoro v celém filmu a moc si od nich neodpočinete.

  Když k tomu přidáme pár vychytávek ve scénáři, jako ledový mrazový cyklón (tak tenhle nápad mi přišel fakt úžasnej), a bombičky v podobě „US citizen refugee camp in Mexico“ (to pobaví), tak film opravdu stojí za shlédnutí. A i když zde najdete to všechno známe co jsem popisoval, tak tentokrát pan Emmerich rozhodně nenatočil americký vlastenecký snímek (i když svým způsobem také), ale ukázal, že i taková země jako amerika je zranitelná a může skončit v troskách.

  Závěr? Pokud nemáte rádi americké hollywoodské velkofilmy, nechoďte na to a zajděte si do filmového klubu na nějakou tu „evropárnu“. Pokud se vám ale dobře technicky udělané americké velkosnímky libí a máte rádi filmové trikové řemeslo, nenechte si to ujít. A pokud zbožňujete filmy a knížky s katastrofickou a apokalyptickou tématikou, pak je tenhle filmeček A MUST a určitě si ho užijete.

  Je to prostě takový pohodový katastrofický snímeček, přesně na letní večer.

  Axl

  1. zajímalo bym ne, jestli jsi viděl troju (taky běží tenhle měsíc), jak se ti líbila a jestli bys jí mohl srovnat s dnem poté. A neříkej mi, že to nejde, že jedno je historickej a druhej katastrofickej film, obojí jsou holyvúdský velkofilmy z poslední doby.

    1. ja jenom, ze troja byla taky pekna americka sracka vod nemeckyho rezisera. To by se ti mohlo libit

     1. No tak já si to někdy půjčím na videu a pak Ti řeknu svůj názor. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zemřel otec ASCII.

Čt Čvc 1 , 2004
22 června zemřel ve věku 84 let na rakovinu v Texasu jeden z lidí, kteří stáli u kolébky moderního software, Robert (Bob)W. Bemer. Matematik vzděláním i původem (jeho otec byl středoškolský učitel matematiky a učil matematiku i svého syna Roberta, i jako ředitel školy), vystudoval Cranbrook Academy roku 1936 a […]

You May Like

Témata