Program kina Humpolec – říjen 2004

Říjen na krku, nové filmy v kině.

Sobota 2.10. 20:00hod, neděle 3.10.  20:00hod     PŘED SOUMRAKEM
Kdysi se potkali, strávili spolu krásnou noc a zase se rozešli. Setkávají se náhodně znovu po devíti letech a před sebou mají několik hodin, během nichž stihnou probrat své současné životy i svůj krátký vztah. Ethan Hawke a Julie Delpy ve volném pokračování snímku Před úsvitem režiséra Richarda Linklatera. Takovou romantiku na plátně hned tak neuvidíte. Je opravdová jako ta rozvrzaná židle v kavárně, voní jako pařížské zahrady, a když budete mít štěstí, zažijete ji i vy.  
Vstupné: 60,-Kč                        do 12 let nevhodné            USA  80min

Úterý 5.10. 20:00 hod            METALLICA: SOME KIND OF MONSTER
Unikátní dokument, který mapuje natáčení posledního alba metalové formace a odkrývá značně soukromé vztahy jejích členů. Otevřenější zpověď jakékoliv kapely najdete jen horko těžko. Film, který nabízí netradiční pohled na skupinu Metallica procházející skupinovou terapií, aby pomohla členům kapely  vyrovnat se s otcovstvím a překonat krizi, jež ji přivedla na pokraj rozpadu.
Vstupné: 60,-Kč do 12 let nevhodné  USA 135min

středa  6.10. 20:00hod,čtvrtek 7.10. 20:00hod      + PARTY  MONSTER 
 a český krátký film MAJ KOMPJUTR

PARTY MONSTER – Totálně ulítlý film o počátcích šílené taneční scény v NYC. Pravdivý příběh Michaela Aliga, který přijíždí do New Yorku a zanedlouho se stává jedním z největších promotérů undergroundových klubových párty pro newyorskou ztracenou mládež. Nachází přátele, úspěch a obdiv, aby vše záhy ztratil. Byl přirovnáván k Andymu Warholovi a na začátku 90. let dal newyorskému nočnímu životu nový náboj… Příběh o temných stránkách třpytivého světa v newyorském Manhattanu. Comeback Macaulayho Culkina je originální a inteligentně provokativní.
MAJ POMPJUTR – Režisér, houslista a majitel sexshopu v zajetí virtuálního démona. Horor nové doby. Film o novodobých lidských hrách jejichž nadměrné provozování může vést až k vyčerpání duše a přesunu skutečného života do virtuálního světa. Varování s velkou dávkou humoru a nadsázky.  Vstupné:  60-,Kč    90+30min


Sobota 9.10. 20:00hod , neděle 10.10. 20:00hod   o ŽIVOT S HELENOU 
Je úspěšná, hezky oblečená, pohledná – žije tak, jak si vždycky přála. Náhle se však stane opatrovnicí tří dětí své sestry a z príma tety se musí stát dobrá matka. Nikdo nepochybuje o tom, že je Helena nejúžasnější tetou v New Yorku, ale jak moc toho ví hvězda večírků o výchově dětí? Brzy se ukáže, že být na tanečním parketu do 3 ráno a vypravit děti včas do školy není příliš funkční kombinace. „Pozorovat Helenu, jak se snaží stát z děvčete, které nevynechá žádnou párty, zodpovědnou maminkou, je zároveň velmi úsměvné i dojemné – a to je přesně parketa Garryho Marshalla (Pretty Woman),“ říká představitelka hlavní role Kate Hudson. „Dokáže skvěle vystihnout ty momenty, které znáte ze života tak dobře, že se musíte smát. 
Vstupné: 60,-Kč                          USA  120 min

Úterý 12.10. 20:00hod , středa 13.10. 20:00hod, čtvrtek 14.10. 20:00hod        MŮJ SOUSED ZABIJÁK 2
Pokračování populární krimi-komedie. Kamarád, zubař Nicholas „Oz“ Oseransky (Matthew Perry)
se jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti – kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy „Tulipán“ Tudeski (Bruce Willis), bývalý nájemný zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze… Akční komedie . 
Vstupné: 70,-Kč  do 12 let nevhodné   USA  98min

Sobota 16.10. 20:00hod, neděle 17.10. 20:00hod      CATWOMAN
Patience náhodou narazí na zlověstné tajemství svého zaměstnavatele, ocitá se náhle uprostřed ohromného spiknutí, které jí následně změní život navždy. Osudovým zvratem se promění na ženu, vládnoucí kočičí silou, rychlostí, hbitostí a zbystřenými smysly. Díky nově získaným dovednostem a kočičí intuici se Patience stane Kočičí ženou (Catwoman), uhlazenou a plíživou bytostí, balancující na tenké hranici mezi dobrem a zlem. Jako správná divoká šelma je nebezpečná, úskočná a nezkrotná. Její nový život, v němž o dobrodružství není nouze, se navíc komplikuje začínajícím vztahem s Tomem Lonem, policistou, který se zamiloval do Patience, ale zároveň je fascinován tajemnou Kočičí ženou. Ukáže se totiž, že je zodpovědná za řadu zločinů sužujících město. 
Vstupné: 70,-Kč   do 12 let nevhodné           USA 100 min


úterý 19.10. 17:30hod,středa 20.10. 17:30hod, čtvrtek 21.10. 17:30hod PRO DĚTI        o    U NÁS NA FARMĚ
Animovaná – a tentokrát westernová!!! – komedie představuje opět zábavu pro celou rodinu s báječnými písničkami a spoustou humoru. Když hrabivý bandita Alameda Slim začne spřádat plány, jak se zmocnit mléčné farmy „Kousek nebes“, tři odhodlané krávy spojí své síly s koněm Buckem a celou plejádou dalších zvířecích obyvatel statku, aby společnými silami dokázali svůj domov zachránit. Ve spolupráci s tajemným lovcem lidí Ricem se vydávají na cestu skrze nehostinnou západní krajinu, během které musí překonat všechny padouchy i nástrahy divočiny a polapit zákeřného Slima, na jehož hlavu byla vypsána velká odměna.
Vstupné: 60,-Kč  ČESKÝ DABING USA 75min

úterý 19.10. 20:00hod, středa 20.10. 20:00hod, čtvrtek 21.10. 20:00hod              o            NON PLUS ULTRAS
„Nás fotbal vůbec nezajímá, fotbal je jen záminka“
Satirický pohled na krátký časový úsek života pětice fotbalových „fanoušků“ jednoho pražského klubu, kteří se řadí k tvrdému fanouškovskému jádru – tzv. ultras. Členové party žijí a dýchají fotbalem, obdivují své celosvětově „proslulé“ kolegy z Anglie a nekriticky je vnímají jako své vzory. Každý však trochu jinak a po svém. Česká komedie.
Vstupné:  60,-Kč        ČR 90min

Sobota 23.10. 20:00hod, neděle 24.10. 20:00hod       o TERMINÁL     
Držitelé Oscara Tom Hanks (Philadelphia, Forrest Gump) a Catherine Zeta-Jones (Chicago) hrají ve filmu Terminál pod režijním vedením držitele Oscara_ Stevena Spielberga (Schindlerův seznam, Zachraňte vojína Ryana). Terminál vypráví příběh Viktora Navorského (Tom Hanks), který přijíždí do New Yorku a netuší, že během dlouhého letu proběhl v jeho zemi vojenský převrat. Nesmí vstoupit na území USA. Bezprizorní, s pasem neexistující země, musí Viktor Navorski strávit nějakou dobu v tranzitní části Kennedyho letiště a čekat, až v jeho zemi skončí občanská válka. Týdny a měsíce jsou čím dál tím delší. Viktor pomalu objevuje labyrint terminálu – zhuštěný svět plný absurdit, velkorysosti, ctižádosti, zábavy, společenského postavení, ale i romantiky, kterou pozná s překrásnou letuškou Amelií (Catherine Zeta-Jones). Režie: Steven Spielberg.
Vstupné: 70,-Kč        USA 123min

úterý 26.10. 20:00hod, středa 27.10. 20:00hod, čtvrtek 28.10. 20:00hod, sobota 30.10. 20:00hod, neděle 31.10. 20:00hod   +     HOREM PÁDEM 
Komedie, která vás rozpláče, drama, které vás rozesměje. Zajímavě obsazená Emília Vášáryová, Jiří Macháček, Jan Tříska a Petr Forman v hlavních úlohách příběhu o lidech, dětech, jejich vztazích, vazbách i barvách. Vzájemně se prostupující tragikomické příběhy o osudovém ztrácení a nalézání lásek, přátelství, rodin, rodičů a dětí navzájem. Další film dvojice Hřebejk-Jarchovský, tentokrát ze současnosti.
Vstupné: 80,-Kč   ČR 108min

V LISTOPADU UVIDÍTE: JÁ ROBOT (2.,3.,4.), VATERLAND (6.,7.), VĚČNÝ SVIT NEPOSKVRNĚNÉ MYSLI (9.,10.,11.), VOČI – NOČNÍ FILMOVÁ JÍZDA (13.), VESNICE (16.,17.), LÁSKO MOJE KDE JSI? ( ART 18.), RIDDICK: KRONIKA TEMNA (20.,21.), STEPFORDSKÉ PANIČKY (23.,24.), PŘÍBĚH ŽRALOKA ( PRO DĚTI 23.,24.), SEXBOMBA OD VEDLE (25.), MUŽ V OHNI (27.,28.), BOURNŮV MÝTUS (30.)

kapik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Země živitelka

St Zář 29 , 2004
Tak zme Máňo byli zase na Živitelce. Jezdíme tam každej rok už vod pětašedesátýho a moc se nám tam líbí. Jen předloni sme nemohli, protože si v Budějcích vymysleli ňáký povodně.

You May Like

Témata