Program kina na měsíc LEDEN

Co můžete uvidět v humpoleckém kině první měsíc nového roku?

Úterý 5.1. – středa 6.1. – čtvrtek 7.1. 20:00 hod. TWILIGHT SÁGA: NOVÝ MĚSÍC


Další část Bellina příběhu a její lásky k Edwardovi. Nyní nastupuje zkouška jejich lásky…


Dokážou se upíři ovládnout když se Bela nešikovně řízne do prstu? Co když láska upíra k člověku a naopak nemůže existovat? Vzniká velké přátelství mezi Bellou a Jakobem. Ale co když Jákob také není obyčejný člověk? Nebezpečí na ni stále číhá v různých podobách.


Vstupné: 70,-Kč  romantický  horor  USA  130min


                                    


Sobota 9.1. – neděle 10.1. 20:00 hod. ŽENY MÉHO MUŽE                                        


Nový film Ivana Vojnára zobrazuje osud mediálně úspěšného manželského páru, se kterým se prolíná několik dalších životních příběhů. Snímek nabízí výpověď o životě v středoevropské metropoli, ze které se v důsledku uspěchaného životního stylu vytrácí lidskost a duchovní hodnoty.


Hrají: Zdena Studenková, Martin Stropnický, Eva Bándor, Vladimír Dlouhý, Lubomír Paulovič, Marija Dimishkova, Masahiko Shiraki.


Vstupné: 70,-Kč   drama   SR/ČR  80min


 


Úterý 12.1. – středa 13.1. 20:00 hod. PAMĚTNICE                             


Bývalí spolužáci se scházejí po šedesáti letech na školním sraze, nepochybně posledním, tváří v tvář spolužačce Milušce Bínové. Bínová je rozhodnutá zjistit, který z jejích spolužáků jí kdysi zničil život. Pamětnice však není filmem o pomstě, jak by se mohlo zdát, ale o životě dnešních seniorů, o jejich vztazích s rodinou, se společností a vzájemných vztazích mezi generacemi.


Hrají: Libuše Švormová, Tomáš Magnusek, Dalibor Gondík, Vladimír Brabec, Vlado Štancel, Jan Cimický, Zita Kabátová, Pavel Zedníček, Josef Zíma, Libuše Havelková, Antonie Hegerlíková, Květa Fialová, Stanislav Fišer, Josef Somr, Stanislav Zindulka ad.


Vstupné: 70,-Kč   komedie   ČR  100min


 


Čtvrtek 14.1. 20:00 hod. NA SEVER  –  art film


Norský chlapík Jomar vyráží se svým skutrem na antidepresivní off-road cestu za štěstím a za znovunalezením smyslu jeho existence. S sebou si nevezme jiné zásoby, než 5 litrů alkoholu. Během putování úchvatnou ledovou krajinou se zdá, že Jomar udělá všechno pro to, aby do svého cíle nakonec nedojel. Setkává se s dalšími citlivými a zmatenými dušemi, které přispějí k tomu, aby Jomar i přes zřejmou neochotu a zdráhavost svou pouť dokončil a došel ke světlejšímu zítřku. Typický suchý severský humor.


Vstupné: 60,-Kč   tragikomedie  NOR  80min


 


Sobota 16.1. – neděle 17.1. 20:00 hod. LOVE AND DANCE


Film, v němž se mezi rytmem a tancem rodí láska, ve kterém první krůčky hrdinů po parketu strhnou lavinu nečekaných událostí a vyjdou najevo dlouho skrývané stesky a tajemství. Tanec nenávratně mění osudy všech hrdinů.


Začínající novinářka Hania, vyzbrojená diktafonem právě vyrazila do světa tance, který obrátí její dosud poklidný a pečlivě naplánovaný život vzhůru nohama.


Vstupné: 70,-Kč  romantický  taneční  POL  120min


 


Neděle 17.1. 15:00 hod. O ZLATÉ RYBCE  –  pásmo krátkých filmů pro nejmenší


O zlaté rybce, Cvrček a pavouk, O líném Honzovi, Krtek chemikem, O bílé princezně, Jak se Žofka postarala o svatbu, Mikeš – Překvapení v Hrusicích.


Vstupné: 10,- Kč  pohádky  ČR  60 min


 


Úterý 19.1. – středa 20.1. 20:00 hod. ZOUFALCI  –  filmový tip


Jak být spokojený a přitom nebýt sám?


Pozoruhodné herecké výkony v čele se Simonou Babčákovou v realistické komedii o šestici bilancujících třicátníků. Jsou dlouholetí přátelé a postupně se všichni přestěhovali z Jablonce do Prahy. Po společném setkání na večírku v jejich rodném městě je jim jedno jasné – vědí, co v životě nechtějí, ale zároveň ještě nepřišli na to, co by chtěli. Zatímco první z nich se snaží urputně otěhotnět, druhá pije o něco víc než je „společensky“ přijatelné, třetí zjišťuje, že žije v manželství s neškodným tyranem. O nic lépe na tom není ani trojice mladých mužů – jeden studuje devátým rokem vysokou školu a jeho přítelkyně ho podvádí se svým bývalým, další čeká na příležitost, jak sdělit matce, že je gay, a třetí neváhá konzultovat své trable s psychiatrem. Na řadu tak přichází dávný nápad – společný život na statku, po kterém kdysi všichni tak toužili. Vyjde jim tenhle nový pokus o štěstí?

Čtěte dále:   LÁSKA NEBESKÁ (TADY VARY 4)

Vstupné: 60,-Kč  komedie  ČR   110min


 
 


 


Čtvrtek 21.1. 20:00 hod. DAFT PUNK´S  ELECTROMA


Electroma od Daft Punk je výprava dvou robotů napříč bájně krásnou americkou krajinou za cílem stát se člověkem. Jejich symbolická pouť dokazuje již po několikáté vzdor Daft Punk vůči konformismu. Experimentální celovečerní film jedné z nejslavnějších elektronických kapel. Výsostně originální, vysoce stylizovaný snímek a dech beroucí kamera.


Vstupné: 70,-Kč  roadmovie  FR/USA 75min


 


Sobota 23.1. – čtvrtek 24.1. 20:00 hod. 3 SEZÓNY V PEKLE


Píše se rok 1947 a doba přeje smyslnosti, extravaganci, humoru a nekonečnému očekávání. Ivanu Heinzovi (Kryštof Hádek), pohlednému Dandymu a vtipnému provokatérovi je právě devatenáct a utíká z domova. Ivan píše básně a vrhá se nadšeně do zničující romance s nezávislou a bisexuální Janou. Akční život plný inspirujících erotických her, hádek, výbuchů smíchu, dobové taneční hudby, ale i dramatických politických změn, prožívají čerství milenci naplno. Vyhýbají se povinnosti pracovat, spřádají fantastické plány do budoucnosti, živí se drobnými krádežemi a plánují útěk do Paříže. Střet s mocí však přichází tvrdě a nečekaně…


Vstupné: 70,- Kč  milostné drama  ČR  110min


 


Úterý 26.1. – středa 27.1. – čtvrtek 28.1. 20:00 hod. ZEMSKÝ RÁJ TO NAPOHLED


Dospívání bývá složité, zvlášť když se píše rok 1968, venku se prohánějí cizí tanky, doma se střídají tatínkové mnoha různých poloh. A maminka, navzdory své vnitřní síle, na všechno nestačí. Jak bylo v takových podmínkách možné prožít a přežít už tak náročná 70. léta? Jak šlo udržet si radost ze života, city pro lásku a chuť na smích? I o tom je mrazivá komedie Ireny Pavláskové Zemský ráj to napohled.


Hrají: Vilma Cibulková, Dana Marková, Tereza Voříšková, Jiří Dvořák, Miroslav Etzler, Jan Zadražil, Ondřej Vetchý.


Vstupné: 70,-Kč  mrazivá komedie   ČR  120min


 


Sobota 30.1. – neděle 31.1. 20:00 hod. OKO VE ZDI


Milenecká dvojice vstupuje jednoho vlahého a deštivého rána do opuštěného domu, který si ona vybrala jako místo schůzky. Mohlo to být docela obyčejné rande. Při prohlídce vstupují do místnosti, kde je pouze malé okénko a jen jedny dveře. Z ničeho nic se dveře zavírají  . . . škvírou ve zdi je pozoruje oko. To oko nevěstí nic dobrého!


Snímek plný napětí, dramatických zvratů a překvapení dokresluje plíživá a děsivá atmosféra, kterou podpořilo vizuální vnímání režiséra Miloše J. Kohouta a kamera Vladimíra Smutného.


Hrají : Karel Roden, Jürgen Prochnow, Catherine Flemming, Soňa Valentová.


Vstupné: 70,-Kč   thriller   ČR/SR  80min


 


Neděle 31.1. 15:00 hod.  ZASADIL DĚDEK ŘEPU – pásmo krátkých filmů pro nejmenší


Zasadil dědek řepu, O statečné princezně, Budulínek Mandelinka, Zatoulaná ovečka, Zoologická zahrada, O pejskovi a kočičce, jak myli podlahu.


Vstupné: 10,-Kč  pohádky ČR  60 min


 


ZDROJ:  http://www.infohumpolec.cz/


 


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

''Skutek roku 2009'' na Vysočině

St Led 6 , 2010
Kraj Vysočina se rozhodl ocenit práci těch, kteří nad rámec svých povinností přispěli k jeho rozvoji, a vyhlásil proto anketu Skutek roku 2009. Do 28. února 2010 můžete nominovat osoby a organizace, které svojí dobrovolnou aktivitou pomohly v devíti různých oblastech. Nominovaní se pak utkají ve veřejném hlasování a v […]

You May Like

Témata