“Skutek roku 2009“ na Vysočině

Kraj Vysočina se rozhodl ocenit práci těch, kteří nad rámec svých povinností přispěli k jeho rozvoji, a vyhlásil proto anketu Skutek roku 2009. Do 28. února 2010 můžete nominovat osoby a organizace, které svojí dobrovolnou aktivitou pomohly v devíti různých oblastech. Nominovaní se pak utkají ve veřejném hlasování a v květnu se dozvíme, kdo se nejvíce zasloužil o veřejný prospěch kraje a pomohl zlepšit kvalitu života jeho obyvatel.

Kraj Vysočina v rámci projektu Vysočina 21, který je zaměřen na podporu místní Agendy 21 a udržitelného rozvoje, vyhlašuje soutěž pro veřejnost s názvem SKUTEK roku 2009. Společným cílem soutěže je vzbudit zájem veřejnosti o dobrovolné aktivity v neziskovém a podnikatelském sektoru a zároveň poděkovat těm, kteří se v této oblasti angažovali. Každá aktivita, která bude nominována, může sloužit jako inspirace pro aktivity další.


Všichni nominovaní se utkají ve veřejném hlasování, které bude probíhat od 1. 3. 2010 do 30. 4. 2010. Odborný dohled nad nominacemi a hlasováním bude mít porota složená ze zástupců kraje a neziskovek z Vysočiny. Vítěz z každé oblasti obdrží cenu Křesadlo od výtvarníka Jana Herolda z Havlíčkova Brodu a věcný dar. Slavnostní vyhlášení a ocenění vítězů proběhne v květnu 2010.


Nominace probíhají v těchto oblastech:


 


1 – sociální oblast
2 – zdravotně postižení
3 – kultura a umění
4 – životní prostředí
5 – volný čas dětí a mládeže
6 – oblast zdraví
7 – poradenství, osvěta, vzdělávání
8 – propagace a realizace MA 21
9 – společenská odpovědnost firem


Počet nominovaných není omezen.


Přihlašovací formulář do soutěže Skutek roku 2009


Pravidla soutěže najdete na www.kr-vysocina.cz/zdravykraj


 

Čtěte dále:   Zkuste objevovat krásy naší země s využitím veřejné dopravy

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Policie žádá o pomoc

St Led 6 , 2010
V souvislosti s šetřením případu požáru v ulici Fr. Jindráčkové bych vás chtěl požádat o sdělení jakékoliv informace, která by mohla napomoci objasnění věci a odhalení pachatele. Pokud si někdo v inkriminované době povšiml podezřelé osoby nebo vozidla či jiné důležité skutečnosti v této lokalitě, nenechávejte si to prosím pro […]

You May Like

Témata