Program – letní Platforma Humpolec

60

od 19.8.

Jak jsem nedošel Pacifickou hřebenovku
ST/19/8 20:00-22:00 / ve středu večer
Trail 3000km pěšky divokým západem USA, aneb promítání s vyprávěním o hřebenovce, hikerech a divočině s Petrem Viterou.
Pohybové hry s atletikou
ČT/20/8 15:00-17:00 / stromovka dětem
Pohybové hry s atletickým oddílem TJ Jiskra Humpolec.
Rendez-fou
ČT/20/8 20:00-22:00 / hudba v parku
Tři různí lidé, tři různé názory. Při jejich koncertech uslyšíte rytmy folku nebo swingu, ale také latiny a někdy i romskou muziku.
Malá mořská víla
SO/22/8 11:00-12:00 / dopolední divadlo
Něžná a křehká pohádka o opravdové lásce na motivy Hanse Christiana Andersena.
American Barbecue
SO/22/8 10:30-14:30 / sobotní brunch
Take Eat EZ: jsme rodina, milujeme svobodu, zdravý rozum a vše, co se točí kolem Ameriky.

REZERVACE

Čtěte dále:   Tak trochu jiné halušky s brynzou, slaninovým pyré, zeleninou a bramborovou slámou

Petr

60 thoughts on “Program – letní Platforma Humpolec

 1. Ooo ta Platforma je tak skvělá. Existuje ještě vlastně vůbec měkis, nebo už kultůru zajišťuje jenom rodina Machkova ?

 2. Máte doma hajzlmísu? Tak si k ní klekněte, ukazováček společně s prostředníkem zasuňte hodně hluboko do dutiny ústní a vyprázdněte řádně ten odporný obsah vašich útrob, ať to tady po vás nemusíme číst.

   1. No nikdy jsem si nemyslel, ze hůř mi bude po čtení příspěvků příznivců rýznerjugendu. To, co jsem vnímal jako svěží vítr, vnímám dneska jako hrozbu pro zdravý rozum. Bez ohledu na těch několik šikovných lidí, kteří za HUGO poctivě pracují a kterým fandím, mi jejich LGBTHCHKRDTN suita nahání trochu hrůzu. Už máte vymyšleno, jak po volbách (kdybyste je nedejbože vyhráli) budete cejchovat a perzekuovat odpůrce?

    1. Je hezky smutný až zábavný jak někteří lidé vnímají HUGO skrze anonymní přispěvovatele na humpolaku.

     Přitom HUGO pravidelným vydáváním svých novin, nebo psaním příspěvků va Facebook, nebo skrz 4 zastupitele jasně ukazuje co a jak by chtěli dělat v Humpolci.

     Jen je ru neustále někdo, kdo jim skrze přihlouplý nálepky viz. (ryznerjugend) nasazuje psí hlavu.

     HUGO na rozdíl od vás pracuje a neskrývá se v anonymitě a rozhodně nemá potřebu nikoho nálepkovat, Jako to z pohodlí své obývákové anonymity děláte vy. Oni dělají jen komunální politiku, která není populisticky určena pro všechny. Někomu se líbí někomu ne, ale rozhodně jsou svěží aktivní vítr v humpolecké kotlině.

     1. Podle jazykové úrovně Vašeho příspěvku lze chápat, ze jste inteligentní osoba. Proto nechápu, proč záměrně zkreslujete předchozí příspěvek. HUGO a jeho suita jsou v něm jednoznačně odlišeny coby dvě entity. To zaprvé. Zadruhé: Váš příspěvek rovněž není podepsán – Vaše anonymita je tedy ctnostnější než anonymita druhých?

     2. kádrovák z ODS(S) promluvil. Snad jen, že když chce ostatní hodnotit dle jazykové úrovně, tak by se sám neměl dopuštět gramatických chyb… budu také označen nějakým fašizoidním názvoslovím?

  1. Ani vtipné, ani výstižné, spíše nechutné a ubohé, svědčící o nedostatku inteligence a přebytku ubohosti.

   Označovat kohokoliv z Humpolce jen kvůli tomu, že se nebojí mít názor, fašizoidním názvoslovím je velká ubohost. Neřkuli Hugo je sdružení nezávislých kandidátů, kteří rozhodně vyznávají demokratické principy, stačí si přečíst jejich volební program.

   Jednoduše nějaký ubožáček chtěl být mermomocí vtipný bohužel byl hloupě trapný.

   1. A jeje to je na samozrouty jak rudy hadr.
    A paradoxne cim vice place a skripeni zoubku, tim jsou
    takove prezdivky popularnejsi. 😉

   2. Naštěstí ty ubožáčky dokážete dobře rozeznat… Jedno přísloví říká, že jak se do lesa volá…. Příznivci HUGA urážejí všechny okolo, ale jejich vlastní medicína jim nevoní….

    1. Jste opravdu ubohý, až je mi Vás líto.Vůbec ne kvůli názoru,ten mějste jaký chcete,ale kvůli slovůma přirovnáním,která jste použil.Nazvat někoho “ryzner…..n” je prakticky na kriminal,bojím se,že tohle hovado půjde k volbám a bude volit,ba co víc, možná má rodinu a stará se o děti.Proboha,vzpamatujte se a přemýšlejte,než zase napíšete nebo vymyslíte podobnou zhovadilost.

     1. O co jste lepší, nazýváte-li někoho, o kom nic nevíte, hovadem?

    2. Příznivci HUGA nikoho nenálepkují fašizoidním slovníkem. Asi oplývají větší inteligencí, vkusem a argumentačními dovednostmi.

     Ohradit se proti takovému slovníku, je ve slušné společnosti povinnost!!!

     1. No já myslím, že denunciační slovník příznivců HUGa je mnohem širší…

     2. mýlíte se, slovník selektorů fašizoidní strany ODSS je mnohem více impertinentní a grobiánský… To je ale zřejmé v souvislosti s jejich omezenou edukací…

 3. Používat nacistickou terminologii vůči lidem z HUGA je totálně přes čáru.

  Ani se nedivím, že se v Humpolci do komunální politiky nikomu nechce.

  1. Jen tupec by nepochopil, ze parafraze Ryznerjugend symbolizuje vek clenu spolku.
   Ta hysterie a patos v reakci na ni jsou charakteristicke.

   1. kdyby vám fašisté povraždili velkou část rodiny, tak byste se tak tomuto označení nesmál. ale vy a vaše strana na tu dobu dle všeho rádi vzpomínáte…

    1. jojo místní ODS se stýská. sice si tu dělají, co chtějí, ale ty žluté hvězdy jim chybí… ty by nám rádi rozdávali… i kluky Mašíny by tady uživili….

    2. Ale ja nemam zadnou stranu. Politika se mi z duse hnusi a nenavidim stejne fasouna jako komance ci jineho korytare.
     Proste svinstvo nepodporuji, jsem cisty a nestranny.

 4. Průměrný věk všech kandidujících ( žen a mužů) za HUMPOLECGO v roce 2018 byl 37 let, dnes je to ještě o 2 roky více 39 let.

  Pokud chcete něco parafrázovat, najděte si příště lepší, výstižnější a chytřejší příměr než nacistickou symboliku a terminologii, která je ještě nekonečně vzdálena pravdě.

  Končím s vámi diskuzi. Jste hlupák!!!
  A to není nálepka ani parafráze, to je fakt.

  Vzkaz pro HUGO: nenechte se zviklat hloupostí některých hlupáku zde píšících, jste svěží a příjemná bríza vanoucí správným směrem. Držte se!

  1. Ještě poslední dotaz: kam se můžeme po drtivém vítězství HUGA v komunálních volbách dostavit pro nálepku „hlupák“? Budete mít nějakou kádrování kancelář? Nebo se to bude dávat do schránek?

   1. Kdo používá fašistická pojmosloví na humpolecké komunální politiky nezaslouží si nic víc než opovržení ať je ten člověk jakoliv chytrý či hloupý.

    1. A kde jste se svými projevy a morálkou, když tu létají nechutné urážky na adresu současného nebo bývalého starosty (ani jeden můj hlas nikdy nedostal), případně jiných zastupitelů? To jsou teprve pojmosloví… Chcete kultivovat komunální politiku, tak se ptám, jakou úroveň do ní přinášíte?

     1. Bez rozdílu politické orientace, není možné ve slušné společnosti, někoho nálepkovat fašistickým názvoslovím.

      To platí pro všechny stejně, je jedno, že to nyní mířilo na Hugo (ryznerjugend) nebo na ODS ( ODSS).

      Pro mě je to stejně opovržlivé a nechutné!

      V mých očích jsou autoři těchto názvosloví pouhými hlupáky, kteří ani nemají sebereflexi, zpětného uvědomění si, jaké hlouposti a odpornosti píšou.

   2. a co ODSS? co má v plánu? fašistický tank už jste si vystavili, vrahy blahořečili, budete vyhlašovat noci dlouhých nožů? a co nám židům, dáte žluté hvězdy nebo se jenom uspokojíte, jako doteď, s tím, že si neškrtneme při městských zakázkách?

    1. Aha. Tak konečně to tu padlo. Cílem uskupeni HUGO tedy je „škrtnout si při městských zakázkách“? To se nám to vyšší dobro nějak rychle ztratilo.

     1. Ale no tak. Snad jste si fakt nemyslel, ze do politiky se lidi protlacuji aby pachali dobro, blaho a milosrdenstvi.

     2. No jasně, Hranipex začne dodávat hrany ve velkým do našeho města, všichni městští zaměstnanci budou muset chodit povinně do 8smičky za 8 KČ vstup, Voplakal bude Humpolci radit z pozice senior managera za E&Y, Alenka obarví všechny městské budovy novou barvou, nejlépe modro-zelenou, Křikava všem bude upravovat chrup, Machek něco naprojektuje, Šimonová bude všechny vyvážet na dovolenou atd. atd.

      Přesně kvůli tomu tu HUGO je, vytunelovat a přihrát si Miliony z rozpočtu města, konečně jste na to přišli, sakra, tak to prosím nikde neříkejte, třeba vás za odměnu při tom tunelování HUGO odmění, 😀😀😀

  2. nemuzu si pomoci ale tyto trapne oslavne kecy na spolek musi psat nekdo z jejich protivniku, aby je zdiskreditoval

     1. Tak, tak, nechť volby a občané rozhodnou jak HUGO a spol dopadne.

    1. No ty kráso, tady se nikdo nikomu nezavdečí. Když zástupci města nic nedělají, tak je to podezřelý – co teda dělají a pro koho – a když někdo něco dělá, tak je to ještě podezřelejší – pro koho a proč vlastně to dělá? Ať už je to Hugo (všechno špatně, protože tohle je to nejpodezřelejší ze všeho) Autokros (moc velkej hluk a těch lidí!!!) Podkova (no to je teprve hodně lidí všude a ten hluk)…. , Vam teda, moji spoluobčané bych nechtěla vladnout ani za nic. Jo a budu volit Hugo, jsem totiz smrkáč, ale muj hlas ma ve volbách úplně stejnou váhu jako hlas toho nejctihodnějšího občana, co už teď vi, kdo dostane za dva roky na prdel a bude brečet. Ikdyž to musí být politicky vzdělaná kapacita, když ví, jak to všechno jednou dopadne. To je člověk, ten byl měl vládnout pevnou rukou městu!

   1. A víte jak jim dát vůbec hlas, aby to mělo tu správnou sílu? V komunálních volbách jsou tři možnosti volby. Ale rozhodně ne křížky napříč stranami, tím HUGu nepomůžete. Nejvíc pomáhá hlas jeden. Tedy velký křížek u názvu strany, hnutí..

    To jen pro info. abyste věděl/a jak volit. Ale možnost volit celou kandidátku se voličům moc v komunálu nezamlouvá.
    Myslí si, že jednotlivý křížek pomáhá víc. Bohužel není to pravda

    1. Ptejte se jejich zastupitelů jak to budou roku 2022 řešit. Ale myslím si, že je top brzy. Nyní nás čekají volby do krajů a Senátu..

 5. Jistě bude kandidovat minimálně 7 stran a hnutí. Konkurence bude velká.Ale čeho se obávám, je tradiční nezájem nových tváří o kandidaturu . To je totiž alfou a omegou toho oživení po kterém se volá.
  Bylo by dobré, kdyby předsedové či místopředsedové stran nebo ti co vedou nezávislá uskupení řekli, jestli se někdo za nimi někdo stavil a řekl, že do toho půjde s nimi.
  A kdo jsou vůbec šéfové či šéfky místních poboček stran a hnutí? Ví to tady někdo?

  1. V minulých volbách se objevilo mnoho nových tváří ( HUGO, STAN, SPD ) a určitě i mezi již zavedenými stranami. Buďte rádi, že se nováčci z HUGA a STAN dostali do zastupitelstva a že se již rozkoukali a etablovali ve svých pozicích. Pokud budou tyto subjekty opět kandidovat, tak máte jistotu, že již volíte někoho, kdo není úplně nepolíben komunální politikou, což se v r 2018 neustále těmto lidem předhazovalo.

   Otázka také je, jestli nemáte nesplnitelné nároky?

   Aby zde byly nové tváře, ale aby měly zkušenosti z politikou. Aby kandidáti nebyli moc mladí, ale ani moc staří. Aby byli dostatečně vzdělaní, ale nesmí pracovat mimo Humpolec. Aby byli dostatečně výkonní, ale nesmí být moc bohatí. Aby dělali něco pro lidi, ale nesmí to být kultura nebo společenské nebo sportovní akce. Aby měli organizační a manažerské schopnosti, ale úspěšný manažeři a podnikatelé to nemůžou být.

   Taková princezna koloběžka první!
   Jen pochybuji, že takoví se zde najdou a pokud přeci, tak jich rozhodně nebude 21, aby dali dohromady svojí kandidátku.

   Mějte realistické nároky.

   1. Mnohokrát děkujeme školitelům a vymývačúm za další dávku lekce permanentní předvolební občanské výchovy.
    Ještě že vás všechny máme. Jinak bychom totiž vůbec nevěděli, kudy kam. Před vámi apokalypsa a po vás rajská zahrada, to nám chcete sdělit, že ano? No to je ale novina!

  2. To si děláte legraci? „Jestli se někdo za nimi stavil a řekl, že do toho půjde s nimi???“ To je snad o tom, za kým se oni stavili, koho oni přesvědčili, že stojí za to jít s nimi, ne?

   1. Samozřejmě máte pravdu. Jednat musí strany a hnutí, ale i ta oslovená osoba by také měla projevit zájem a říci si názor.

    1. Problém obecně je v tom, že koho by chtěli ten je pošle do pryč a ten co by o to
     moc stál není žádáný.

     1. Celkově jde o to, že když se blíží volby do komunálu tak fronty zájemců nestojí nikde. To je problém u všech kandidátek, i HUGO s tím může mít problém, nabušit to lidmi, kteří by byli volitelní. Problémem dalším je i malá základna pol.stran a hnutí v Humpolci. Vše max. kolem 20-25 lidí, i méně. Bez nestraníků to nesestaví nikdo.Ale nestraníci moc zájmu nemají.

 6. Dost mozna se Hugo transformuje, nekteri tzv. verejne mene oblibeni budou nahrazeni novymi, prinosnejsimi tvaremi.
  Je zrejme, ze soucasne slozeni pro uspech ve volbach idealni neni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Farmářské trhy - Humpolec

Po Srp 17 , 2020
21. 8. 2020 Čtěte dále:   Humpolec počítá v příštích letech s velkými investicemi, i do čistírny

You May Like

Témata