Program na 9. zasedání Zastupitelstva města Humpolec

36

24.2.2016

Odkaz na program zde:

http://www.mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=227385

Čtěte dále:   Trestní oznámení odložena jako neodůvodněná

Petr

36 thoughts on “Program na 9. zasedání Zastupitelstva města Humpolec

 1. Vážení zastupitelé, vážené zastupitelky.
  Znovu ještě zvažte všechna pro a proti v otázce nového územního plánu. Některé jeho části jsou navrženy nedomyšleně a pokud budou schváleny v této podobě, významně to vlivní vývoj města, bohužel negativně.
  Nenechte se zastrašit silnými podnikatelskými skupinami a popřemýšlejte sami,svým rozumem. Případné odložení schválení městu neublíží. Humpolec by nebyl prvním ani posledním městem, kde se diskuse nad UP neuzavře. Děkuji za přečtení.

  1. Diskuse nad novým ÚP se vedla již několik let. V jeho navržené podobě je potřebné jej schválit a ne odkládat ! Neschválení jen ztíží rozvoj města. Proti bude samozřejmě část zastupitelů, ale tak 12 až 14 jich bude pro, o tom jsem přesvědčen.

   1. Ideální je vyndat problematické změny a zbytek schválit. Město bude prosperovat a na problémy bude dost času !!!

     1. A pokud celý balík neprotlačíte, vyhrotíte to pro ty, kteří na schválení již dlouho čekají a podporují ho. A těch je většina!

     2. Koncem dubna loňského roku byl návrh na dopracování územního plánu v nyní předkládané podobě schválen většinou členů zastupitelstva. Že by mediální a osobní masáž některého z volených zástupců občanů města přesvědčila hlasovat opačně? Tomu se mi nechce věřit.

     3. To,že něco bylo loni schváleno,neznamená ,že letos bude situace stejná.

     4. A co se na té „situaci“ od loňska tak zásadního změnilo?

     5. Buďte fér a napište jak to bylo před volbami. Že se koaliční strany ze strachu málem po…. a stáhly záměr prodeje pozemku u AN. Pokud by to tenkrát před volbami na posledním jednání prohlasovaly, mnoho dnešních zastupitelů by se jmenovala jinak. Nekonečné lži ničí Humpolec. Asi je to záměr, znechutit lidi. Zatím se vám to parádně daří. Uvědomte si ale, že všichni máte nějaké rodiny a že ty si ponesou vaše současné činy do budoucna. Rackovi už se nikdy nezbaví toho co způsobil jediný člen jejich rodiny, chcete nechat podobné stigma i vašem dětem? Maloměsto nezapomíná!

     6. Zkuste froté ručník a studenou vodu… Prý to pomáhá…

      frrrr

     7. frrr opět za každou cenu a zcela nesmyslně brání starostu a spol. opravdu úsměvné, co dokáže jedna rozhledna…..

     8. Je úsměvné, jak se mne stále snažíte neúspěšně zdiskreditovat :))) Já Vám to tedy zkusím napsat polopaticky – moje reakce byla myšlena vůči Vašemu slovnímu průjmu, nikoliv jako obrana vedení města, či jeho konání. Dokázal bych se v mnoha věcech s názory spolku ztotožnit, avšak z jeho počínání/ stylu prezentace je mi, omlouvám se za ten výraz, na blití.

      P.S.: Jedna rozhledna hradu zajistila dvojnásobnou návštěvnost :)))

      Pac a pusu frrrr

     9. Tak co internetovy hrdino, Rackovi to do oci asi nezopakujes, kdyz se bojis i starosty. Jses blbec a slaboch. Vic nema cenu se takovym odpadem zabyvat.

     10. Maloměsto nezapomíná? To zní jako výhrůžka. Ale nefanděte si tolik. Vaše vykonstruovaná pseudokauza s AN většinu lidí v Humpolci vůbec nezajímá. Lidi zajímá jestli město pod stávajícím vedením funguje nebo ne. A v případě Humpolce jednoznačně ano. Většina ze zainteresovaných ví, že hysterie kolem územního plánu byla vyvolána zhrzenou ambicí a pokaženým kšeftem s Kauflandem. Ale bude zajímavé sledovat vývoj následných stavebních řízení u změnami ÚP dotčených lokalit.

     11. Myslím si, že úroveň těch, kteří tvrdě kritizují postoje té tzv.hrstky zhrzených také není žádnej zázrak.
      Možná, že je lidem kauza Nádraží jedno, ale každý z nich ví jak je zastávka u lahůdek přetížená a ucpaná. Řešit to šlo výstavbou malého nádraží na onom parkovišti o které tak vehementně stál soukromý investor. Bylo to ideální místo, ovšem zaslepenost jedněch zastupitelů a připo.ranost druhých bude znamenat ztrátu tohoto místa.
      Dodnes pravicoví voliči žehrají na vybourání staré zástavby ve městě. Prý je to hrozná škoda, ještě za x let bude nová generace obyvatelstva vzpomínat na to jak současné vedení města zabubnovalo otázku autobusového nádraží.
      Ani zisk dalších titulů Město pro byznys tomu nepomůže.

     12. Tak tomu už vůbec nerozumím. Pro zastávku Mléčné lahůdky je parkoviště u Lidlu nedostačující. 50 parkovacích míst budovaných u ICOMU s novým terminálem je taky málo. Ovšem když parkoviště u stávajícího autobusáku zastavíte (byť jen z větší části) malým městským terminálem, kde budou ty lidi parkovat? Trochu rozumu a méně emocí bych doporučoval. A to jsem pravicový volič!

     13. Jde o to, že nový terminál má být na zcela nevyhovujícím místě,vzdáleném ještě víc než tolik kritizované a majitelem roky zanedbávané autobusové nádraží.

      Nový terminál nevyřeší přecpanou křižovatku u Mléčných lahůdek. Jedním z řešení by bylo, aby zde zastavovaly pouze a výhradně spoje ve směru na Jihlavu a Havl. Brod, tak jak to původně bylo. Ostatní spoje, tedy dálkové na nádraží nebo na parkoviště pod ním.
      A toto řešení v kompetenci vedení města je.

     14. Tak pozor! Někdy i třikrát týdně jezdím do Prahy a zpět autobusem. Nevím proč bych z Jihlavské ulice měl běhat někam na nový terminál ICOMU nebo do Lnářské na parkoviště! Mlíčňák nám, kteří opravdu autobusem cestujeme, vyhovuje.

     15. Nejlepší bude, když si požádáte o zřízení zastávky přímo na Jihlavské….

     16. Nejlepší bude, když si požádáte o zřízení zastávky přímo na Jihlavské….

     17. Dobry napad. Jeste by mi mohl prizastavovat vlak na prejezdu u Kudrnu! 🙂

     18. Dejte s tim AN uz pokoj. Uz je to dost ohrane a nic s tim udelat nelze. Soukromy majitel prodal svuj soukromy majetek a basta. Co na tom, ze parkoviste u autobusaku vlastni osoba napojena na starostu…..

     19. Parkoviště ještě stále vlastní Město Humpolec ! Ale starosta už ho slíbil kamarádům…..

     20. Starosta ho prý slíbil kámošům ze spolku PROHUM za členství …..

     21. Parkoviště je natolik strategickým místem, že po developerovi mělo město chtít ještě jednou tolik, než kolik údajně dostane za prodej.
      Bez tohoto pozemku totiž žádný investor nádraží nekoupí. Takže cena mohla jít až k 8 milionům.

     22. No prostě ho zastupitelé na těžký nátlak starosty prodali hodně pod cenou…….je to hanba pro všechny kdo zvedl ruku pro prodej……a hlavně podvod na občany !

     23. hanbu může cítit je člověk který má čest a svědomí

 2. Blábolení členů spolku proti rozvoji Humpolce fakt už nikoho nebaví a nezajímá ! Po jednání zastupitelstva příští týden bude zcela určitě jejich úsilí o zakonzervování rozvoje města skončeno, jsou to magoři.

  1. Vy sám jste buď magor anebo vůbec nevíte o co jde. Anebo jste ten skalní příznivec ODS a jejích praktik……..

    1. je to skandální. Je nutné zrušit místo jednoho z místostarostů a
     uspořené peníze rozdělit mezi koaliční zastupitele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pamětní městská kniha z Pacova...

Po Úno 15 , 2016
Úterý 16.02.2016 14:00 Čtěte dále:   OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ na služební místo 203097 – odborný referent / vrchní referent v Oddělení vyměřovacím V

You May Like

Témata