Petr

138 thoughts on “Radniční listy

 1. Zajímalo by mě, jak dlouho ještě budou vycházet Radniční listy s názory jen vládnoucí garnitury.

  To se vedení radnice tak moc bojí opozice, že jim nedá pravidelný prostor v místním kecálku?

  Smutné jak si zde vedení města drží až mafiánský monopol na informace. Typická ukázka politické nevyspělosti nebo malosti.

   1. Naprosto souhlasím. Dostávám do schránky noviny kraje Vysočiny a vždy je tam pluralitní názor všech politických subjektů v zastupitelstvu kraje.
    Uzurpování prostoru v našich Radničních listech, značí nedostatek demokratických návyků, malost a bojácnost našeho vedení.

    Drobné detaily, které v souhrnu ukazují, jak moc se vedení nechce pustit svých korýtek.

    1. A kterému z opozičních zastupitelů nebylo dopřáno, aby vyjádřil svůj názor?
     Pokud vůbec některý projevil zájem…?

     1. A neprojevil zájem projevil někdo z Huga ? Určitě jo. Třeba Machkovi k Platformě. Jenže opoziční názor ,který je častokrát správnější třem králům -starostům nevoní. Narušuje jim pohodu a klid na křesle který se jim jinak za 70 až 80 000 kč za měs. dostává.

     2. Pokud vím, tak kazdou sezónu je pres celou stranku program Machkovi platformy. A to staci, az az, ty jeho nazory stejne nikoho nezajimaji.

    2. ODS v Humpíku ač na oko demokratická strana nechce lluralitu názorů. Jediný správný názor má přece Stanislav B. Veliký !

   2. Předpokládám, že horší už to ani nemůže být, toť jediná výhoda současného stavu, níže již klesnout nelze.
    Rochněme se ještě 2 roky v tomto bezpáteřním marasmu. Není nad to mít v čele města submisivní loutky s pokřiveným morálním charakterem.

  1. Ty listy budou vycházet v takový podobě, dokud do vedení redakční rady nesedne někdo konečně schopný, kdo nemusí svou malost schovávat za vedoucí post na mestě. Stačí se podívat na zastupitelstvo. Posledně koalice odvolala odbornici p. Štěrbovou. Tak uvidíme koho ta samá koalice zas do výborů zvolí.

   1. Navrhují strany a hnutí .Potvrzení zastupitelstvem je již jen formálním aktem. Je vidět,že neznáte základní fungování ve výborech a komisích.

    ale je pravdou,že odvolání členky FV v prosinci bylo premiérou,kdy na návrh toho,kdo nesestavoval kandidátku prošlo tohle svinstvo.

 2. A co čekáte od lidí jako je Kukrechtová, Kratochvíl, Brukner.

  Za 70 až 100 tisíc měsíčně se nějaký faulík a podrázek musí praktikovat

  ÚČEL SVĚTÍ PROSTŘEDKY
  Ať žije město pro byznys!!

  1. Kratochvíl býval snad i slušný člověk ale místo starosty , na které lidsky ani myšlenkově nemá, ho zkazila. Syndrom starosty,viz. Kučera.

    1. A z Kukurechtové eště větší lempl než byla. Alenka se ovšem umí zas pěkně chlubit cizým peřím. Co ten vizuál? Není náhodou už z volebního programu HUGo? ODS by nic takovýho sama nevymyslela protože Alenk ani nevěďela co slovo vizuál znamená

     1. Se divím, že vám současná místostarostka nevoní. Nadávalo se na Bartákovou, ale nyní štěkáte i na nástupkyni.

     2. To jo. Kdy by se vědělo jak je Kukrechtová marná, všichni by za p. Bartákovou hodně orodovali.

  2. Myslíš taky byznys dodávání knížek do místních škol? Hádej hádej hádači od koho školy musí nakupovat. A Edit z Horního náměstí to není, fak t ne!

   1. Tak to se vi dlouhodobě, nyslíte si, že těch několikmalo knížek před Vánoci ono milé knihkupectví uživí? To by jste se musel jinak otáčet. A nejlepší je pana starostu vždycky zahlédnout na krámku v pracovní době voleného úředníka.
    Je to blamáž

  1. Copak jste někdy viděl v Radničních listech někoho jiného než vedení.
   Všem ostatním zstupitelům možnost napsat sloupek s vlastním názorem, vedení města autoritářsky nepovoluje. Chápu, že vládní koalici to nevadí, ale je přeci normální, aby v periodiku, které je určeno pro všechny občany Humpolce, byl zastoupen názor všech stran a hnutí zastoupených v humpoleckém zastupitelstvu.

   Deficit demokracie, který vadí.
   Ovšem nepřekvapuje.

   Klientelistický Humpolec se nesnaží být názorově objektivní, opak je pravdou rigidnost, monotónost a šeď.

 3. Kratochvíl a spol nejsou zvyklý ani na diskuzi na zastupitelstvu, tak jí rozhodně nebude podporovat v Radničních listech

  1. Protoze neumeji diskutovat a naslouchat jinejm nazorum. Takovej byl i starosta Kucera, jsou to je jeho ucnove.

 4. Nevím, co by do RL současná opozice psala. Jejich plátek, který vydává spolek HUGo je nezajímavý a nic nového nepřináší. A to píši jako nezaujatý pozorovatel dění.
  Souhlasím však, že by jeden list v RL mohl být s názvem OO-okénko opozice věnován i těm zastupitelům, kteří v koalici nejsou.

  1. Stačí si přečíst pravidla pro vydání RL a zjistíte samy že opozice nemůže do tohodle periodika přispět.Místo patří starostům. Tož já se nedivím. Kdyby jste pak porovnaly projev Kratochvíla a rovnou i někoho z STAN nebo Hugo bylo by hned jasný že na místu starosty je nesprávný a neschopný človíček.

   1. Nikdo v Humpolci o STAN neví. Mají jediného muže v zastupitelstvu, to na nějakou revoluci v roce 2022 nestačí. Už to pochopte.

   2. „Kdyby jste“, absence čárek ve větě, shoda podmětu s přísudkem… Myslím, že rýznerjugend by mohl přispívat do Zadničních listů, a byl bych i rád, ale napřed je potřeba, aby jeho Prchalové a Ovčáčkové byli trochu gramotní.

    1. Tak všichni neovĺadají tak bravurně češtinu no. Zaměřte se na obsah sdělení a ne na čárky

     1. No ale to je právě symptom dnešní doby. Mají nás vést negramoti?
      Můžu argumentovat kultivovaně u stolu, nebo klackem. Ale čemu se divím, když se nám rvou pánové i v parlamentu.

     2. Já věřím, že vysokoškoláci z Huga ve vedení města ostudu neudělají a to ani mluvenou nebo psanou češtinou. A také angličtinou.

     3. Mají nás vést negramoti? Určitě ne. Požádejte Kratochvíla, nechť odstoupí.

     4. Jo, vysokoškoláci. To se mi libilo jak chtěl dát seňor Voplakal hlasovat o pravopisných chybách 😁. Jestli v tomhle někdo vidí „inteligenci“ a „přínos“ tak potěš.

     5. A kdyze? Zaznam ze schuze zastupitelu jsem sledovala online a zadne chyby se neresili.

     6. Bylo to na zastupitelstvu kde se odvolávala Štěrbová. Voplakal tam vytáhl něco o „dohadovacim“ vs „dohodovacim“ řízení a nějaké další překlepy/chyby.

     7. Dohady versus dohody to je ale safra rozdíl tak co se vám na to nezdá? Ty si zastánce dohadů že jo?!

     8. Hele to je zbytečná snaha vysvětlit jak významný rozdíl je mezi dohodami a dohadami. Tohle příznivci ODSs nepochopí to je nad jejich IQ. Dyť se podívej na starostu.

     9. Hahá, tak tohle je opravdu zábava. Hugo identifikuje nesmysly v jednacím řádu který se řadu let neupravival a vy napadáte jejich češtinu. To už je moc. Takže má bejt jednací řád plný nesmyslů? No tak je pravda že ho někteří z /hlavně lidi napojený na pivovar/ nedodržujou. Kdy naposledy hlásil Mikulda střet zájmů?

     10. Tak speciálně pro vás – opravdu se domníváte, že o pravopisné chybě/překlepu má hlasovat zastupitelstvo? Já ne, jak jsem už uvedl ve svém prvním příspěvku.

     11. Tak specialne kvuli vam sem si pustila video. Nic o chybach jako hlavnim tematu. Pouze privesek ke zmene jedn. radu jako celku. Videl jste vubec to video, nebo ses nekdo z pritomnych zastupitelu, kdo se boji myslenku vyjadrit na schuzi nahlas ???

     12. Chtěl dát Voplakal o těch pravopisných chybách hlasovat? Chtěl. Nic víc jsem nepsal tak si svoje dedukce o hlavních tématech a mém zaměstnání vetkněte za klobouček, protože jsou chybné a hloupé zároveň.

     13. Tož to jo. nehoda = náhoda. není přeci potřeba rozlišovat mezi nimi. dyť máte pravdu. svojí: -))) a já tě u toho už nechám

     14. Tak uz toho nechte, protože opravdu jen mlžíte. Když se zeptam zda chtěl dát Voplakal hlasovat – odpověď nula. Když se zeptám zda je tu zastupitelstvo od hlasování o pravopisných chybách (a to je gró meho příspěvku) – odpověď opět pro jistotu žádná. Plácání nesmyslů v diskusi vám jde, ale zmínit to, že starosta to dal hned opravit už jaksi neřeknete. Jen dál, pokračujte, takový přístup je bez debaty nejlepší.

     15. hele co zastupitelé udělali nebo neudělali je mi vlastně jedno. Mi se prostě líbilo že zastupitelé za HUGO zas ukázali jak dobře znaj jednací řád, zákony, směrnice etc. To vlastně potvrzuješ i ty sám když píšeš že to starosta nechal zapracovat. takže ten mladík měl pradvu no. Prostě nový koště dobře mete a tak by měly takový košťata zasednout i v radě nebo jako starostové.

     16. Takže jinak. Voplakal měl zápis. V něm našel pravopisné chyby + preklepy. A oznámil to starostovi. Potud vše v pořádku, puntičkář který chce aby dokumenty byly v pořádku i po pravopisné stránce. Kdyby je červeně zakrouzkovane dal starostovi, pak má plusove body i u mě. Ale! – on o těch pravopisných, nikoli věcných chybách chtěl hlasovat. A to je ta do nebe volající pitomost nehodná VŠ vzdělaného člověka. Protože zastupitelstvo není gramatický koutek mateřského jazyka, podle toho co uvádíte by ideální zastupitel byla učitelka češtiny – a to je kardinální blbost jak doufám sám uznáte. Protože ten dokument byl platný předtím – i potom bez vlivu na cokoliv.

     17. Moment. tady nejde o zápis ale jednací řád !! a to je jiná ! na tyhle tvoje poznámky jsem teď reagovala. pravopis ať si zopákne autor zápisu. taháš mi za nos

  2. Mohu vědět název Vašeho periodika případně kam přispíváte? Rád bych si nějaký zajímavý článek přečetl, pane “nezaujatý”.

 5. Mně zase přijde, že se v HUGO novinách dozvím víc než v RL.

  Zároveň souhlasím, že v RL nikdy není prostor pro ostatní strany, hnutí.
  Kde jsou zastupitelé za ANO, ČSSD, KSČ, STAN o HUGU ani nemluvím?

  V neposlední řadě, proč RL vychází 12x do roka, naprosto zbytečné vyhazování peněz z okna.
  Plátek jako jsou RL stačí, když zde bude 4x v roce, pro ušetřené finance se jistě najde smysluplnější využití, kór v dnešní době, kdy je financí nedostatek a město hospodaří s obrovským schodkem ( halíře dělají talíře)

  Bohužel se obávám, že toto vedení nikdy nebude schopno ekonomické a politické sebereflexe. Jsou nekompetentní, bohužel.
  Bohužel pro město!!!

  1. Kdyby jste si s nimi nepřečetl rozhovor v RL tak ani nevíte že ještě Kratochvíla má město za starostu. Kde byl v době covidu? Co dělá teď pro zajišténí očkování pro občany? Není jeho paní z lékárny? Tak bych mohl mít informace z první ruky.

    1. Třeba starosta Hejnic zajistil pro občany respirátory za 10 Kč. Co udělal Karel Kratochvíl pro nás obyčejné občany ?? A teď neberu jko odpověď uložení černých staveb vybraným podnikatelům s vazbou za ODss.

     1. Za deset korun. Hm, tak to je tedy kauf. Jen jestli nenakupoval v té proklínané Číně

     2. Ne on zajistil zbylých 50 Kč z rozpočtu města. Protože v Hejnicích je ve funkci starosty opravdu člověk pro běžný lidi a ne pro výrobce pěnivého moku.

  2. Pokud by město nemělo na vydávání RL, tak to můžeme zavřít úplně. Náklady na jejich vydávání nejsou jistě tak mamutí položkou.

   Ušetřit se dá jinde

 6. A proč vůbec RL vychází ( v papírové podobě)? Copak by nestačila on-line verze na webu či FB města?

  Mysleme ekonomicky, ale chovejme se i zodpovědně k životnímu prostředí.

  Jinak souhlasím, že informační hodnota RL je mizerná. Grafické zpracování, tristní. Prostor pro ostatní zastupitele, nulový.
  Vlastně vůbec netuším pro koho se ten plátek dělá, bojím se že je to projekt, který jede ze setrvačnosti a uspokojuje ego našich starostů.

  Na změnu toto vedení nemá buňky, na to si musíme ještě 2 roky počkat, třeba voliči zamíchají karty trochu jinak.

  1. Ne všichni maj internet. Ten tisk ve stávajicím provedení nebude tak nákladný to se nemusíte bát. Mi spíš vadí nekvalitní obsah než nekvalitní forma .

   1. mně by vyhovovalo, kdyby alespoň zamyšlení starosty Kratochvíla vyšlo na toaletním papíru…

    1. Kdyby starosta koupil respirátory pro občany Humpolce tak ho tady bohužel ta kavalerie hugistů umlátí, že plýtvá prostředky města a co si to dovoluje.. Tak sem netahejte Hejnici.

 7. Domnívám se, že RL nikomu nebrání do nich přispívat. Jen ty názory ostatních zastupitelů/lek jaksi chybí. Že by byli líní něco napsat? Třeba na téma..Proč mlčím na zasedání zastupitelstva…

 8. Souhlasím s vámi, starosta tu není od toho, aby kupoval pro 10000 občanů Humpolce respirárory a tím zbytečně plýtval veřejnými prostředky. To by bylo opravdu nehospodárné, k tomu není třeba být přiznivcem HUGA, abych takovou voloviny odmítl. Takové mrhání společnými penězi by musel odmítnout každý normálně uvažující občan.

 9. 350.000.000,- Kč rozpočet města Humpolec.

  Otázka pro každého z vás, jelikož se jedná o “naše peníze”, jste přesvědčení, že paní Kukrechtová, pan Kratochvíl a pan Brukner, jsou dostatečně kompetentní lidé, aby dlouhodobě a odpovědně nakládali s těmito penězi?

  Svěříte jim tyto prostředky i ve volebním období 2022-2026?

  Zajímejme se o věci veřejné, je to naše město a naše finance, obojí potřebuje kompetentní lidi, s dostatečnou energií, odhodláním, kteří zajistí efektivní a profesionální správu.

  1. Protože v ČR nevolíme starostu přímo, nemůže nikdo vědět, kdo jím nakonec bude. To znamená, že když bude zvolen někdo ze zadních míst kandidátek, což už se v minulosti i stalo, nemusí být starostou lídr, lídryně kandidátky.

   Jinak souhlasím s tím, aby se lidé zajímali o věci veřejné. Ale prvním krokem je zájem kandidovat a jít volit. Pokud tohle nepochopí, nikdy se to nehne.

   1. Palec nahoru pro všechny, kteří mají chuť jít se vzpřímenou hlavou do souboje o ideje v naší komunální politice.

    A pro nás ostatní, využijme svého práva volit a běžme k volbám.
    Je naší ostudou, když volební účast v posledních komunálních volbách, byla pouhých 42%.
    Už jen kvůli našemu městu, stojí těch pár minut za to.

    VOLTE!!!!

     1. Volte nejmenší zlo.
      Nabídka v Humpolci v posledních volbách nebyla vůbec špatná.
      Ale pokud máte vyšší nároky je nejlepší jít příkladem a založit nebo spoluzaložit něco nového.
      Držím palce, hlavně nezapomeňte být aktivní, i kdyby to mělo být jen v podobě volební účasti.
      Humpolec si to zaslouží!!!

    1. No snad ta kritizující soldateska diskutujících z humpolak.cz dokáže vytáhnout účast na 65%

 10. Vzhledem k tomu, ze podle prispevku na Humpolaku je zde vetsina clenu spolku Hugo, mam otazku.
  Jaky mate nazor na soucasne protikovidove opatreni vlady ? Dekuji.

   1. Díky frrr. Taky souhlasím že to tady Hugo neovládá i když se mi jejich práce a výsledky dost zamlouvají. Hovoří za všechno,bez ohledu na politický sympatie i antipatie. Jsou to prostě sympaťoši :-))

    1. No vidíte. A já nesouhlasím ani s tímto. „Sympaťoši“ – asi mluvíte o jiných lidech, než znám já…

     frrrr

     1. A kolik z Huga znáš lidí osobně ?? A s kolika jsi mluvil ? Nebo dáš jen jako jihlavák na předsudky ?

     2. Proto že ti nenabídli tykání tak je hned odsuzuješ? Nejsi pokrytec ? A své tchýni tykáš nebo vykáš? :-)))

     3. Chtělo by to lépe pochopit text. Netykáme si my dva, tedy pravděpodobně, neb nevím, s kým si povídám, tudíž dodržuji dekorum – přijde mi to jako slušnost.

      Btw: s rodinnými příslušníky si tykám. Se všemi, ať to máte komplet.

      frrrr

     4. hele frrr je to tezky se bavit s neinteligentama co? At uz jsou teda z jakykoliv strany. My ale pripada ze v jednom uskupeni se to nejak naakumulovalo. Jenom nechapu jak muze clovek z Jihlavy znat vetsinu Huga. Sem z Humplu a znam jich taky cca pulku. Myslim si o nich svoje. Nektery jsou lepsi, nektery horsi. Nektery vylozene hloupi. Ale o ty druhy pulce si nemuzu myslet nic, pac ji neznam. Pripadaj mi jako ocas, jenom se s nima tahnou, k tomu nechci bejt vylozene sexista ale jedna se hlavne o damske zastoupeni.

     5. Jestli to není tím, že „člověk z Jihlavy“, bydlel 25 let v Humpolci a dodnes do něj skoro každý víkend dojíždí…
      Vaše osobní závěry komentovat nebudu.

      frrrr

     6. Dobré ráno pane Frrr, můžete být prosím trochu konkrétnější a podělit se s nami o ty jména z kandidátky HUGA, s kterymi máte tu špatnou zkušenost?
      Děkuji za odpověď.

     7. Dobré poledne. Vcelku netuším, k čemu Vám konkrétně, ještě k tomu anonymovi, by to bylo, takže si dovolím neodpovědět.

      frrrr

 11. To jsou tedy rady. Volit zlo at ma jakykoliv rozmer.je spatne.

  A zakladat svoji stranu abych mel koho volit ? To je jako koupit si les, kdyz se mi zachce jit na houby.

 12. Tak nefrfnějte a jeďte do Pelhřimova, tam (ne)maj krematorium, ať víte do čeho jdete😀😀😀

 13. Logické je, že pokud mne nabídka neoslovuje, tak využiji svého svobodného práva a nevolím. Tady není co řešit.

  1. Jistě,využijete práva nevolit. Ale tím pádem nic nekritizuji po celé volební období a nepoučuji, jak by to mělo fungovat.

    1. To jistě máte pravdu. Ale pokud nemám odvahu někoho vybrat, nikdo se mi nelíbí z kandidátek a volit nejdu, musím respektovat ty, co volit šli a vyberou někoho.

     1. a proc? Protoze byli (y) zvoleny nekym jinym tak je musim respektovat? Nemusim. A vemte si treba aktualne zdejsi trolly z Hugo. Taky nejsou schopny respektovat to, ze nekdo jinej volil jinak. A jeste k tomu z nich uplne sala zlost. Ze me ne. Kdyz neco mesto vymysli, pochvalim je. Kdyz neco zprasej, tak je zkritizuju. Kdyz neco vymysli Hugo, taky je pochvalim, kdyz melou hlouposti – tak to reknu. To ze nevolim mi nebere pravo nekoho kritizovat. Pokryteck ode me je to, ze sam bych to delat nikdy nesel. To uznavam. Nechat si nadavat (at od jednech nebo druhejch protoze se stejne nikdy vsem vsechno libit nebude) nemam zapotrebi. Jenom nechapu, ze ten kdo voli treba to Hugo si prisuzuje pravo kritizovat vsechno, co mesto udela, bez spetky zdravyho rozumu a naopak chvali nekriticky vsechno co Hugo vytvori, taky bez spetky rozumu. By me treba zajimalo, jak by obhajovali vyhlasene humpolecke more proti napr neopravene kanalizaci nebo nejake silnici.

 14. Souhlasím, ten kdo nevolí a následně jen kritizuje, se chová pokrytecky. Takovému člověku nejde o nic jiného, než plivat, plivat, plivat.
  Bohužel takových negativistů je v naší společnosti dost.
  Smutné je, že tito lidé si vůbec neuvědomují, že svým chováním vůbec ničemu nepomáhají.
  I demokracie se musí učit žít a je dost lidí, kteří její výhody, jako jsou svobodné volby, ani 30 let po Listopadu, nepochopili.
  Nezbývá nic jiného než vysvětlovat, vysvětlovat, vysvětlovat a vyzývat lidi k volbám.
  Jedině odpovědná, uvědomělá a sebevědomá společnost, má předpoklady obstát, v dlouhodobých a složitých výzvách, které ji v životě čekají viz COVID a jiné ….

 15. Pokrytecké a neodpovědné by bylo dát hlas komukoliv o kom nejsem přesvědčen, že si ho zaslouží.
  A neméně významné je mít na paměti, že když ptáčka lapají, krásně mu zpívají.
  Do voleb daleko, tak si počkejme na to jaká bude nabídka kandidátů, zda si vybereme nebo ne.

  1. anebo dat hlas nejakemu hnuti, ktere se hned po volbach spoji s kdekym, hlavne aby se dostalo k lizu

     1. Já bohudīk vím. Tak jen pro vás. S Marťany nebo komouši…

  2. No jo, jen další mudrlant, který hledá výmluvy, proč volit nejde a nepůjde. Myslíte, že Humpolec má tolik lidí všeho znalých? Že tady budou experti a všichni s Vš vžděláním.
   Kdo si tedy místo zastupitele podle Vás zaslouží?
   V Humpolci je problém vůbec dát kandidátku s 21.zájemci dohromady.

   1. Kdo si ho zaslouzi a kdo ne ? To je skutecne hoooodne predcasna otazka. Stejne jako vybirat jidlo nez si prectu jidelni listek. A samozrejme si mohu dat treba jen pivo. Treba vyborneho Bernarda . Treba.

 16. Chcete mi vážně vykládat, že jste si z nabídky při minulých volbách nevybral ?
  Kandidovalo 9 stran x 21= 189 lidí
  A vám se z nich nikdo nelíbil.

  Problém není v těch co kandidují, ale ve vás, jste divnej, ale nic si z toho nedělejte: nobody is perfect😀😀😀

  1. Omyl, úplně pokaždé jsem si vybral a výsledek byl k mé spokojenosti.
   A z pohledu Hugny, kterou volit určitě nebudu, zcela určitě divnej jsem. 🤣

   1. Já si vybrala 21 lidí z HUga a jsem moc spokojená. Doufám jen že jich příště zasedne na radnici víc aby konečně zmizely všechny ty dosavadní ,,nečistoty,, / dost eufemisticky řečíno/.

    1. No to je přeci jasné. Brzy nastane nová etapa našich životů. Končí éra zla, sobectví a lži, nastává éra radosti, lásky a porozumění. Příchod Jeho království skrz übermensch HUGO. Copak to nevidíte?

 17. Vidím to stejně, HUGO se snaží zdejší prostředí, eufemisticky řečeno, pročistit.
  Opačně, političtí dinosauři se snaží tyto aktivity HUGU dysfemisticky řečeno, zhnusit.

  Stále věřím, ve vítězství pravdy a lásky.

   1. Jj to je typický, Bernard a spol tady můžou porušovat zákony, lhát a podvádět, a jako takový přitom byli přistiženy, ale za všechno špatný tady může Rýzner.

    1. Proberte se už. 99procentům Bernardovy aktivity nevadí a nikdo neřeší, zda byly trubky v zemi dřív nebo o tři měsíce déle. Kdyby to vadilo, nikdy ho lidé nezvolí s největším počtem preferencí. Že je šedou eminencí zastupitelstva to souhlasím,ale jak je vidět, umí vše ošéfovat.

     Zbývá jediné, nevolit ho. Jiná šance není. Ale to neznamená, že jiný velkopodnikatel, či velkopodnikatelé nově zasednuvší v zastupitelstvu budou lepší automaticky. Lidé nevolí kandidáty s dělnickými profesemi a tak máme co máme

     1. Možná jen lidé nevěděli, že když toho Bernarda volili, že pan “Čistý” porušuje zákony a kryje další zdejší levárny v Humpolci.
      Jsem rád , že je tady aktivní opozice (HUGO, STAN), kteří chtějí, aby zákony platily pro všechny stejně.
      A to je přeci fajn, jinak, když klientelismus přeroste až moc, pak dopadneme stejně jak Slovensko.
      A to nikdo nechce.

  1. Tak to mám pro vás špatnou zprávu. Máte covida, tak honem do izolace a čím déle tam budete tím lépe pro všechny.

     1. protoze piju jiny pivo nez ty? bych moh mit stejny upozorneni pro tebe.

 18. Tak je to horší než to vypadalo, kromě ztráty chutě to již metastázovalo do celé hlavy. Amen.

   1. Politiku stranou. Slovy zkušeného pivaře. Srovnávat produkty pivovaru Bernard a Poutník ? Je zřejmé, že každá ta značka má jinou cílovou skupinu. Jinou chuť, úroveň prezentace a jak už to chodí i rozdílnou cenu.
    Ostatně stačí se podívat na ocenění piv v soutěžích a min. republikovou oblíbenost obou značek. Nechci ale tvrdit, že pivo Bernard je absolutní špička a Poutník absolutní sračka.

 19. jedna otazka kdy kurva se opravi silnice kolem Penace smerem k Asu … tady se resi hovadina jen same placani o hovadinach ale reseni silnice ktera je nejhorsi v Humpolci asi nikdo neresi to je holt mimo tema tech Vasich placani o kravinach …….. resi to vubec nekdo ze se tam 5 let po teto komunikaci drncame a rok od roku je to horsi a horsi ..asi ne to se tu radsi hadate o blbostech ..co ??? jdete nekam do pr….. a kur…. uz tu silnici opravte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Ale no tak. Běžné problémy nikoho nezajímají. Nikdo z vedeni města tím směrem nebydlí a prioritou znuděné opoziční mládeže jsou kreativní dilnicky, pecha-kuchy a rybníky na kopcích.

   1. A copak mladí, dobře oblečení, anglicky mluvící manažeři z HUGO by nedokázali u kraje vyjednat opravu? Tomu se mi nechce věřit!

    1. Zařidte jim k tomu pověření ať to zkusí. Tahle silnice se bude opravovat až si pivovar zařidí stavebko na položení trubek k čovce. Do tý doby na ní nikdo ani z kraje nešáhne. Kapíšto?

     1. Promluvil expert znalý práce na kraji..Všeho znalý

     2. Pivovar položil zrubky bez stav.povoleni aby sesilnice nekopala 2x- fuj! Pivovar čeká na stavební povolení a silnice se neopravuje – fuj!
      Tvl já už normálně brečím smichy.

    2. Jediný kdo dokáže jednat s krajem, je vedení města. HUGO k tomu nemá mandát, to je opozice. Exekutivu vy konává za město vládnoucí koalice.

 20. Přesně tak, jedná se o krajskou komunikaci, ale to by si pan “budoucnost” musel dát trochu práci se zjišťováním faktů. A to jak čteme z jeho vyjádření, ani neví co to fakta jsou.
  Ale ano i takový lidé mezi námi žijí, mající potřebu svými mindráky a svojí neschopností, trousit, otravovat nebo napadat své okolí.
  Pamatujte, nejhorší srážka je s blbcem🤮🤮🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vývoj kriminality na Pelhřimovsku

Čt Led 28 , 2021
PELHŘIMOVSKO: Policisté v objasněnosti dosáhli opět prvního místa

You May Like

Témata